Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2017, 22:41
Kac Wawa jest oficjalnie najgorszym polskim filmem.
Odpisz
13 maja 2017, 22:44
A Wiedźmin?
Odpisz
13 maja 2017, 22:46
@Lukasgda123: A co z 99% polskich komedii?
Odpisz
13 maja 2017, 22:46
a Disco Polo?(czy jak tam było)
Odpisz
13 maja 2017, 22:49
@DaKnight: Wszystkie te filmy są arcydziełem w porównaniu do Kac Wawy.
A Polskie komedie to wy szanujcie.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 22:50
-Wiedźmin (film)
-Arcydzieło
Wybierz jedno.
Odpisz
13 maja 2017, 22:52
@Lukasgda123: Kac Wawa film powstał tylko dlatego, bo autor chciał zobaczyć ruszające się cycki w 3d co i tak wyszło beznadziejnie.
Film jest laureatem wielu złotych malin i węży.
Odpisz
13 maja 2017, 22:54
@EmielRegis: Stare komedie były zajebiste. Praktycznie wszystkie stare polskie filmy były zajebiste. Co jest śmiesznego w takich Listach do M i innych takich gównach?
Odpisz
13 maja 2017, 23:03
@DaKnight: Nie wiem, nie oglądałem, ale widziałem jak w porcie w Łebie kręcili jakieś sceny na jachcie
Odpisz
13 maja 2017, 23:06
@EmielRegis: To po co się wypowiadasz na nieznane ci tematy i szkalujesz stare polskie komedie, które są najlepszym dorobkiem Polskiej kinematografii.
Odpisz
13 maja 2017, 23:12
Po prostu mam uprzedzenie do polskich komedii, ale lubie niektóre filmy historyczne i seriale typu miodowe lata, daleko od noszy, kiepscy
Odpisz
13 maja 2017, 23:13
@EmielRegis: Co w takiej Seksmisji, Poranku Kojota, Misiu, Rejsie, Chłopaki nie płaczą ci się nie podoba?
Odpisz
13 maja 2017, 23:18
@Zlodziej_Ziemniakow: Seksmisja jest dobra, pozostałe chyba oglądałem ale niezbyt je pamiętam, po prostu nie mają takiego budżetu jak zachodnie komedie i takiego rozmachu, bardziej podobały mi się American pie'ie, euro trip, boski żigolo, wieczny student i inne
Odpisz
16 maja 2017, 14:15
@Zlodziej_Ziemniakow: + "dzień świra"
Odpisz
16 maja 2017, 14:32
@Zlodziej_Ziemniakow: Chłopaki nie płaczą to istne arcydzieło.
Odpisz
16 maja 2017, 15:11
@kokosek112: Choć ,,Dzień świra" to oficjalnie komediodramat i sam się na nim uśmiałem, to w gruńcie rzeczy jeden z najsmutniejszych dramatów jakie widziałem.
Odpisz
16 maja 2017, 19:55
@EmielRegis: właśnie wymieniłeś wszystkie komedię które uważam za coś strasznego
Odpisz
16 maja 2017, 22:32
@EmielRegis: To żeś wymienił filmy... Oczywiście, masz swój gust, spoko, choć większość uważa go za dziwny.
Odpisz
16 maja 2017, 16:05
Oglądałem wszystkie części kac vegas
Odpisz
16 maja 2017, 15:36
Nie ma serca
Odpisz