Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

28 września 2022, 07:32

Po lewej lepsze

Avatar misko02

12 maja 2017, 12:11

co jeśli te wszystkie Azjatki w moim fapfolderze to faceci

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 maja 2017, 12:27

@misko02: To wtedy nawet lepiej >:3

Avatar misko02

12 maja 2017, 12:29

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Nie chciałbym cię poznawać

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2017, 17:23

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zgadzam się ze znawcą >:3

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 maja 2017, 17:42

No nareszcie ktoś normalny

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2017, 12:58

a więc to dlatego w reklamach Azjatki są ładne

Avatar Demondo498

8 maja 2017, 04:12

To dlatego azjatki wyglądają zawsze blado

Avatar Reaperr

12 maja 2017, 11:07

@Demondo498: Bo są blade.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 maja 2017, 12:29

@Demondo498: Azjaci lubią jasną karnacje (zwykle preferują europejskie kobiety niż swoje :V)

Avatar Marequel

12 maja 2017, 12:45

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: gdyby tak było tonie było by podziału na Europejki i Azjatki. Pula genetyczna (więc i wygląd) byłby wszędzie taki sam

Avatar Nyanfetamina

7 maja 2017, 23:57

4 od końca bez przeróbki jest spoczko

Avatar sliwak2001

12 maja 2017, 10:16

@Nyanfetamina: 4 od początku też niezła.

Avatar LIPERS

12 maja 2017, 12:26

@Nyanfetamina: Zgadzam się z tymi dwoma opiniami !

Avatar conect1234

12 maja 2017, 12:15

nie wolno wierzyć aziatkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Yalniz_Canavar

7 maja 2017, 23:40

WTF
Większość tych dziewczyn w oryginale jest ładniejsza niż po przeróbce.

Avatar YetiUa

8 maja 2017, 01:51

@Yalniz_Canavar: kiedy udajesz, ze wolisz naturalność

Avatar Yalniz_Canavar

8 maja 2017, 02:16

@YetiUa: Nie udaje, po prostu mam taki, a nie inny gust.
Taka ''idealność'' mnie odrzuca, zarówno jeśli chodzi o kobiety jak i mężczyzn.

Avatar darcus

12 maja 2017, 11:53

@YetiUa: >kiedy nie potrafisz zrozumieć, że komuś podoba się co innego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 maja 2017, 23:28

To mnie uprzedziło do jakich zdjęć mogę fapać a do innych nie :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka