Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XDgierman

16 maja 2017, 11:05

Kiedy z jednego konta korzystają dwie osobowości. (nom, prawda)

Avatar Davido

22 maja 2017, 07:18

@XDgierman: Kurde, mam to samo. Głosu nie jest fajny
(już ci mówiłem, nie mogę być głosem, jeżeli jestem w formie pisanej)
głosu pls

Avatar
Konto usunięte

9 października 2018, 17:14

@Davido: *odkopuje komentarze*
czasem i więcej, lecz nie w moim przypadku (just why ty to piszesz)

Avatar XDgierman

9 października 2018, 19:16

a miałeś kiedyś przypadek przejęcia konta przez osobowość (weź się tego nie czepiaj, czaisz?)

Avatar Davido

9 października 2018, 20:30

nieśmieszen już

Avatar
Konto usunięte

9 października 2018, 21:06

@XDgierman: dlatego ważne jest dogadywanie się, wojny w głowie to przegrana dla obu stron

Avatar Darth_Mysz

16 grudnia 2017, 20:39

Kto jeszcze pamięta ten film?

Avatar Julcias77

16 maja 2017, 11:16

Albo niektórzy tworzą Multikonta aby popierać samego siebie i dawać strzałki xD

Avatar dallader

16 maja 2017, 16:40

@Julcias77: To wiele wyjaśnia :)

Avatar Julcias77

16 maja 2017, 16:51

@dallader: Ja tak nie robię, nie mam czasu ;p

Avatar coolskeleton95

16 maja 2017, 11:51

Kiedyś miałem 3 konta, pousuwałem dwa wcześniejsze ze strachu przed banem.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 11:24

Bożydar już po was jedzie

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2017, 10:59

Po co komu dwa konta? Ja tam na jednym wszędzie i działa.

Avatar SomebodyNobody

14 maja 2017, 15:38

kiedy chcesz zrobić konto ale jeja mówi, że masz ich za dużo...

Avatar RussiaBall

16 maja 2017, 10:56

@SomebodyNobody: i za każde kolejne dostajesz bana

Avatar polandball1

14 maja 2017, 14:39

i sam prowadzisz dialog

Avatar polandball1

14 maja 2017, 14:41

@polandball1: właśnie tak jest dobrze mówisz

Avatar polandball1

14 maja 2017, 14:42

@polandball1: nie ma za co

Avatar Davido

14 maja 2017, 14:43

@polandball1: U frgot tu logout?

Avatar kamykPL

16 maja 2017, 10:40

@Davido: Nope.

Avatar lulz123

16 maja 2017, 10:28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Nie idź!

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka