Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2017, 15:09
To prawda ^^
Odpisz
9 maja 2017, 14:42
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2017, 20:32
a ja z plastyki i polskiego
#Nubodi
Odpisz
6 maja 2017, 20:42
@benben7: Z plastyki? Weź mnie ucz, ja nie umiem nic prócz patyczaków i jakichś kilku kresek.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2017, 20:50
na plastycę jak jeszcze ją miałem to dostawałem dobre oceny ale według mnie i tak ch*jowo rysuje
Odpisz
6 maja 2017, 21:08
@benben7: Pokażesz jakąś pracę, czy nie masz żadnej?
Odpisz
6 maja 2017, 21:11
przed chwilą odkopałem teczkę z pracami z plastyki
Odpisz
6 maja 2017, 21:29
@benben7: Pokaż jakąś. Chcę zobaczyć jak rysujesz.
Odpisz
6 maja 2017, 22:10
.
Odpisz
6 maja 2017, 22:27
szkic kuli:
Odpisz
6 maja 2017, 22:29
@benben7:
Odpisz
6 maja 2017, 22:30
@benben7: dostałem za to 5 albo 4
Odpisz
6 maja 2017, 22:35
@benben7: Ja ostatnio rysowałam to na plastyce.
Odpisz
6 maja 2017, 22:37
takie 8/10, a moje jak byś oceniła?
Odpisz
6 maja 2017, 22:38
@benben7: Mocne 7/10. A to?
Odpisz
6 maja 2017, 22:42
5 albo 6/10
Odpisz
6 maja 2017, 22:43
@benben7: Przynajmniej szczery jesteś :D
Odpisz
6 maja 2017, 22:43
9/10
Odpisz
6 maja 2017, 22:45
@benben7: Serio? Myślałam, że to będzie 3/10...
Odpisz
6 maja 2017, 22:47
nie było 3/10 bo mi się spodobało
Odpisz
6 maja 2017, 22:47
@benben7: Yey
Odpisz
6 maja 2017, 22:47
7/10
Odpisz
6 maja 2017, 22:47
@benben7: Teraz komiks
Odpisz
6 maja 2017, 22:49
9/10
Odpisz
6 maja 2017, 22:50
@benben7: Z serii nie dokończę, bo tag.
Odpisz
6 maja 2017, 22:50
@benben7: To jest ostatnie, bo mi się szukać nie chcę.
Odpisz
6 maja 2017, 22:52
8/10
Odpisz
6 maja 2017, 22:53
@benben7: Txz. Dopiero się uczę (Od ku*wa 6 lat)
Odpisz
7 maja 2017, 03:05
@benben7: Ładny ten szkic.
Odpisz
7 maja 2017, 09:10
dziękuję
Odpisz