Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2017, 17:50
kto normalny nie fotografuje obcią... POCIĄGÓW
Odpisz
14 maja 2017, 18:06
Odpisz
14 maja 2017, 18:44
Może pociągają go pociągi?
Odpisz
14 maja 2017, 21:11
@Jedyny_LordGaben_Over9000: RZECO?!
Odpisz
15 maja 2017, 08:11
@Maikielo: Czego ty szukałeś że znalazłeś ten obrazek?
Odpisz
15 maja 2017, 14:43
@enfenter: W guglach "train rule 34" i obrazek w miarę ok.
Odpisz
16 maja 2017, 08:18
@Maikielo: No dobra
Odpisz
22 maja 2017, 22:25
@Maikielo: Na coś takiego polecam:
Odpisz
15 maja 2017, 15:44
Odpisz
14 maja 2017, 17:47
wtf, komu to może przeszkadzać
Odpisz
14 maja 2017, 17:52
@SzaraSowa: Dokładnie, +props za pociąg na awatararze
Odpisz
14 maja 2017, 19:42
@Maikielo: A wielkie dzięki :3
Odpisz
14 maja 2017, 18:41
Też chciałbym robić zdjęcia pociągom ale boje się że wdepnę w gówno na torach.
Odpisz
14 maja 2017, 17:38
Odpisz