Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2017, 20:22
Ja mam monitor i telefon SNSV.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 20:24
@Krzyniu: Ja mam telefon I3MVAH
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 20:29
Ja mam firmy
g N П ح W V ح
Odpisz
14 maja 2017, 20:32
@Ziemniaczanka: onoueL
Odpisz
15 maja 2017, 14:39
@Krzyniu: Ja mam firmy samsung :)
Odpisz
15 maja 2017, 14:48
@Illuminati: O ty janie postmemie, który gustuje w dżemie.
Odpisz
16 maja 2017, 18:14
ja też pjona!!
Odpisz
16 maja 2017, 18:32
a ja mam firmy nnoz
Odpisz
16 maja 2017, 19:52
@kubakk12: Leuono? 0_o
Odpisz
16 maja 2017, 20:13
@Iphonix: o****, napisałem to jak zjarany XD
miało być Lenovo kek
Odpisz
16 maja 2017, 21:39
@kubakk12: xD
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2017, 00:45
@kubakk12: top kek
Odpisz
17 maja 2017, 06:37
@Illuminati: ja mam nosmohT
Odpisz
17 maja 2017, 06:48
@mozozaur: Thomson?
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:22
@Krzyniu: laptop firmy 1SJS
Odpisz
12 czerwca 2017, 21:55
@setinek2006_2: Nie odkopuj starych wątków
Odpisz
3 maja, 21:45
@Krzyniu: Ja mam telefon firmy W
Odpisz
14 maja 2017, 20:38
˥˥Ǝp
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 21:26
@Buras: na linuxie są takie przyciski?
฿θ N@ ₩|NDθ₩§|€ N|€
Odpisz
14 maja 2017, 22:05
@daglasio: nie, to z generatora, ale są
πœę©ß←↓→óþąśðæŋ’ə…łżźć„”ńµ≤≥ŒĘ®™¥↑↔ÓÞĄŚÐÆŊ•ƏŁŻŹĆ‘“Ń∞≠²³¢€½§·«»¡¿£¼‰∧≈¾±° i chyba kilka więcej
Odpisz
15 maja 2017, 10:10
@Buras: Burasus muzgus urazus !
Odpisz
15 maja 2017, 16:59
@legend77: Legend ty nie śmieszkuj tylko zajmij się dubtrackiem bo umarł
Odpisz
15 czerwca 2017, 07:48
@Buras: przepraszam za odkopanie, ale na windowsie jest tablica znaków. Dzięki niej można stworzyć coś takiego bez problemu.
Odpisz
15 czerwca 2017, 17:56
@LukeSkywalkerrr: ok, nic nie pisałem o tym że na windzie tego nie ma
a w linuxie są na klawiaturze
Odpisz
15 czerwca 2017, 22:44
@Buras: przepraszam, zła odpowiedź
Odpisz
17 maja 2017, 05:45
Abihsot mój laptop ^^
Odpisz
16 maja 2017, 20:26
I€M¥uh
Odpisz
16 maja 2017, 18:35
Odpisz
16 maja 2017, 18:10
sprzedany ? :c
Odpisz
14 maja 2017, 20:52
hiperśmieszkizm
Odpisz
14 maja 2017, 20:29
Wydaje mi się że było, ale nie jest mi przykro, bo nie mam pewności.
Odpisz
14 maja 2017, 20:35
Teraz masz pewność.
Odpisz