Przynajmniej w jednym zawsze będziemy najlepsi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Żartownisie
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2018, 23:19
kiedy polska ma więcej punktów niż filipiny
Odpisz
26 maja 2017, 15:19
cock-tail
( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
26 maja 2017, 15:33
@Michalol222: ch**owy ogon
Odpisz
26 maja 2017, 15:54
@Michalol222: ****ogon
Odpisz
26 maja 2017, 23:37
@Michalol222: Ogono****
Odpisz
27 maja 2017, 01:01
@Michalol222: Ogon Koguta
Odpisz
27 maja 2017, 12:12
@OrtograficznyPies: ch** długości ogona
Odpisz
26 maja 2017, 16:50
A gdzie są ruscy?
Odpisz
26 maja 2017, 16:10
Odpisz
17 maja 2017, 12:51
Polacy cebulacy czekaliby na ten dwusetny punkt.
Odpisz
17 maja 2017, 12:24
Tak, dopiero teraz widzę jeb z dzidy. Cholera.
Odpisz
17 maja 2017, 12:41
@Sputnik: masz wersje przyciętą
Odpisz
17 maja 2017, 12:25
Dobra opcja na biznes. Wielu marketingowców mogłoby się od niego uczyć.
Odpisz