Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie zadzieraj z bobrami
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2017, 18:18
Cóż za czarny charakter.
Odpisz
9 maja 2017, 00:32
Poda ktoś pełny tytuł?
Odpisz
9 maja 2017, 06:17
@Paczacz_od_paczenia: "Przepraszam za zamieszanie z kubkiem, po prostu chciałem publicznie podziękować"
Odpisz
9 maja 2017, 06:52
jakim kubkiem?
Odpisz
9 maja 2017, 07:02
Też nie wiem, Templara się trzeba spytać. Może to ten kubek z logiem brazzers za wrzucanie dobrych obrazków?
Odpisz
9 maja 2017, 07:15
Jeja wyslało mu wiadomość, że dodaje dużo świetnych autorskich memów i, że chcą mu wysłać kubek z logo jeja, a on zrobił z tego obrazek i dużo osób było zazdrosnych.
Odpisz
9 maja 2017, 07:18
@Dark123456: No to to wiem, ale nie byłem pewien, czy o ten kubek chodzi.
Odpisz
9 maja 2017, 07:19
Zrobił obrazek
Jak wyleczyć depresje u normalnego człowieka:
*obrazek ludzi ułożonych w kółko i rozmawiających z terapeutą*
Jak wyleczyćdepresje u mnie:
*screen z wiadomości od adminów że dodaje dużo fajnych i oryginalnych obrazków i że w zamian oferują mu kubek*
Odpisz
9 maja 2017, 07:25
Nie popieram tego bo faktycznie jest to takie chwalenie się tym, że admini go wyróżnili i chcą mu coś wysłać.
Odpisz
9 maja 2017, 07:27
@Dark123456: Chwalenie się statami :v
No tak to trochę wygląda... Znaczy się tak to bardzo wygląda. Ale skoro napisał, że chciał jedynie publicznie podziękować, to ja mu tam wierzę.
Odpisz
9 maja 2017, 07:31
Mógł jednak zrobić to wysyłając podziękowania do admina bo wiele osób też się stara i takie chwalenie się przez templara czymś co jednak go wyróżnia, nie jest dobrym sposobem.
Odpisz
9 maja 2017, 07:33
@Dark123456: Niby napisał, że publicznie, ale według mnie to nie było potrzebne. Rzeczywiście mógł podziękować na inny sposób.
Odpisz
9 maja 2017, 07:37
@Dark123456: Ja rozumiem gdybym wstawił samego screena, ale ja zrobiłem z tego mema o depresji.
Odpisz
9 maja 2017, 07:40
@TheTemplar: Tak z ciekawości zapytam - czy serio zadziałało?
Odpisz
9 maja 2017, 07:42
Trochę tak, jakoś tak poczułem się mniej bezwartościowy ;-;
Odpisz
9 maja 2017, 07:44
@TheTemplar: Gdybyś ty wiedział, ilu ludzi uszczęśliwiasz swoimi memami...
Poziom twojej samooceny mnie aż boli.
Odpisz
9 maja 2017, 08:00
Tak to jest jak przez całe życie nie robisz nic poza daremnymi próbami udowodnienia, że nie jesteś gorszy od innych.
Odpisz
9 maja 2017, 08:07
@TheTemplar: Ty to chyba teraz próbujesz tylko sobie to udowodnić...
Inni nie mają o tobie złego zdania (a przynajmniej w większości).
Odpisz
9 maja 2017, 08:22
Ta, ale na Jeja. Ja mówię o ludziach spoza tej społeczności.
Odpisz
9 maja 2017, 08:24
@TheTemplar: Na serio jest aż tak źle?
Odpisz
9 maja 2017, 08:31
"Źle" to w tym przypadku niedopowiedzenie. Na szczęście znalazłem wiele innych społeczności, na przykład Jeja.
Odpisz
9 maja 2017, 08:48
@TheTemplar: Nie musisz udowadniać innym, że nie jesteś od nich gorszy. Wystarczy, że sam będziesz w to wierzył i nie będziesz się przejmował opinią innych. Wtedy ktoś na pewno dostrzeże, że jesteś wartościowym człowiekiem i polubi cię takiego jaki jesteś ;) Nie warto się męczyć, próbując udowodnić coś ludziom, którzy patrzą głównie na siebie, mają jakieś swoje przekonania co do człowieka i ich już nie zmienią.
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2017, 08:56
@Samael: Niestety nie da się tak po prostu nie przejmować opinią innych. Przez nią samoocena spada, i jak raz już opadnie, to dużo trudniej ją podnieść.
I Templar nie pisał, że chce to udowodnić innym. Może chce to udowodnić samemu sobie?
Odpisz
9 maja 2017, 09:05
Ja uważam, że da się nie przejmować opinią innych, chociaż przyznaję, że jest to trudne. Może w tym pomóc jakaś bliska osoba, której można się wygadać.
A jeżeli Templar chce to sobie udowodnić i do tej pory jego metody niezbyt się sprawdzały, to i tak nie ma co się załamywać, zawsze można poszukać jakiegoś rozwiązania. W tym także może mu ktoś pomóc, jeśli nie ma do kogo się zwrócić w realnym świecie, to nawet jejowicze mogą pomóc ;)
Odpisz
9 maja 2017, 09:16
@Samael: Ale jednak ludzie z internetu to nie to samo co z prawdziwego świata. Nie ma pokazanych emocji, empatii.
Odpisz
9 maja 2017, 09:24
Zgadzam się z tobą, jeśli jednak nie ma się osób w realu, z którymi można normalnie pogadać, to dużo da nawet znajomość internetowa.
Odpisz
9 maja 2017, 09:29
@Samael: No tak. Lepsza taka niż żadna, chociaż lepiej poszukać kogoś w prawdziwym życiu. Chyba że ktoś nie chce czy coś, to wtedy okej.
Odpisz
9 maja 2017, 15:39
@Dark123456: ja tez dostałem taką wiadomość
Odpisz
9 maja 2017, 07:16
"Sgt. Black".
Odpisz
9 maja 2017, 00:20
zdarza się... ale czasami za często.
Odpisz