Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 11:50

Ja mam komiks w pokoju

Avatar DAVJD

17 maja 2017, 07:42

Ja nigdy nie oglądałem Kajko i kokosz tylko w grę grałem xD

Avatar Maly_modelarz15

17 maja 2017, 13:30

@DAVJD: ja czytałem komiks

Avatar Kto_Inny

17 maja 2017, 15:31

@DAVJD: Ja nadal mam grę

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 22:11

@DAVJD: szkoła latania?

Avatar DAVJD

29 sierpnia 2017, 23:39

chyba tak,nie pamiętam

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 11:04

@DAVJD: z tego co mi się przypomina to była pierwsza gra w którą zagrałem w całym swoim życiu

Avatar shturmowiec

18 maja 2017, 09:29

zauważcie że kajko i kokosz są starsi od asterixa i obelixa

Avatar Mikatrix

13 maja 2017, 19:55

Już dawno sam to wykminiłem.

Avatar benben7

13 maja 2017, 19:55

@Mikatrix: ja też

Avatar DziwnyPan

13 maja 2017, 19:57

@Mikatrix: a kto nie ?

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2017, 20:22

@Mikatrix: tylko Kajko i kokosz byli wcześniej

Avatar fankashehulk

13 maja 2017, 22:17

Nope. Przynajmniej według Wikipedii, Kajko i Kokosz pojawili się w 1972 roku, a Asteriks - w 1961.

Avatar
RhobarIII

17 maja 2017, 16:54

Wcześniej był komiks Kajtek i Koko. Janusz Christa później zdecydował że połączy swoje wcześniejsze dzieło z popularnym wówczas Asterixem i Obelixem i obsadzi w realiach słowiańszczyzny. I tak powstali Kajko i Kokosz.

Avatar Maly_modelarz15

17 maja 2017, 13:29

Spodziewałem się Kajka i Kokosza.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2017, 10:16

Ten Idefiks polski to nawet słodki.

Avatar lorax12

13 maja 2017, 19:57

Kajko i Kokosz

Avatar Tymek590

17 maja 2017, 07:44

@lorax12: ciekawe kto dał strzałki w dół

Avatar Soberker

17 maja 2017, 08:36

@Tymek590: Fanboje Asteroxa i Obelusa.

Avatar Miguelp

17 maja 2017, 07:40

i tak to i to polskie

Avatar p3t3r0m3t3r

17 maja 2017, 12:18

@Miguelp: Toś dowalił rofl

Avatar Figarus

17 maja 2017, 14:51

@Miguelp: Dla twojej informacji: Asterix i Obelix są francuzcy.

Avatar Miguelp

18 maja 2017, 06:50

@Figarus: założylem że jeja zrozumie skrót myślowy
rene gościnny był z pochodzenia Polakiem

Avatar p3t3r0m3t3r

18 maja 2017, 10:28

@Miguelp: To tak jakby powiedzieć że wszystkie filmy Warner Brothers są polskie XD

Avatar Figarus

18 maja 2017, 15:11

@p3t3r0m3t3r: O to właśnie chodzi.

Avatar Miguelp

18 maja 2017, 15:13

@p3t3r0m3t3r: no nwm
masz dwóch twórców Asterixa i obelixa i jeden z nich to Polak

Avatar p3t3r0m3t3r

18 maja 2017, 15:46

@Miguelp: Ale napisałeś, że oba komiksy są polskie, A nie że współ autorem jest polak

Avatar p3t3r0m3t3r

18 maja 2017, 15:47

@Miguelp: Trzymaj tu coś na pocieszenie XD

Avatar Miguelp

18 maja 2017, 15:58

@p3t3r0m3t3r: to skrot myslowy

Avatar ponczeq

17 maja 2017, 07:17

to jest prawdziwy kaiko a nie jakiś podrabianiec

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzykrotny T

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Otaczają mnie kłamcy

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka