Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2017, 17:19
to mi wygląda na kumpla co mama mu niedaje jeść
Odpisz
10 maja 2017, 13:04
Ja nie jem u nikogo :>
.
.
.
.
.
.
bo nie mam przyjaciół ;____:
Odpisz
10 maja 2017, 13:35
@EternalSailorMoon:
Odpisz
10 maja 2017, 14:43
@EternalSailorMoon: I to jako dziewczyny?
Odpisz
10 maja 2017, 15:07
@kamykPL: Nie mam przyjaciół,Bo uważam że to społeczeństwo jest głupie i często to mówię w klasie
właśnie do mnie dotarło czemu nie mam przyjaciół
Odpisz
10 maja 2017, 17:30
@EternalSailorMoon: I nie zasługujesz
Odpisz
10 maja 2017, 20:29
a czemuż to?
Odpisz
10 maja 2017, 20:29
@EternalSailorMoon: Bo ich lekceważysz
Odpisz
7 maja 2017, 00:51
Ja raz do kolego powiedzialem jasne mamo z przyzwyczajenia ;-;
I to w realu ;-; ;-;
Odpisz
7 maja 2017, 05:22
Ja powiedziałem "mamo" do nauczycielki jak o coś się spytała. Nie pamiętam o co.
Odpisz
7 maja 2017, 08:16
Ja też, i to w szóstej klasie.
Odpisz
10 maja 2017, 13:09
ja babciu
Odpisz
10 maja 2017, 15:39
Dobrze, że przynajmniej w realu, a nie w Kauflandzie albo Lidlu.
Odpisz
10 maja 2017, 15:44
Moja koleżanka powiedziała do nauczycielki ,,babciu"
Odpisz
10 maja 2017, 15:45
@Julcias77: ja też
Odpisz
10 maja 2017, 14:50
A spytaj się kolegi. Może też chce
Odpisz
10 maja 2017, 14:22
Dwa słowa: Jesteś czarny.
Odpisz