Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2020, 14:00
Jak 65 to już wojny nie było
Odpisz
17 lipca 2017, 20:57
mój umarł w obozie spadł z wierzyczki
Odpisz
17 grudnia 2017, 00:16
@generalpartyzantkijeja: Mój też
Spadł na niego strażnik z wieżyczki strażniczej.
Odpisz
30 sierpnia 2020, 13:58
a mój przeżył dwa obozy i cała wojne
Odpisz
27 sierpnia 2019, 14:47
Mój pradziadek był w Katyniu ale pokazał ruskie dokumenty, tamci to sprawdzili, uwierzyli w wersję że polski płaszcz oficerski to z trupa wziął bo zimno było (tak zresztą było) i go puścili. Heh
Odpisz
13 maja 2017, 22:37
za to ja się pochwalę historią mojego świętej pamięci pradziadka który w czasie II WŚ 4 razy uniknął śmierći w ciekawych sposobach ale najlepsza to ta. Otóż w 1942 mój dziadek został aresztowany ponieważ był w idealnym wieku jako poborowy do wojska podziemnego i zawieźli go do małej miejscowości jakieś 100 km na zachód od Warszamy gdzie byli inni w tym wieku wszyscy mieli być rozstrzelani dwóch niemców prowadziło go do obory (szli za nim)
kiedg weszli okazało się że było tam jeszcze 5 chłopaków po 20 lat (coś takiego) żołnierze po wprowadzeniu dziadka odwrócili się i zmierzali ku wyjściu mój dziadek wtedy też się odwrócił i teraz szedł za nimi wychodząc mineli 5 wartowników i stanowisko KM wszyscy myśleli że go WYPROWADZAJĄ nikt się nie pytał dlaczego ale udało mu się po jakiś 50 m zauważył grupkę starszych mężczyzn na ławce po cichu podszedł do nich i poprosił o czapkę żeby schować jego twarz usiadł i udawał starca nagle wielki krzyk afera bo główny dowodzący zauważył że brakuje jednego wtedy zaczeli szukać i przeczesywać domy i również ci 2 żołnierze dostali niezłą reprymendę że dopuścili do tego po godzinie ( mniej więcej) zaprzestali szukać i mój dziadek buchnął motocykl niemiecki i pojechał do domu do dzisiaj mamy ten motocykl stoi jako posąg w salonie
Odpisz
14 maja 2017, 13:02
@DeCero123: Dasz zdjęcie? :D
Odpisz
14 maja 2017, 15:31
@NeedCoolGames: nie mogę dać ci jego zdjęcia bo jest bardzo możliwe że ktoś by to doniósł i wtedy państwo mogłoby go zarekfirować a nawet oskarżyć za to że sami tego nie zgłosiliśmy bo tak naprawdę to on jest zabytkiem wojennym ale pokażę ci jaki to model mój wujek wraz z moim tatą dbają o jego dobry wygląd bo nie pojedzie mój pradziadek dawno temu potrzebował pieniędzy i sprzedał turbinę silnika czy coś takiego ale wygląda pięknie
Odpisz
14 maja 2017, 15:35
@DeCero123: Najs!
Odpisz
18 maja 2017, 21:35
@DeCero123: Śmierci*
Odpisz
11 maja 2017, 22:49
Mój dziadek takie ma.
Odpisz
11 maja 2017, 22:52
@jacek1s: Chwalisz się czy żalisz?
Odpisz
11 maja 2017, 23:02
@miecio6: Nie wiem, ale badassowo z tym wygląda
Odpisz
11 maja 2017, 23:15
@jacek1s: Jak tak to spoko
Odpisz
11 maja 2017, 23:20
@jacek1s: Ku*wa, a mojego rozstrzelali w obozie w Oświęcimiu.
Odpisz
11 maja 2017, 23:49
[*]
Odpisz
12 maja 2017, 06:42
Chwalisz się czy żalisz?
Odpisz
12 maja 2017, 07:57
@miecio6: żalę
Odpisz
12 maja 2017, 13:32
A mojego dziadka chcieli rozstrzelać Rosjanie i zabrać mu kobyłę, ale umiał po rusku i udało mu się ocalić siebie, a nawet wyhandlować muła za swoją kobyłę.
Odpisz
12 maja 2017, 13:52
@Myszkapl: A moja św. pamięci pra-babcia wygoniła Niemców ze swojego młyna przebierając się za ducha. Od tamtych czasów młyn mojej babci jest znany jako "nawiedzony młyn". I tak to jest prawdziwa historia.
Odpisz
13 maja 2017, 10:07
@Myszkapl: To moja prababcia mieszkała prawie w Rosji, czy tam ZSRR, ale jednak w Polsce. No i przyszli ruscy i mówią "halo babuszka daj mi pieniążki bo chcę albo gułag".
Ale babuszka była chytra, zaprosiła ruskich na wódkę, spiła do nieprzytomności, okradła, a dziadek ich tam wywiózł gdzieś w pi**u.
Odpisz
13 maja 2017, 10:11
@Krzyniu: mojego dziadka wiezli do Oświęcimia ale jak strażnik który ich pilnował w wagonie zmieniał warte to szybko wywarzyli spróchniałe drzwi od wagonu i uciekli
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 10:51
@Krzyniu: Pamiętam jak do mojej ś.p babci przyjechali żołnierze z Oświęcima (Babcia mieszkała normalnie w Polsce, była blondynką.) i ją zabrali do Obozu, potem się skapnęli że to blondynka i dostali taki opie**ol że Zeus by się powiesił; ;;-;
Odpisz
13 maja 2017, 11:02
@czatcv_kk: Jak Niemcy przetrzymywali mojego dziadka to wypuścili go za zegarek, który miał na ręku.
Odpisz
13 maja 2017, 11:16
@erykhim44: ●
Odpisz
13 maja 2017, 11:29
@jacek1s: .
Odpisz
13 maja 2017, 11:34
@Arthur_Kirkland: a mój dziadek żył w okolicach wołynia i to przeżył, ale co nocy budził się krzykiem. A jeśli ktoś chce się dowiedzieć co tam się działo to polecam "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 13:25
@kokosek112: Mój dziadek mi mało opowiadał tez juz nie żyje. wiem tyle że napi**dalał rusków gdzie popadnie ponoć wyku*wił jakieś ze 300 i dostał virtuti militari.
Odpisz
13 maja 2017, 13:39
@Sebzer: ale rusków jest więcej niż mamy amunicji xD
Odpisz
13 maja 2017, 13:41
@erykhim44: Mojego podczas okupacij zatrzymali niemcy i spytali czy ma przepustke żeby pokazywać sie o tej godzinie, ten zaczą grzebać na niby w kieszeni a niemcy mu uwierzyli i puścili wolno
Odpisz
13 maja 2017, 13:59
@malos1234: .
Odpisz
13 maja 2017, 14:12
[°]
Odpisz
13 maja 2017, 18:01
@malos1234: Ja natomiast znam typa którym miał dziadka po stronie Sowietów. Jego dziadek stacjonował w Katyniu.
I on ma przyjaciela.. dziadek przyjaciela zginął pod Katyniem
Heh
Odpisz
13 maja 2017, 19:05
@Krzyniu: Śp. babcia chciała zanieść zupę mojemu dziadkowi i jego kolegom w bunkrze, ale gestapowiec wbił do domu. Schowała się za drzwiami walnęła go patelnią, zabiła, zaniosła zupę, a potem zakopała więc fajnie.
Odpisz
13 maja 2017, 19:22
@krzysiek1232: Teraz jak takiego gestapowca zabijesz, to jesteś drugim Hitlerem.
Odpisz
13 maja 2017, 22:49
@erykhim44: .
Odpisz
15 maja 2017, 01:34
@Myszkapl: Mój pradziadek był po stronie niemieckiej, ale zakochał się w Polce, więc przeszedł na stronę polską.
Odpisz
15 maja 2017, 15:31
@StraikerPL: czyli ty jesteś w 25% Niemcem tak?
Odpisz
15 maja 2017, 18:22
@czatcv_kk: Tak, oraz mam gdzieś korzenie z Galicji, a ogólnie to mieszkam na Śląsku
Odpisz
15 maja 2017, 18:35
@StraikerPL: ja jestem rudy czarny gruby chińczyk żyd
Odpisz
18 maja 2017, 16:44
@czatcv_kk: Czarny chińczyk ?
Odpisz
18 maja 2017, 20:12
tata był meksykaninem, a mama eskimoską
Odpisz
18 maja 2017, 20:13
@czatcv_kk: Biały murzyn ?
Odpisz
18 maja 2017, 20:27
Odpisz
18 maja 2017, 20:32
@czatcv_kk:
Odpisz
11 maja 2017, 22:18
Humor tak czarny że aż zaczął rapować
Odpisz
11 maja 2017, 22:23
@TypowyPolak: I kraść.
Odpisz
11 maja 2017, 22:27
@TypowyPolak: Nie wiem gdzie się podział mój rower, był tu przed chwilą.
Odpisz
11 maja 2017, 22:47
I poszedł siedzieć.
Odpisz
12 maja 2017, 07:59
@TypowyPolak: I nie może znaleźć swojego ojca.
Odpisz
14 maja 2017, 17:37
@ToFFeXPL: Tyle potencjalnych ojców a on nie może żadnego znaleźć? ;p
Odpisz
13 maja 2017, 11:57
65 lat temu, powiadasz?
Odpisz
13 maja 2017, 11:16
Spodziewałem się dwóch ósemek.
Odpisz
11 maja 2017, 23:57
Mój już zmarły wujek gdy przenosił jakiś list został został złapany, potem miał traume i przez całe dnie grał na waltornii i czytał książki siedząc na tym samym krześle co kiedyś jego dziadek
Odpisz
11 maja 2017, 22:43
Czarny humor jest jak dziecko z rakiem.
Nigdy się nie zestarzeje.
Odpisz
11 maja 2017, 22:24
Nie rozumiem.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2017, 22:26
@TheHunterMikiPL: Numer żyda. Dawali im je w obozie.
Odpisz
11 maja 2017, 22:39
@Henzej: Dawali numer każdemu.
Nie tylko Żydom.
Odpisz