Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2017, 08:47
Smalec?
Odpisz
14 maja 2017, 10:04
@Jasnowidz: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:06
@pawelek9889: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:07
Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:08
@loloja: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:09
@TheLegend27: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:25
@Jasnowidz: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 18:52
@Kropla_Bez_Kitu: smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 19:00
@Jasnowidz: smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 19:06
@Jasnowidz: Tuste
Odpisz
15 maja 2017, 19:06
@Jasnowidz: S M A L E C
Odpisz
15 maja 2017, 19:14
@didujakaskemm: S
Odpisz
15 maja 2017, 19:16
@czatcv_kk: M
Odpisz
15 maja 2017, 19:17
@CoolSceleton95: a
Odpisz
15 maja 2017, 19:19
@kasjan132pl: L
Odpisz
15 maja 2017, 19:21
@kapitan_Rosja: E
Odpisz
15 maja 2017, 19:21
@TheLegend27: C
Odpisz
15 maja 2017, 19:30
@loloja: UDAŁO.SIĘ
Odpisz
15 maja 2017, 19:33
@CoolSceleton95: brawo my !
Odpisz
15 maja 2017, 19:36
@loloja: Smalec
Odpisz
15 maja 2017, 19:37
@Pieselek12: Nutella.
Odpisz
15 maja 2017, 19:45
@Pieselek12: tak.
Odpisz
15 maja 2017, 21:31
@Jasnowidz: Tłuszcz zwierzęcy
Odpisz
15 maja 2017, 21:32
@Domyciahejpasterze: mniam
Odpisz
15 maja 2017, 23:22
@loloja: a ja wolę być szczupły
Odpisz
16 maja 2017, 06:44
@Pieselek12: celams
Odpisz
16 maja 2017, 07:41
@Domyciahejpasterze: dżem ze świni
Odpisz
16 maja 2017, 07:46
kureeewa
Odpisz
16 maja 2017, 18:41
@nzbn9jo: szczupłość jest dla słanych
Odpisz
16 maja 2017, 20:37
@loloja: ale od smalcu się tyje i kondycja spada. Masz wybór, być wysportowany i słaby, albo tłusty i mocny.
Ej to wgl nie współgra ze sobą
Już nie wspominam o twojej literówce
Odpisz
16 maja 2017, 20:38
@nzbn9jo: jednak wspomniałem
Odpisz
16 maja 2017, 20:52
@nzbn9jo: możesz zdrowo się odżywiać , być wysportowanym, szczupłym a i tak umrzesz więc jaki jest tego sens ? kościotrupem będziesz w trumnie
Odpisz
16 maja 2017, 21:05
@loloja: wolisz umrzeć ze starości czy przez zawał spowodowany cholesterolem?
Odpisz
16 maja 2017, 21:32
@nzbn9jo: mi to obojętne poza tym nie napisałem że jem smalec szczerze mówiąc nie lubię smalcu
Odpisz
16 maja 2017, 22:24
@loloja: ok, zwracam honor.
Odpisz
16 maja 2017, 22:33
@nzbn9jo: Można jeść smalec i nie być grubym, tylko trzeba z umiarem, jak wszystko.
Odpisz
16 maja 2017, 22:42
@TheLegend27:
Odpisz
27 października 2017, 18:54
@Jasnowidz: Powidło Mięsne
Odpisz
27 października 2017, 21:51
@KapitanKokosel: smalec
Odpisz
27 października 2017, 22:55
@nzbn9jo: smalec
Odpisz
28 października 2017, 12:08
@nzbn9jo: smalec
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:48
smalec
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:19
@Typowy_Jejak: Smalec
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:22
@Kropla_Bez_Kitu: Smalec
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:27
@nzbn9jo: [CENSORED], co ja kiedyś myślałem?
EDIT#1: Smalec.
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:56
@nzbn9jo: smalec
Odpisz
22 lipca 2024, 11:28
@Jasnowidz: Smalec.
Odpisz
15 maja 2017, 19:23
Nutela jest rakotwórcza
Smacznego ;)
Odpisz
16 maja 2017, 06:47
@EternalSailorMoon: dzięki ;)
Odpisz
16 maja 2017, 10:27
@EternalSailorMoon: Rakotworcza? Nie musisz juz mnie wiecej namawiac do jej zjedzenia.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:12
@EternalSailorMoon: Życie jest rakotwórcze :v
Odpisz
16 maja 2017, 06:39
Dlaczego w wielu komentarzach jest napisane smalec? #nic odkrywczego
Odpisz
15 maja 2017, 22:48
Nutella ze śliwek domowej roboty lepsza
Odpisz
15 maja 2017, 22:37
Dżem z świni
Odpisz
15 maja 2017, 20:07
mój ulubiony dżem <3
Odpisz
15 maja 2017, 19:48
Janusz: - synek, weź ten odłóż tom czekoladę, smalec se weź no
Odpisz
14 maja 2017, 10:24
Smalec jest dobry, porównałbym go do pieroga w konsystencji nutelli.
Odpisz
14 maja 2017, 08:12
Nieee czemu nam to robisz?!!!!! Czemu?!!! 😭
Odpisz
15 maja 2017, 18:24
@Natka_tatka123:
Odpisz
15 maja 2017, 19:08
@Natka_tatka123: Tutaj proszę bilecik. A teraz...
Odpisz
16 maja 2017, 07:41
@Natka_tatka123:
Odpisz
16 maja 2017, 13:28
@Natka_tatka123: rakrakrakrakrakrakrakkrakrakrakrakrak nie dawaj tych emotek. i komentarz jest bez sensu wsadz se h*ja do kredensu elo i usin konto
Odpisz
14 maja 2017, 03:45
W skansenie w Karpackiej Troi sprzedają swojski bieszczadzki miód o smaku Nutelli, 100 razy lepszy niż oryginał
Odpisz
14 maja 2017, 04:02
@Buras: urzekła mnieta historia
Odpisz
14 maja 2017, 07:49
@Buras: Usta ci nie spuchły od reakcji alergicznej na orzechy ?
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 08:05
@Buras: Jadłem, polecam.
Odpisz
14 maja 2017, 07:56
Memy z promieniem polinizacji są zajebiste
Odpisz
14 maja 2017, 07:57
@KOLIBER_1337: ale śmieją się z nich tylko ci którzy wiedzą o co chodzi
Odpisz
14 maja 2017, 07:36
Dżem z świni :v
Odpisz