Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2017, 11:05
Kiedy z jednego konta korzystają dwie osobowości. (nom, prawda)
Odpisz
22 maja 2017, 07:18
@XDgierman: Kurde, mam to samo. Głosu nie jest fajny
(już ci mówiłem, nie mogę być głosem, jeżeli jestem w formie pisanej)
głosu pls
Odpisz
9 października 2018, 17:14
@Davido: *odkopuje komentarze*
czasem i więcej, lecz nie w moim przypadku (just why ty to piszesz)
Odpisz
9 października 2018, 19:16
a miałeś kiedyś przypadek przejęcia konta przez osobowość (weź się tego nie czepiaj, czaisz?)
Odpisz
9 października 2018, 20:30
nieśmieszen już
Odpisz
9 października 2018, 21:06
@XDgierman: dlatego ważne jest dogadywanie się, wojny w głowie to przegrana dla obu stron
Odpisz
16 grudnia 2017, 20:39
Kto jeszcze pamięta ten film?
Odpisz
16 maja 2017, 11:16
Albo niektórzy tworzą Multikonta aby popierać samego siebie i dawać strzałki xD
Odpisz
16 maja 2017, 16:40
@Julcias77: To wiele wyjaśnia :)
Odpisz
16 maja 2017, 16:51
@dallader: Ja tak nie robię, nie mam czasu ;p
Odpisz
16 maja 2017, 11:51
Kiedyś miałem 3 konta, pousuwałem dwa wcześniejsze ze strachu przed banem.
Odpisz
16 maja 2017, 11:24
Bożydar już po was jedzie
Odpisz
16 maja 2017, 10:59
Po co komu dwa konta? Ja tam na jednym wszędzie i działa.
Odpisz
14 maja 2017, 15:38
kiedy chcesz zrobić konto ale jeja mówi, że masz ich za dużo...
Odpisz
16 maja 2017, 10:56
@SomebodyNobody: i za każde kolejne dostajesz bana
Odpisz
14 maja 2017, 14:39
i sam prowadzisz dialog
Odpisz
14 maja 2017, 14:41
@polandball1: właśnie tak jest dobrze mówisz
Odpisz
14 maja 2017, 14:42
@polandball1: nie ma za co
Odpisz
14 maja 2017, 14:43
@polandball1: U frgot tu logout?
Odpisz
16 maja 2017, 10:40
@Davido: Nope.
Odpisz
16 maja 2017, 10:28
Odpisz