Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Otaczają mnie kłamcy
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2019, 11:50
Ja mam komiks w pokoju
Odpisz
17 maja 2017, 07:42
Ja nigdy nie oglądałem Kajko i kokosz tylko w grę grałem xD
Odpisz
17 maja 2017, 13:30
@DAVJD: ja czytałem komiks
Odpisz
17 maja 2017, 15:31
@DAVJD: Ja nadal mam grę
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:11
@DAVJD: szkoła latania?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:39
chyba tak,nie pamiętam
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:04
@DAVJD: z tego co mi się przypomina to była pierwsza gra w którą zagrałem w całym swoim życiu
Odpisz
18 maja 2017, 09:29
zauważcie że kajko i kokosz są starsi od asterixa i obelixa
Odpisz
13 maja 2017, 19:55
Już dawno sam to wykminiłem.
Odpisz
13 maja 2017, 19:55
@Mikatrix: ja też
Odpisz
13 maja 2017, 19:57
@Mikatrix: a kto nie ?
Odpisz
13 maja 2017, 20:22
@Mikatrix: tylko Kajko i kokosz byli wcześniej
Odpisz
13 maja 2017, 22:17
Nope. Przynajmniej według Wikipedii, Kajko i Kokosz pojawili się w 1972 roku, a Asteriks - w 1961.
Odpisz
17 maja 2017, 16:54
Wcześniej był komiks Kajtek i Koko. Janusz Christa później zdecydował że połączy swoje wcześniejsze dzieło z popularnym wówczas Asterixem i Obelixem i obsadzi w realiach słowiańszczyzny. I tak powstali Kajko i Kokosz.
Odpisz
17 maja 2017, 13:29
Spodziewałem się Kajka i Kokosza.
Odpisz
17 maja 2017, 10:16
Ten Idefiks polski to nawet słodki.
Odpisz
13 maja 2017, 19:57
Kajko i Kokosz
Odpisz
17 maja 2017, 07:44
@lorax12: ciekawe kto dał strzałki w dół
Odpisz
17 maja 2017, 08:36
@Tymek590: Fanboje Asteroxa i Obelusa.
Odpisz
17 maja 2017, 07:40
i tak to i to polskie
Odpisz
17 maja 2017, 12:18
@Miguelp: Toś dowalił rofl
Odpisz
17 maja 2017, 14:51
@Miguelp: Dla twojej informacji: Asterix i Obelix są francuzcy.
Odpisz
18 maja 2017, 06:50
@Figarus: założylem że jeja zrozumie skrót myślowy
rene gościnny był z pochodzenia Polakiem
Odpisz
18 maja 2017, 10:28
@Miguelp: To tak jakby powiedzieć że wszystkie filmy Warner Brothers są polskie XD
Odpisz
18 maja 2017, 15:11
@p3t3r0m3t3r: O to właśnie chodzi.
Odpisz
18 maja 2017, 15:13
@p3t3r0m3t3r: no nwm
masz dwóch twórców Asterixa i obelixa i jeden z nich to Polak
Odpisz
18 maja 2017, 15:46
@Miguelp: Ale napisałeś, że oba komiksy są polskie, A nie że współ autorem jest polak
Odpisz
18 maja 2017, 15:47
@Miguelp: Trzymaj tu coś na pocieszenie XD
Odpisz
18 maja 2017, 15:58
@p3t3r0m3t3r: to skrot myslowy
Odpisz
17 maja 2017, 07:17
to jest prawdziwy kaiko a nie jakiś podrabianiec
Odpisz