Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Fergus
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2017, 14:19
takie tru że rozwaliłam kompa od Zeda
Odpisz
10 maja 2017, 14:53
@EternalSailorMoon: zed to sku*wysyn :<
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2018, 22:41
@UkradliMiNick: *chowa pendrive z powtórką meczu taric'iem na adc* Tak ludzie którzy grają zedem to nooby
Odpisz
10 maja 2017, 14:52
*meczy
Odpisz
10 maja 2017, 15:29
@kubarum19: meczy to owca
Odpisz
10 maja 2017, 15:39
@Nabial420: pięć meczy A nie meczów
Odpisz
10 maja 2017, 14:03
cs go turn xD
Odpisz
6 maja 2017, 23:14
Dlatego gram ostatnio tylko w skajrimy i falałty. BO MOGĘ SE WCZYTAĆ JE**NEGO SEJWA.
Odpisz
6 maja 2017, 23:17
Ta burza rozku*wiła mi router. Ale Tak, że płonął, dymił. Piszę z danych komórkowych. Wygląda, że będzie kilka tygodni singleplayerów
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2017, 23:28
@Ziemniaczanka: Granie multiplayer jest takie trochę BE
Bo jak grasz multiplayer to jesteś ty, kilka ludzi których w ogóle nie znasz i napi**dalanie się jak w srednioku*wawieczu tylko po to by zaplantować bombę i wysadzić skrzynki , albo rozje**ć nexusa, też ku*wa nie wiadomo po co. Nie możesz cofnąć swoich błędów, a ludzie którzy biorą ta grę na serio zwyzywają cię jakbyś im ku*wa ojca zabił.
Jak grasz grę singleplayer to jesteś ty, NPC i historia którą sam piszesz po to aby być kimś wielkim i mieć szacunek tych małych nieistniejących komputerowych ludków, zabijasz potwory i oszołomów za hajs, tworzysz przedmioty i w ogóle. Nie ponosisz żadnych konsekwencji za swoje czyny BO MOŻESZ SE WCZYTAĆ SEJWA.
(opisałem tylko rpg,lola i csa wiem że gierkuf jest więcej ale hoj)
Odpisz
7 maja 2017, 00:08
ale np taki tf2, szansa na wyzwanie i inne tylko na turniejach a żeby się tam dostać trzeba mieć drużynę. wypowiedz się jeszcze na temat tej gierki bo chce znać twoją opinię
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2017, 09:18
@konrado223: W tf2 przestałem grać po dodaniu skinów do niego, wiedziałem że niedługo zmienią tą gierkę w kolejnego ce esa (głównie chodzi mi o to że są teraz jakieś turnieje i na pewno się ludzie spinają o gierkę i wyzywają się od noobów) Nie wiem bo nie gram teraz, ale tak czy siak mam w tf2 600 godzin i wiem jak było kiedyś, luźna gierka, można sobie pograć, miłe społeczeństwo, ale czasem trafiało się jakieś dziecko, dobra gierka była i to za darmo.
Podobno usuneli mann vs machine, jeżeli tak to zje**li tą grę bardziej niż można było zje**ć.
Odpisz
7 maja 2017, 09:52
nie u z usunęli :). a 70% graczy ma wyje**ne na turnieje i albo grają na 4fun albo luźne gierki. a skiny nie grają w tf2 :)
Odpisz
7 maja 2017, 09:02
You cannot give up just yet...
Kid, human, or something!
Stay DETERMINED...
\__/
Odpisz
7 maja 2017, 08:47
To jeszcze nic w porównaniu z Lorianem i Lothriciem z DS3 pokonałem ich dopiero po około 55 podejściu(po 23 zgonie straciłem rachubę).
Odpisz
7 maja 2017, 00:00
Dlatego gram w 1.6, tam w każdym momencie mogę wyjść z gry
Odpisz