I od razu życie traci smak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Mnie wolno
Mało znany szczegół
Przyszłość jest piękna
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2017, 21:13
Okulary 3D i zwyczajne to jest... (język polski ma około 10 tys. słów i żadne tego nie opisze ).
Odpisz
12 marca 2022, 22:57
@pawelo320: W zasadzie to ponad 160 tysięcy.
Odpisz
18 maja 2017, 13:14
Albo gdy musisz dokręcić w nich śrubki bo ci spadają przy pochylaniu się ;_____;
Odpisz
17 maja 2017, 22:40
noszę okulary bo za duzo gram w gry ;_;
Odpisz
18 maja 2017, 13:13
@juzi46: próbowałeś zainwestować w soczewki? Polecam są wygodniejsze :D
Odpisz
15 maja 2017, 15:13
Gorzej że nie możesz pójść do kina na film 3D.
Odpisz
15 maja 2017, 15:16
@Mikatrix: Ja mam okulary i chodzę do kina na filmy 3D. Po prostu zakładam okulary 3D na tę zwykłe.
Odpisz
15 maja 2017, 15:17
@Mikatrix: możesz ja chodze
poprostu załóż okulki 3D na swoje ja tak robie i nie spadają
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 15:18
@Polalak: Tyle że ja mam takie wielkie oprawki, że mi spadają.
Odpisz
15 maja 2017, 15:20
@Mikatrix: To na odwrót. Najpierw 3D potem zwykłe.
Odpisz
15 maja 2017, 15:21
@Mikatrix: -oglądanie 3D na niskiej grafice
-wysoka grafika bez 3D wybierz jedno
Odpisz
15 maja 2017, 15:21
@siamoler: A wtedy to wszystko jest niewyraźne w połowie tak bardzo jak gdybym tych okularów nie miał w ogóle. A wadę wzroku mam bardzo dużą.
Odpisz
15 maja 2017, 15:22
@Polalak: Wysoka bez 3D.
Odpisz
15 maja 2017, 15:23
@Mikatrix: Nic nie poradzę. Nie możesz dostać mniejszych?
Odpisz
15 maja 2017, 15:24
@Mikatrix: ja 1,5 a ty?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 15:26
@Polalak: 5.0 Wygrałem.
Odpisz
15 maja 2017, 15:52
@Mikatrix: Holy fuck, aż 5.0?
Odpisz
15 maja 2017, 15:57
@Polalak: Pjona, ja też.
Odpisz
15 maja 2017, 16:40
@kicius23: Musiałem dopłacać 200zł żeby dostać cieńsze szkła, bo te normalne wyglądałyby jak denka od butelek.
Odpisz
17 maja 2017, 20:11
@Mikatrix: 5.5 wygrałem
Odpisz
17 maja 2017, 20:47
-6.00
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2017, 20:52
@jasioolaizosia2: Oh, maksimum do nabycia.
Chyba że genetycznie.
Odpisz
17 maja 2017, 21:07
widać ja jestem w najlepszej sytuacji
Odpisz
17 maja 2017, 22:28
@Mikatrix: W sumie to nie mam takiej złej wady, - 2,25 na lewe, a - 2,75 na prawie
Odpisz
17 maja 2017, 22:49
@Mikatrix: jaki problem bo nie wiem? ślepymi nie jesteśmy ...
Odpisz
18 maja 2017, 12:48
Problem jest ukazany na obrazku. Plus jeszcze picie herbaty może trochę przeszkadzać kiedy okulary zaparują.
Odpisz
18 maja 2017, 06:40
Dlatego mam soczewki.
Odpisz
17 maja 2017, 22:46
Gdy każdy pisze "znam ten ból" a ty nie nosisz okularów ;-;
Ale za to jak chcesz na leżąco słuchać muzyki ze słuchawkami nausznymi, to ciągle ześlizgują się, a na boku obawiasz się, że je połamiesz ;^;
Odpisz
17 maja 2017, 22:48
to jest mały problem jak nir nosisz okularów to się nie dziw że według ciebie nie ma problemu a co do słuchawek to zawsze jak leżę na boku to mi się wbija w ucho ; (
Odpisz
17 maja 2017, 22:53
nie powiedziałem, że takowy problem nie istnieje. A co do słuchawek, dlatego mam nauszne
Odpisz
17 maja 2017, 22:25
jaki problem jest w ściągnięciu okularów? ja tak robię
Odpisz
18 maja 2017, 14:11
Jeżeli masz krótkowzroczność lub astygmatyzm (to ja), to nie widzisz tego, co jest w telewizji, bo twoja wada to uniemożliwia
Odpisz
15 maja 2017, 16:12
Chce by ktoś wymyślił okulary do leżenia.
Odpisz
15 maja 2017, 22:51
@jacek1s: pomysł jest. Teraz wystarczy zrobić projekt, wyprodukować, opatentować (ważne) i pieniądze będą same wchodzić do kieszeni
Odpisz
17 maja 2017, 20:48
@nzbn9jo: Takie z gumową oprawką
Odpisz
17 maja 2017, 20:56
@Jumper112: szkiełka by wylatywały, a miałem kiedyś takie twarde gumowe. To nie pomaga
Odpisz
15 maja 2017, 16:12
Fajny tytuł
Odpisz
17 maja 2017, 20:18
zdobywasz fejma jak nie jesteś 2os. u krzynia
Odpisz
17 maja 2017, 20:08
Istnieją kontakty
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2017, 20:10
@lorax12: Nie każdy chce je nosić.
Nie na każdą wadę wzroku szkła się nadają.
Odpisz
16 maja 2017, 14:21
Za każdym je**nym razem!
Odpisz
15 maja 2017, 20:20
Tru
Odpisz
15 maja 2017, 18:51
Tak bardzo tru《
Odpisz
15 maja 2017, 16:53
Zawsze tak robiłem... nie wiedziałem, że to wygląda tak ch*jowo
Odpisz
15 maja 2017, 16:25
Ja zawsze jak śpię w samochodzie czy oglądam film na leżąco to po prostu zdejmuje :v
Odpisz