Koreańskie techniki władania nożem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Co to takiego?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2017, 17:47
Też tak chce -^-
Odpisz
17 kwietnia 2018, 17:51
@Xenomorph_Master: Ja też
Odpisz
11 maja 2017, 16:18
Najwidoczniej "ci z góry" mają w dupie że było ( jak większość rzeczy )
"ci z góry" wiadomo o kogo chodzi
Odpisz
11 maja 2017, 17:27
@Dexterek: O Kim Dzong Una?
Odpisz
12 maja 2017, 06:41
@Mijak: Chodzi o adminów lul
Odpisz
11 maja 2017, 14:58
no to se pomachają nożykiem kiedy północna Korea zrzuci na nich bomby atomowe po za tym widziałem trening północnokoreańskich żołnierzy i nie ma nawet porównania zwłaszcza kiedy ten film miał z 40 lat
Odpisz
17 sierpnia 2017, 13:09
@Lenin1917: widać dziecko gó*no wiesz gdyby korea północna zrobiła cokolwiek chinom korei połódniowej albo USA to by odpowiedzi nie przeżyła
Odpisz
11 maja 2017, 14:26
Było. I to dłuższe wraz z muzyką http://www.obrazki.jeja.pl/305318,cwiczenia-sil-specjalnych.html
Odpisz
11 maja 2017, 14:17
Kiedy jesteś żołnierzem ale zawsze chciałeś być ninja
Odpisz
10 maja 2017, 00:11
Kiedy oboje władacie nożami, ale macie za duży DEF żeby cokolwiek sobie zrobić
Odpisz