memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
6 czerwca 2017, 14:22
było
Odpisz
15 maja 2017, 20:12
Jestem poje**ny. Mam detale ustawione na niskie, a cienie na ultra... .-.
15 maja 2017, 20:13
@LeyPL: Ale... Czemu?
Edytowano - 15 maja 2017, 20:16
Mówiłem. Jestem POJE**NY.
15 maja 2017, 20:30
@LeyPL: Aha, Ok.
15 maja 2017, 20:34
Czymej kluski na oknie
15 maja 2017, 20:49
@LeyPL: Na balkonie je czym
15 maja 2017, 22:07
@marcel22205: Kluski są dobre samotnie.
15 maja 2017, 23:03
@LeyPL: Je je je kaj ten rym?
21 maja 2017, 18:09
Bo cienie mniej RAMu ciągną więc można spokojnie mieć na ultra
21 maja 2017, 12:57
W każdej grze
15 maja 2017, 20:18
tak mam z moim ch*jowym prockiem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2017, 14:22
było
Odpisz
15 maja 2017, 20:12
Jestem poje**ny. Mam detale ustawione na niskie, a cienie na ultra... .-.
Odpisz
15 maja 2017, 20:13
@LeyPL: Ale... Czemu?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2017, 20:16
Mówiłem. Jestem POJE**NY.
Odpisz
15 maja 2017, 20:30
@LeyPL: Aha, Ok.
Odpisz
15 maja 2017, 20:34
Czymej kluski na oknie
Odpisz
15 maja 2017, 20:49
@LeyPL: Na balkonie je czym
Odpisz
15 maja 2017, 22:07
@marcel22205: Kluski są dobre samotnie.
Odpisz
15 maja 2017, 23:03
@LeyPL: Je je je kaj ten rym?
Odpisz
21 maja 2017, 18:09
Bo cienie mniej RAMu ciągną więc można spokojnie mieć na ultra
Odpisz
21 maja 2017, 12:57
W każdej grze
Odpisz
15 maja 2017, 20:18
tak mam z moim ch*jowym prockiem
Odpisz