Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 maja 2017, 20:29

Ja raz tak sobie przez przypadek nitkę w palec wszyłam. ;____;

Avatar Breadbear

Edytowano - 8 maja 2017, 20:47

auć

Avatar PimpekLord

9 maja 2017, 00:51

ja raz wyszyłem sobie na lekcji szycia pentagram na ręce XDD

Avatar SaddyPandaPL

2 czerwca 2018, 18:18

@PimpekLord: jak to wyciągnełes potem? xD

Avatar PimpekLord

2 czerwca 2018, 20:47

@SaddyPandaPL: przekuwałem tylko tą powierzchowną warstwę skóry, po prostu wyrwalem

Avatar TypowyPolak

8 maja 2017, 20:25

Ja sie nawet nie zabieram bo to mnie strasznie denerwuje i potem boli mnie głowa ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar PimpekLord

27 grudnia 2017, 23:29

@czarno_bialy_koteu: czy on pijee lean?

Avatar czarno_bialy_koteu

28 grudnia 2017, 00:01

@PimpekLord: sok z D W I E M A kostkami lodu

Avatar Michalol222

14 maja 2017, 11:32

ja tego nie rozumiem, o ile wiem zakłada się na palec wskazujący, a ja zawsze kaleczę się w kciuk, na który to palec nie da się go założyć.

Avatar Pegi20

14 maja 2017, 01:20

ja raz nawet usiadłem na igle ;_; nbc

Avatar Jcavatarr

14 maja 2017, 01:39

@Pegi20: jak dupa na igle to nawet nie poczujesz bo ci w dupe wejdzie

Avatar czarno_bialy_koteu

13 grudnia 2017, 20:10

@Pegi20: ja na niej ustałam

ODKOPY

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2017, 19:34

Raz wbiłam sobie igłę tą tępą stroną z nitką.
ok. 2 tygodni chodziłam z kawałkiem nitki w dłoni, bo nie potrafiłam jej wyciągnąć.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2017, 19:42

;_;

Avatar SomebodyNobody

13 maja 2017, 20:38

Ja też sobie wbiłam tą stroną... Miałam później dziurę w palcu. Gdybym miała nitkę to pewnie bym to rozdrapała albo rozcięła i wyjęła ;;---;;

Avatar KingsMax

13 maja 2017, 20:34

Ja też podczas krucjaty lubię szyć z łuku w kierunku niewiernych.

Avatar TheHunterMikiPL

8 maja 2017, 20:27

Ja się tam nigdy nie skaleczyłem podczas szycia, a naparstka używałem tylko do przepychania igły, jak ciężko szła i to nawet nie zawsze.

Avatar Ashley12c

13 maja 2017, 19:48

@TheHunterMikiPL: Ja tak samo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Ciemnomi
Dodane przez: Ciemnomi

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka