Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2018, 17:15
Ja jeszcze w podstawówcę na tescie z teatru czy co to tam bylo mialem tez takie same zadanie, mialem wszystko oprocz ostatniej rzeczy, zobaczylem ze pisze adidas wiec to zaznaczylem dla smiechu, i dostalem punkt bo okazało się że zaczynało się tak samo jak adidas
Odpisz
22 czerwca 2017, 16:27
znalazłem dive
Odpisz
17 maja 2017, 20:43
dokładnie to samo robimy na angielskim 😂😂
Odpisz
17 maja 2017, 20:50
@Luki787: 😂😂
Odpisz
17 maja 2017, 23:05
@Luki787: Którędy na onkologię?
😝😝
Odpisz
18 maja 2017, 07:22
@sliwak2001: dla niego juz za późno 😂😂
Odpisz
18 maja 2017, 07:22
@Orzechowy_Yakuza: o nie! 😂 zaraził mnie! 😂😂😂
Odpisz
17 maja 2017, 21:38
Odpisz
17 maja 2017, 23:15
@krystian23: Ahahahaha c*pa ale smieszne ahahahahahahahah nie.
Odpisz
18 maja 2017, 14:00
heuheuheu wiem
Odpisz
17 maja 2017, 20:42
"Aye", które jest zaznaczone, jest często powtarzanych tekstem przez Happy'ego z Fairy Tail. Proste, że najważniejsze jest anime i szukanie smoków. Ewentualnie można powiedzieć, że szczęście, chociaż to mniej wartościowe niż smoki.
Odpisz
17 maja 2017, 19:20
Widzę obrazek i patrzę na liczbę komentarzy. Myślę sobie, że jest trochę duża, ale memy to memy.
Ciekawi mnie o czym dyskutują. Patrzę, a tu anime! ;-;
Odpisz
17 maja 2017, 19:46
@YFYDB: A co ma anime do tego obrazka?
Odpisz
17 maja 2017, 19:48
Pod moim komentarzem jest jakaś dyskusja na ponad 140 komentarzy, zaczęła się od komentarza od anime.
Odpisz
15 maja 2017, 20:11
Ten ziomek ma na imię Meme
Wiem że nc i dostanę hejty bo anime ale;
Odpisz
15 maja 2017, 20:12
*daje hejty*
Odpisz
15 maja 2017, 20:13
*zabiera hejty* HEHEHEHE
Odpisz
15 maja 2017, 20:14
@Nyanfetamina: Nawet się nie spostrzegłem, że je dostałem.
Ale nie musisz oddawać, zachowaj dla siebie.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 20:15
Czy życie cygana ma jakiś sens
Jeśli dajesz
Zabierasz i wciąż masz to samo
A jeśli to co dajesz druga osoba nie chce i cygaństeo nie działa
Odpisz
15 maja 2017, 20:16
@Nyanfetamina: Wyłącz tryb cygana, dobrze ci radzę.
Odpisz
15 maja 2017, 20:17
Ale, jestem stworzony do tego
Mam zwinne palce i szybko biegam
Odpisz
15 maja 2017, 20:18
@Nyanfetamina: Ale wyłącz tryb cygana, to nie przyniesie ci nic dobrego. Swoje umiejętności możesz wykorzystać w inny sposób.
Odpisz
15 maja 2017, 20:20
MOGĘ WPISYWAĆ LUDZIOM SEND NUDES W TELEFONACH JAK NIE PACZO I SPIE**OLIC JAK SIĘ SKAPNO
Odpisz
15 maja 2017, 20:22
@Nyanfetamina: GENIALNE!
SEND NUDES
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 20:23
Ej, Nyanfetamina! Bez takich!
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 20:24
No czo :c
Moje Hobby
Odpisz
15 maja 2017, 20:25
@Nyanfetamina: No dobra, ale nie rób mi tego więcej!
SEND NUDES
Odpisz
15 maja 2017, 20:26
:3 ok
Odpisz
15 maja 2017, 20:29
@Nyanfetamina: O nie. Już się boję co dostanę.
Czekaj, ty sam chciałeś mi to wysłać, dlatego to napisałeś?
Odpisz
15 maja 2017, 20:31
CO, NIEE
wcale..
Odpisz
15 maja 2017, 20:32
@Nyanfetamina: Nieważne, ślij :3
Odpisz
15 maja 2017, 20:34
Automatycznie przeczytałem ssij ._.
Odpisz
15 maja 2017, 20:35
@Nyanfetamina: Chyba twój mózg ci coś sugeruje...
Odpisz
15 maja 2017, 20:36
AutoBlowjob :³
Odpisz
15 maja 2017, 20:36
ZNACZY NIEE
Odpisz
15 maja 2017, 20:37
@Nyanfetamina: O nie. Tylko nie to. Samotnyś bardzo, co?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 20:38
MAM DZIEWCZYNE ALE CZEKAM 2 LATA AŻ W KOŃCU SIĘ SPOTKAMY ;_;
Odpisz
15 maja 2017, 20:39
@Nyanfetamina: Więc jednak samotnyś. Przykro mi.
Odpisz
15 maja 2017, 23:32
@Nyanfetamina:
Odpisz
16 maja 2017, 00:03
Wczoraj mówiłem że zmienia a dziś zmieniłem... Długa ta chwilka
Odpisz
16 maja 2017, 00:04
@Nyanfetamina: Boom!
Odpisz
16 maja 2017, 00:10
@Fina258: Pomóż nie mogę przestać zmieniać awatary ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 00:10
@Fina258: Myślicie że będzie ban?
Odpisz
16 maja 2017, 00:12
Trafiłeś do dobrej osoby! Nie zmieniałem avka przeeez... Długo! A więc teraz przygotuj się! Gotowy?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 00:12
@Nyanfetamina: To jest co prawda pornografia, ale ocenzurowana, więc powinno być okej.
Ej, zmień na tamten!
Odpisz
16 maja 2017, 00:12
@Nyanfetamina: Czuje że byłby na zmiane avka
Odpisz
16 maja 2017, 00:13
Hehe
Odpisz
16 maja 2017, 00:13
@Fina258: No nie jestem gotowy, ale dawaj.
Odpisz
16 maja 2017, 00:13
@Nyanfetamina: No ale był ładny no...
Odpisz
16 maja 2017, 00:14
Krok 1. ... Przygotuj się
Odpisz
16 maja 2017, 00:16
@Nyanfetamina: Dzięki :3
Odpisz
16 maja 2017, 00:17
@Fina258: No mów.
Odpisz
16 maja 2017, 00:17
Ostrok
Odpisz
16 maja 2017, 00:18
Przygotowałeś się?
Odpisz
16 maja 2017, 00:18
@Nyanfetamina:
Odpisz
16 maja 2017, 00:19
ostro* kek
Odpisz
16 maja 2017, 00:19
@Nyanfetamina: No ale co ostro?
Odpisz
16 maja 2017, 00:20
Avek
Odpisz
16 maja 2017, 00:20
@Fina258: Nie, siedzę i tracę czas na nieprzygotowywanie się.
Odpisz
16 maja 2017, 00:20
@Nyanfetamina: Zwyczajny.
Odpisz
16 maja 2017, 00:21
To się przygotuj
Odpisz
16 maja 2017, 00:22
@Nyanfetamina: Idę spać, płuca mnie bolą..
Odpisz
16 maja 2017, 00:22
@Nyanfetamina: Niee!
Ech, dobranoc...
Odpisz
16 maja 2017, 00:23
Dobranoc
Odpisz
16 maja 2017, 00:23
@Fina258: Zgłaszam pełną gotowość!
Odpisz
16 maja 2017, 00:26
Prawidłowo! Odmaszer-... Krok 1! <co tu robić, co tu robić!?... Wiem!... Chyba> Utulcie kogoś do snu po czym sami będziecie senni i uśniecie
Odpisz
16 maja 2017, 00:27
@Fina258: Nie mam kogo utulać do snu.
I co ma zaśnięcie do niezmieniania awatara?
Odpisz
16 maja 2017, 00:29
Gdy będziesz spał to nie będziesz zmieniać. I Miałem 1,5h temu iść spać... Zrobie to teraz! Możesz mnie czy coś-. Dobranoc!
Odpisz
16 maja 2017, 00:30
@Fina258: *tuli*
Odpisz
16 maja 2017, 00:31
*tuli także*
Odpisz
16 maja 2017, 00:33
@Nyanfetamina: O jak miło że śpiący już tuli... *tuli* do-bra-no-... ZzZzZzZ...
Odpisz
16 maja 2017, 00:33
@Nyanfetamina: Yay ^^
Uwielbiam się tulić.
A czy ty nie miałeś iść spać?
Odpisz
16 maja 2017, 00:34
@Fina258: No dobranoc.
Odpisz
16 maja 2017, 00:34
WEŹ KU*WA BRAT SIĘ ZBUDZIŁ I OCZYWIŚCIE JEB DRZWIAMI BY KAŻDY USŁYSZAŁ
Odpisz
16 maja 2017, 00:37
@Nyanfetamina: Och...
No słuchaj, przykro mi.
Odpisz
16 maja 2017, 00:38
Idę spać.
Odpisz
16 maja 2017, 00:38
@Nyanfetamina: Okej, to do dzisiaj!
Odpisz
16 maja 2017, 00:39
Do dzisiaj
Odpisz
16 maja 2017, 07:22
@Nyanfetamina: Chytrusy... Zmienili avki abym ja zmienił a później zmieniają na stare... Dobre zagranie, ja bym na to nie wpadł
Odpisz
16 maja 2017, 08:13
@Fina258: Niee, niee, to nie tak, nie chce bana za porno
Odpisz
16 maja 2017, 08:36
@Nyanfetamina: A jakoś masz ten avek...
Odpisz
16 maja 2017, 08:39
shh
Odpisz
16 maja 2017, 08:42
@Nyanfetamina: Będzie ban.
Odpisz
16 maja 2017, 08:43
NA TWÓJ TEŻ
Odpisz
16 maja 2017, 08:50
@Nyanfetamina: Na mój nie :P
Czemu miałby?
Odpisz
16 maja 2017, 08:51
Cycki
Odpisz
16 maja 2017, 08:52
Ale długa rozmowa, zmieńmy miejsce pisania, albo nie, potem, idę na wf, elo :3
Odpisz
16 maja 2017, 08:56
@Nyanfetamina: Elo
Odpisz
16 maja 2017, 11:33
Megumin byłaby dumna
Odpisz
16 maja 2017, 15:06
@Nyanfetamina: "Nie chcę mieć bana" a masz porno na avku ;-; Nyanfetamina plz ;-;
I my mieliśmy geografie z nauczycielką która jest w topce znienawidzonych zamiast wf'u... Niby nauczyciel wf'u też niezbyt ok ale tak to choć bym nic nie robił ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 15:07
I byłaby dumna z moich kolegów którzy wczoraj ciągle coś wysadzali
Odpisz
16 maja 2017, 15:32
@Fina258: Mam bana
Odpisz
16 maja 2017, 15:50
@Nyanfetamina: Hehehuehehuehuehue... Oww.. Tzn. Przykro mi
Odpisz
16 maja 2017, 15:51
@Fina258: Mi też
Odpisz
16 maja 2017, 16:23
@Nyanfetamina: Byłobyć ostrożnym
Odpisz
16 maja 2017, 16:26
@Fina258: Mam avatar? Mam
Czemu? Bo nie mam bana
Nie domyśliłes się xD ?
Odpisz
16 maja 2017, 16:31
@Nyanfetamina: Nie myśle teraz, okej? ;-; I coś mi tu lekko nie pasowało ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 16:32
@Fina258: Kek, co?
Odpisz
16 maja 2017, 16:36
@Nyanfetamina: Opisu nie było czyli ban ale był avek czyli nie ban ;-;
... Wychodze na głupka! Ide!
Odpisz
16 maja 2017, 16:37
@Fina258: Kek
Odpisz
16 maja 2017, 16:38
@Nyanfetamina: Nawet mnie nie próbuje zatrzymać! Phi!
Odpisz
16 maja 2017, 16:39
@Fina258: A miałem?
Ups :|
Odpisz
16 maja 2017, 16:41
@Nyanfetamina: Domyśl sie!
Odpisz
16 maja 2017, 16:43
@Fina258: Jakiej ty jesteś płci ;-; Bo tak trochę już nie rozpoznaję
Odpisz
16 maja 2017, 16:47
@Nyanfetamina: Domyśl sie!... Chyba mam ten czas ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 16:48
@Fina258: Nee
Odpisz
16 maja 2017, 17:03
@Nyanfetamina: To nie będziesz wiedział, nie mój problem
Odpisz
16 maja 2017, 19:43
@Fina258: Więc jednak sobie poszedłeś?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 20:56
Uyymmm... nie. Lenistwo
Odpisz
16 maja 2017, 20:59
@Fina258: Rozmowa poszła się je**ć
Odpisz
16 maja 2017, 21:02
@Nyanfetamina: Tak trochu... Spam był więc admin usunął... Ale tamte strzałki nadal macie
Odpisz
16 maja 2017, 21:04
@Fina258: Heheheheuheue
Ale czemu usunął :'(
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 21:06
@Fina258: Kolejny argument za przeniesieniem tego gdzie indziej.
Odpisz
16 maja 2017, 21:10
@Nyanfetamina: Spaa-am!... I obrazek... miesiąca? Tak to się nazywało? Obrazek miesiąca za nic i oznaka Koneser
Odpisz
16 maja 2017, 21:15
Jakiś szybki komunikator, ale nie Discord, wku*wia mnie
Odpisz
16 maja 2017, 21:21
@Nyanfetamina: Discord byłby dobry wg. mnie
Odpisz
16 maja 2017, 21:22
@Fina258: Nenene
Odpisz
16 maja 2017, 21:25
@Nyanfetamina: Dlaczego? Mi tam się jedynie nie podoba to że na telefonie musisz się przełączać z przeglądarki na apke
Odpisz
16 maja 2017, 21:25
@Fina258: Bo mi nie wygodnie
Odpisz
16 maja 2017, 21:27
@Nyanfetamina: Okej, szukaj czegoś innego :v
Odpisz
16 maja 2017, 21:30
@Fina258: Nie wiem :|
Odpisz
16 maja 2017, 21:31
@Nyanfetamina: Discord jest dobry. Ale skoro nie chcesz to może zaproponuj coś innego?
Odpisz
16 maja 2017, 21:33
Podawać steamy, zaproszę was na grupkę, tam jest czat a członków ni ma więc jest spoko
Odpisz
16 maja 2017, 21:34
@Nyanfetamina: Nie mam apki Steama :/
Odpisz
16 maja 2017, 21:36
@Nyanfetamina: Jeśli jest dobrze działająca strona to ok (apki nie pobieram)
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 21:36
:|
Odpisz
16 maja 2017, 21:40
@Nyanfetamina: Macie coś innego oprócz Discorda
Odpisz
16 maja 2017, 21:43
@Nyanfetamina: WhatsApp i Kik tylko.
Odpisz
16 maja 2017, 21:48
@Fina258: Rzyi
Odpisz
16 maja 2017, 21:56
Odpisz
16 maja 2017, 22:00
@Nyanfetamina: Szyje!... Tyje!... Myje!... Nie umiem w polski. I też czakam na wincyj Megumin
Odpisz
16 maja 2017, 22:00
A to to jest Zajebiste
Odpisz
16 maja 2017, 22:03
@Nyanfetamina: A gdzie ona nie jest zajebista?
Odpisz
16 maja 2017, 22:07
@Fina258:
Odpisz
16 maja 2017, 22:08
Odpisz
16 maja 2017, 22:08
@Nyanfetamina: Megumin jest zajebista.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 22:08
Jakże by inaczej
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 22:10
@Nyanfetamina: To ja znów to powiem: Megumin jest zajebista
Odpisz
16 maja 2017, 22:11
@Fina258: <3333
Odpisz
16 maja 2017, 22:21
@Fina258: Dziś już nic mi się nie chce ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 22:23
@Nyanfetamina: Odpocznij, spokojnie... Przecie cie nikt nie goni, co nie?
Odpisz
16 maja 2017, 22:24
@Fina258: No, niby nie..ale woda robi się zimna
Odpisz
16 maja 2017, 22:25
@Nyanfetamina: Odpocznij.
Odpisz
16 maja 2017, 22:25
Tak w sumie to nie mogę
Odpisz
16 maja 2017, 22:26
@Nyanfetamina: Ić, ić odpocznij w ciepłej wodzie
Odpisz
16 maja 2017, 22:27
@Nyanfetamina: To idź spać.
Odpisz
16 maja 2017, 22:27
@Fina258: Okej
Odpisz
16 maja 2017, 22:28
Pobierzcie tego steama pls ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 22:29
@Nyanfetamina: Fuk dis szit, nie pobieram żadnych apek ;_;
Odpisz
16 maja 2017, 22:30
@Nyanfetamina: Ja tam mogę, to ten drugi nie chce.
Odpisz
16 maja 2017, 22:30
@Fina258: No wee, to tylko 30 mb po roku korzystania, mówię serio :|
Odpisz
16 maja 2017, 22:31
Ja bym najchętniej z tych proponowanych wybrał Discorda ale tego Nya nie chce a ja już nie mam miejsca na telefonie ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 22:32
@Fina258: Nya?
Odpisz
16 maja 2017, 22:35
@Nyanfetamina: Tak, wybacz ale nie chce mi się pisać twojego nicku ;-; i wybaczcie lecz jednak mi się mieści- już pobieram ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 22:35
@Fina258: Yeee :3
Odpisz
16 maja 2017, 22:38
@Nyanfetamina: Ja jestem tam chyba minend jak coś.
Odpisz
16 maja 2017, 22:38
Key
Odpisz
16 maja 2017, 22:41
@Nyanfetamina: Nick to chyba "Fina" czy "Fina258"... Sam nie wiem ;-;
Odpisz
16 maja 2017, 22:41
Co.masz na avku
Odpisz
16 maja 2017, 22:43
@Fina258: Aaa, jaki avek :u
Odpisz
16 maja 2017, 22:49
@Nyanfetamina: Chyba jakiś krwawoczerwony z napisem "pentakill"... Mój pierwszy avek na Jeja
Odpisz
16 maja 2017, 22:56
Ej, żyj
Odpisz
16 maja 2017, 23:06
@Nyanfetamina: Umrot
Odpisz
16 maja 2017, 23:14
@Nyanfetamina: Przepraszam, grałem.
Zaraz zmienię na Megumin dla rozpoznawalności.
Odpisz
16 maja 2017, 23:16
Jednak nie umrot! Yaay!
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2017, 23:18
Jednak nie Megumin. Taka Neko z pomarańczowymi włosami i zielonymi oczami na avku.
Okej widzę że Nyan mnie już dodał.
Odpisz
26 lipca 2017, 22:37
@Fina258: A jednak umar tak jak nasza piękna znajomość
Odpisz
26 lipca 2017, 22:58
Nie wiem kto umar bo mam słabą pamięć i nie chcę mi się tych wiadomości czytać (za dużo dla niechcącemu się Albertowi) ale możemy zachwycać się czarnymi sztukami i ożywić!... Znajomość też choć nie wiem czy da się rzucać czary na coś co fizyvznie nie istnieje ale chętnie
Odpisz
27 lipca 2017, 08:01
@Fina258: Jestem jak najbardziej za, tylko gdzie i kiedy?
Odpisz
27 lipca 2017, 12:05
Może być teraz a gdzie toooi... Nie wię. Discord?
Odpisz
27 lipca 2017, 13:01
@Fina258: Jak najbardziej, tylko jaki serwer? Czy dm?
Odpisz
27 lipca 2017, 13:42
Trzeba zrobić. I "dm"?
Odpisz
27 lipca 2017, 15:04
@Fina258: Direct message, priv. Daj gdzieś linka jak będziesz miał albo mogę zaprosić na serwer z innymi jejakami jeśli chcesz.
Odpisz
27 lipca 2017, 16:28
"z innymi jejakami" oh nonononono... Moja nieśmiałość tego nie wytrzyma. Mogę w naszą 3 czy 2 ale nie w skupisko
Odpisz
27 lipca 2017, 16:34
@Fina258: Tam jeden to się nie odzywa bo też nieśmiały, więc można. Ale jak chcesz. Zaraz podam mój tag czy coś żebyś mógł mnie dodać.
Odpisz
27 lipca 2017, 17:05
Też bym się zbyt często nie odzywał. I masz mój: #1299
Odpisz
3 kwietnia 2019, 17:28
@Nyanfetamina: kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera
Odpisz
3 kwietnia 2019, 20:02
Co Ty tu kurna robisz
Odpisz
15 maja 2017, 22:04
"Devil" heh...
Odpisz
15 maja 2017, 20:06
Odpisz
15 maja 2017, 20:47
@korsti: Hitler nie wiedział o holokauście.
Odpisz