Nie wiem jak to się nazywa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Należy się za piękne oczy
To się nie może nie udać
Dwa oblicza
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 18:55
ale jak to jest brzydkie XD (najlepsze patyczki :3)
Odpisz
1 marca 2013, 18:55
Mnie tam to coś nie interesuje...
Odpisz
26 marca 2016, 14:21
@Izbela: Masz kuce na avatarze, nic dziwnego. ;-;
Odpisz
1 marca 2013, 17:30
chodzi o wkleslosc odrozniajaca brzuch od ud ktora ma coraz nieliczniejsza grupa mezczyzn z powodu tendencji do bycia grubm...
Odpisz
1 marca 2013, 16:40
Wydaje mi się, że chodzi o to, że on ma na brzuchu ślad po pasie wyszczuplającym.
Odpisz
1 marca 2013, 17:25
@Kuriboh: Tak jest zbudowany człowiek to jest chyba miednica to nie jest pas wyszczuplający i chodzi o kaloryfer
Odpisz
1 marca 2013, 17:25
Miednica ? Też taką mam !
Odpisz
1 marca 2013, 17:24
Chodzi o te linie [?], na które wskazują strzałki. I to jest tró, ale nie na ten portal .__.
Odpisz
1 marca 2013, 17:15
Ma po bokach chude a w srodku brzuch duzy.
Odpisz
1 marca 2013, 16:14
Kaloryfer? Czy co? Niezbyt rozumiem ten obrazek :/
Odpisz
1 marca 2013, 16:32
@zatoka: Dodane przez admina -.-
Odpisz