Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2019, 11:11
Świętokrzyskie nie ma tak źle :D
Odpisz
29 czerwca 2016, 21:20
Nie tak źle w lubelskim
Odpisz
19 lutego 2016, 17:59
4 biczys!
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:22
pozdro z podlasia :D
Odpisz
4 marca 2013, 17:39
15,3% Łódzkie Jea
Odpisz
4 marca 2013, 19:51
@oskare117: Jeżeli dobrze zrozumiałem informację w lewym dolnym rogu to w Łodzi jest najgorsze.
Odpisz
4 marca 2013, 20:38
@ggesc: Zgadzam się z Tobą. Też uważam, że czerwona liczba oznacza największą ilość złego paliwa. Jednak najwięcej jest w woj. Lubuskim bo aż 15,8%.
Odpisz
4 marca 2013, 21:02
@Gregory85: Faktycznie. Przeoczyłem.
Odpisz
4 marca 2013, 22:03
@Gregory85: Ponieważ dokładnie o to chodzi, no bo czy nie było by dziwne, że prawie 90% paliwa byłoby złe?
Odpisz
5 marca 2013, 10:43
W tym kraju to już chyba nic mnie nie zdziwi :)
Odpisz
5 marca 2013, 15:17
@ggesc: no właśnie :D
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:29
@oskare117: Łódzkie najlepsze! ;)
Odpisz
5 marca 2013, 19:42
Przeczytajcie legendę dokładnie , w Łodzi akurat paliwo jest najgorsze :D . A piszę dokładnie " udział procentowy paliw niespełniających wymagań jakościowych na wybranych losowo stacjach " dziękuje , dobranoc fajtłapy :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:00
@Krasy95: nie w łodzi tylko w lubuskim :p
Odpisz
29 marca 2015, 23:20
@ArekTIGER: u mnie niestety :-(
Odpisz
5 marca 2013, 15:11
chyba se jajca robicie ze świętokrzyskim u nas nie jest aż tak źle
Odpisz
5 marca 2013, 17:17
@tu_2000: ja tez mieszkam w świętokrzyskim ;)
Odpisz
6 marca 2013, 13:09
@gabi1700: aw jakim mieście bo ja w kielcach
Odpisz
7 marca 2013, 15:23
@tu_2000: W...
We wsi Huta Nowa to gdzieś pół godziny jazdy do Kielc ;)
Odpisz
5 marca 2013, 19:19
Hah. Przecie tu niedaleko na Bliskiej to z 90 % powinno być w Mazowieckim. :p
Odpisz
5 marca 2013, 18:18
u mnie 15,8%
Odpisz
4 marca 2013, 21:14
Pozdrawiam z pomorza. :-)
Odpisz
1 marca 2013, 15:28
nie wierze! jestem najlepszy w kraju. szkoda tylko, że sobie prawka nie wyrobiłem i nie powinno mnie to obchodzić.
Odpisz
4 marca 2013, 20:48
@Paulius: Mieszkasz niedaleko mnie? O kuchwa.
Odpisz
4 marca 2013, 20:51
strzeż się, nadchodzę!!! ;P
Odpisz
4 marca 2013, 19:49
Współczuję Świętokrzyskiemu
Odpisz
4 marca 2013, 19:16
10,2 :3
Odpisz
4 marca 2013, 19:13
7%! Nawet, nawet
Odpisz
4 marca 2013, 18:06
6,3 xd
Odpisz