Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

10 lutego 2019, 11:11

Świętokrzyskie nie ma tak źle :D

Avatar Ameron

29 czerwca 2016, 21:20

Nie tak źle w lubelskim

Avatar thepolishguy

19 lutego 2016, 17:59

4 biczys!

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 17:22

pozdro z podlasia :D

Avatar oskare117

4 marca 2013, 17:39

15,3% Łódzkie Jea

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar oskare117

5 marca 2013, 15:17

@ggesc: no właśnie :D

Avatar Tamron

5 grudnia 2015, 21:29

@oskare117: Łódzkie najlepsze! ;)

Avatar Krasy95

5 marca 2013, 19:42

Przeczytajcie legendę dokładnie , w Łodzi akurat paliwo jest najgorsze :D . A piszę dokładnie " udział procentowy paliw niespełniających wymagań jakościowych na wybranych losowo stacjach " dziękuje , dobranoc fajtłapy :D

Avatar ArekTIGER

11 sierpnia 2013, 17:00

@Krasy95: nie w łodzi tylko w lubuskim :p

Avatar reLik

29 marca 2015, 23:20

@ArekTIGER: u mnie niestety :-(

Avatar tu_2000

5 marca 2013, 15:11

chyba se jajca robicie ze świętokrzyskim u nas nie jest aż tak źle

Avatar gabi1700

5 marca 2013, 17:17

@tu_2000: ja tez mieszkam w świętokrzyskim ;)

Avatar tu_2000

6 marca 2013, 13:09

@gabi1700: aw jakim mieście bo ja w kielcach

Avatar gabi1700

7 marca 2013, 15:23

@tu_2000: W...
We wsi Huta Nowa to gdzieś pół godziny jazdy do Kielc ;)

Avatar JTay_

5 marca 2013, 19:19

Hah. Przecie tu niedaleko na Bliskiej to z 90 % powinno być w Mazowieckim. :p

Avatar jagoda8171

5 marca 2013, 18:18

u mnie 15,8%

Avatar chupacabra001

4 marca 2013, 21:14

Pozdrawiam z pomorza. :-)

Avatar Paulius

1 marca 2013, 15:28

nie wierze! jestem najlepszy w kraju. szkoda tylko, że sobie prawka nie wyrobiłem i nie powinno mnie to obchodzić.

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2013, 20:48

@Paulius: Mieszkasz niedaleko mnie? O kuchwa.

Avatar Paulius

4 marca 2013, 20:51

strzeż się, nadchodzę!!! ;P

Avatar Pikachu

4 marca 2013, 19:49

Współczuję Świętokrzyskiemu

Avatar jacek1s

4 marca 2013, 19:16

10,2 :3

Avatar zatoka

4 marca 2013, 19:13

7%! Nawet, nawet

Avatar Hank1212

4 marca 2013, 18:06

6,3 xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka