Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2017, 03:57
To chyba też będzie pasowało..
Odpisz
11 maja 2017, 13:26
Ostatnio byłam na premierze nowych Strażników Galaktyki (5 scen po napisach) i z 16 osób na widowni jakieś 5 wyszło przed napisami, mniej więcej tyle samo po pierwszej scenie i i tak się cieszyłam, że ktoś wiedział i został do końca.
Odpisz
11 maja 2017, 13:38
@EmilyVans: O kurczę, może to byłam ja. Wyszłam po dwóch scenach bo ile może ich być?
Odpisz
11 maja 2017, 13:43
@Domijeja: Po wstawce z Adamem jeszcze 1 z grootem i jeszcze coś ale nie pamiętam.
Odpisz
11 maja 2017, 15:10
@sok930: Kolejności nie kojarzę, ale na końcu była chyba ta ze Stanem Lee.
Odpisz
11 maja 2017, 15:58
@EmilyVans: Mam pytanko bo nie jestem w temacie.Co jest po napisach?
\_____/
Odpisz
11 maja 2017, 16:25
@Klulik: Dołączam się do pytania
Odpisz
12 maja 2017, 12:11
@Klulik: Jakieś krótkie scenki pokazujące co będzie w następnej czesci
Odpisz
12 maja 2017, 12:12
@Klulik: np w Dr Strange po napisach była scenka w której ten murzyn(jeden z bohaterow) zabija uleczonego kaleke
Odpisz
12 maja 2017, 12:40
@AdamKoko: Aha.
Nareszcie wiem.
:D.
Odpisz
12 maja 2017, 15:52
@AdamKoko: Dziękuję.Nareszcie ktoś wytłumaczył :)
Odpisz
12 maja 2017, 07:56
Moim zdaniem nie zawsze trzeba zostawać bo te sceny po napisach można potem znaleźć na YT
Odpisz
11 maja 2017, 19:06
Filmy Marvela i tak są w 80% słabe
Odpisz
11 maja 2017, 15:32
Daję 5 bo Marvel.
Odpisz
10 maja 2017, 00:43
Miałem w tamtym roku taką sytuację w kinie, że zostałem sam na napisach Cpt. Ameryka Wojna Bohaterów. Co zrobiła obsługa? Wyłączyła film na napisach. No i szlag trafił scenę po napisach. #Przegryw
Odpisz
11 maja 2017, 12:04
@GalenMarek: Hehehe
Odpisz
11 maja 2017, 12:45
@GalenMarek: Ja miałem podobnie na Zimowym Żołnierzu. Od tego czasu chodzę tylko do kin z sieci, np. Cinema City albo Helios, bo w miejskim pół-kinie wyłączają :c
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2017, 13:14
No niestety... ja niestety nie mam możliwości iść do innego kina - jedyne w mieście, takie to zadupie. Nawet najnowszego Obcego nie puszczają ;_;
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2017, 13:19
@GalenMarek: W moim mieście też właśnie nie ma innego, a w tym jedynymteż większości nie puszczają, ale mieszkam na Śląsku to mam blisko do innych miast:3
Odpisz
11 maja 2017, 13:27
#Wygryw xd
Odpisz
11 maja 2017, 14:59
@GalenMarek: Niby nie Marvela ale ja tak miałem po Batman vs Superman... po powrocie do domu musiałem dooglądać
Odpisz
11 maja 2017, 14:25
Byłam na Deadpoolu i nie włączyli w ogóle bonusów ;-;
Jak zapytałam, gdzie bonusy, powiedzieli, że nie włączyli, bo na sali zostały tylko 3 osoby, a jak chcę obejrzeć to mogę kupić bilet i pójść jeszcze raz. ;-;
Odpisz
11 maja 2017, 13:53
W nowych strażnikach galaktyki są łącznie 4 sceny bonusowe. Jak wczoraj byłem, to cała sala była pełna do końca ostatniej sceny bonusowej.
Odpisz
11 maja 2017, 12:54
Ja musiałem wyjść bo chciał mi się bardzo sikać #nobodycares
Odpisz
11 maja 2017, 13:51
@Kropla_Bez_Kitu: I to bardzo nobody cares.
Odpisz
9 maja 2017, 23:02
5/5 bo memy ze spider-man homecoming bez spoilerów
Odpisz
11 maja 2017, 12:29
@benben7: Spoiler Alert. Spider-man wygrywa.
Odpisz
11 maja 2017, 12:46
@benben7: Spider jeszcze nie wyszedł więc nie ma spoilerów :p
Odpisz
11 maja 2017, 12:49
Oczywistość powiedzieć można :P
Odpisz
11 maja 2017, 12:54
@Suchy_Tapczan: Do benbena pisałem :p
Odpisz
9 maja 2017, 22:50
niby tak a jednak może niekoniecznie
Odpisz
9 maja 2017, 22:41
Tak.
Odpisz