Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2017, 20:29
Ja raz tak sobie przez przypadek nitkę w palec wszyłam. ;____;
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2017, 20:47
auć
Odpisz
9 maja 2017, 00:51
ja raz wyszyłem sobie na lekcji szycia pentagram na ręce XDD
Odpisz
2 czerwca 2018, 18:18
@PimpekLord: jak to wyciągnełes potem? xD
Odpisz
2 czerwca 2018, 20:47
@SaddyPandaPL: przekuwałem tylko tą powierzchowną warstwę skóry, po prostu wyrwalem
Odpisz
8 maja 2017, 20:25
Ja sie nawet nie zabieram bo to mnie strasznie denerwuje i potem boli mnie głowa ;-;
Odpisz
8 maja 2017, 20:26
@TypowyPolak: Ja się nie zabieram bo nie mam po co.
Odpisz
8 maja 2017, 20:39
same here
Odpisz
8 maja 2017, 21:30
bo ubrań nie nosisz
Odpisz
8 maja 2017, 22:05
@PimpekLord: Biedny nie jestem, nie muszę sobie sam ubrań szyć.
Odpisz
8 maja 2017, 22:21
jesteś istną kopalnią pocisków
naucz mnie
Odpisz
8 maja 2017, 22:34
Uczyłem się od najlepszych, słuchałem przemówień Korwina - Mikke.
Odpisz
9 maja 2017, 00:50
poprostu nie potrafisz i wymyślasz sobie wymówki pozatym dlaczego biedni ludzie mieliby szyć sobie ubrania?
Odpisz
9 maja 2017, 07:30
@PimpekLord: Racja, nie potrafię szyć, bo nigdy nie odczuwałem potrzeby nauczenia się, a biedni ludzie szyją sobie ubrania bo na nowe ich nie stać.
Odpisz
9 maja 2017, 07:52
to bedzie ich wtedy stac na naszyne do szycia?
Odpisz
9 maja 2017, 08:05
@PimpekLord: (da się szyć bez maszyny)
Odpisz
9 maja 2017, 08:32
niby tak ale dużo z tym zachodu
Odpisz
9 maja 2017, 08:34
@PimpekLord: Ale biednych to nie obchodzi :v
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 01:02
@PimpekLord: A szydełkowanie to co?
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:11
@PimpekLord: ja szyję tylko ręcznie
OdKoPy
Odpisz
27 grudnia 2017, 13:38
@czarno_bialy_koteu: siema
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:15
@PimpekLord: siema?
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:29
@czarno_bialy_koteu: czy on pijee lean?
Odpisz
28 grudnia 2017, 00:01
@PimpekLord: sok z D W I E M A kostkami lodu
Odpisz
14 maja 2017, 11:32
ja tego nie rozumiem, o ile wiem zakłada się na palec wskazujący, a ja zawsze kaleczę się w kciuk, na który to palec nie da się go założyć.
Odpisz
14 maja 2017, 01:20
ja raz nawet usiadłem na igle ;_; nbc
Odpisz
14 maja 2017, 01:39
@Pegi20: jak dupa na igle to nawet nie poczujesz bo ci w dupe wejdzie
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:10
@Pegi20: ja na niej ustałam
ODKOPY
Odpisz
13 maja 2017, 19:34
Raz wbiłam sobie igłę tą tępą stroną z nitką.
ok. 2 tygodni chodziłam z kawałkiem nitki w dłoni, bo nie potrafiłam jej wyciągnąć.
Odpisz
13 maja 2017, 19:42
;_;
Odpisz
13 maja 2017, 20:38
Ja też sobie wbiłam tą stroną... Miałam później dziurę w palcu. Gdybym miała nitkę to pewnie bym to rozdrapała albo rozcięła i wyjęła ;;---;;
Odpisz
13 maja 2017, 20:34
Ja też podczas krucjaty lubię szyć z łuku w kierunku niewiernych.
Odpisz
8 maja 2017, 20:27
Ja się tam nigdy nie skaleczyłem podczas szycia, a naparstka używałem tylko do przepychania igły, jak ciężko szła i to nawet nie zawsze.
Odpisz
13 maja 2017, 19:48
@TheHunterMikiPL: Ja tak samo.
Odpisz