Pamiętaj, nie ma brzydkich kobiet...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Przyszłość jest piękna
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2024, 06:33
Ale tak szczerze, jak można tak okłamywać ludzi na żywca?
Odpisz
9 lipca 2023, 18:23
Oj nie
Odpisz
19 grudnia 2015, 14:42
100%??? może 95%
Odpisz
14 lipca 2015, 19:39
A Niemki?
Odpisz
24 lipca 2013, 17:13
To mnie rozwaliło
Odpisz
3 marca 2013, 14:09
Tylko wodki czasem braknie
Odpisz
2 marca 2013, 12:16
Dziewczyna i kobieta to nie to samo.
Odpisz
3 marca 2013, 01:10
@chupacabra001: Też prawda, kobietą przecież nie nazwiemy rozhisteryzowanej nastolatki, piszczącej, jaka to nie jest brzydka, żeby wszyscy zaprzeczyli. :P
Odpisz
3 marca 2013, 12:11
Dokładnie. :-)
Odpisz
2 marca 2013, 12:17
Nie powinno się oceniać tego, na co nie mamy wpływ - kształt nosa, twarzy, czy wielkość oczu.... nie ma ludzi idealnych.... niestety, dziewczyny lubią porównywać się do siebie. Mówią, że są brzydkie - bo widziały kogoś ładniejszego od siebie.
Odpisz
3 marca 2013, 01:08
Albo żeby dostać komplementy. xP
Odpisz
2 marca 2013, 14:28
Po alkoholu to rzeczywiście wszystkie są ładne :D
Odpisz
2 marca 2013, 13:05
Nie ma brzydkich kobiet są tylko ładne i te nie w twoim guście (albo wieku).
Odpisz
2 marca 2013, 10:55
chodzi o dziewczyny a nie o stare babcie morsie ;_;
Odpisz