Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mcs1555

31 lipca 2017, 11:31

tak miałem w clash of kings (na reklamie było zajebiste,a w grze h*jowe)

Avatar Filipsss

22 lipca 2017, 11:52

BF 1 miała być zajebista gra a wyszło nierealistyczne gówno ekhem

Avatar mcs1555

31 lipca 2017, 11:29

@Filipsss: twój mózg też jest nierealistyczny.

Avatar Filipsss

31 lipca 2017, 11:48

@mcs1555: to ty chyba dziecko gó*no wiesz o 1WŚ jak myślisz że to było bieganie po całym polu bitwy jak poje**ny to się de*8lu mylisz

Avatar mcs1555

1 sierpnia 2017, 21:43

@Filipsss: nie ale myślałem żę chodzi o grafikę tępy h*ju -_-

Avatar Filipsss

2 sierpnia 2017, 12:22

@mcs1555: hu**... interesujące dziecko mów dalej

Avatar Drag_on

10 stycznia 2020, 08:05

@Filipsss: a operacji nie widziałeś? Widzę że dobry gracz z cb

Avatar maciek380

18 maja 2017, 23:29

*ekhem* No man's sky *ekhem*

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2017, 20:44

Witam, mam pytanie bo kolega ptytał jak można skutecznie tłuc żonę aby nie bylo śladów na obdukcji a zarazem, zeby sprawiało niemiłosierny ból i cierpienie? Kolega pyta czy znęcanie psychiczne jest skuteczne? tzn dzwonienie po nocach na numer pogróżki itp? Co panowie sądzą? Zapraszam do dyskusji.

Avatar Lukasgda123

15 maja 2017, 20:53

To ja jestem tym kolegą.

Avatar NixxoN

15 maja 2017, 21:02

Polecam podkoszulek do bicia żony z szorstkiego materiału.

Avatar Reaper_

Edytowano - 18 maja 2017, 17:30

Szybkie ruchy szorstkim papierem-ślad prawie nie widoczny ( ran nie ma ) a szczypie niemiłosiernie przez kilka dni.( nie ma krwi która trochę łagodzi ból )

Avatar Kurii

18 maja 2017, 17:10

Tak, ból dupy na głównej... tylko po co?

Avatar Majeskowicz

16 maja 2017, 09:32

Plot twist

Avatar xAzumiKx

15 maja 2017, 20:24

Fajnie, lubię realistyczne gry.

Avatar Ziemniaczanka

15 maja 2017, 20:33

@xAzumiKx: Ja lubię gry pełne przemocy

Avatar xAzumiKx

Edytowano - 15 maja 2017, 20:35

@Ziemniaczanka: W temacie brutalnych gier, polecam ci grę nazywa się "ŻYCIE", co ciekawe wydawcami są twoi rodzice.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Żartownisie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka