Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2017, 09:48
Duda rząda: Wincyj parasoli!!
Odpisz
26 lipca 2021, 22:34
@daxxpl: parasolka rząda: więcej śmieszków do parasolkowania
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2017, 20:03
Kozy żądają: Wincyj trafki
Odpisz
18 maja 2017, 20:33
@lorax12: Trafki żądają: wincyj wótki
Odpisz
18 maja 2017, 21:33
@ThePolishKillerPL: wótka rzonda: mniej ruskuw
Odpisz
18 maja 2017, 21:52
ruski szontają: wincyj spirutusu
Odpisz
18 maja 2017, 21:54
@Tymek590: spirytus rzonda: cyka blyat idi nahui
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 08:05
cyka blyat idi nahui rząda: rush B
Odpisz
19 maja 2017, 13:36
@maks030707: B żąda: rush A
Odpisz
19 maja 2017, 15:59
@Tymek590: A rzonda: rush mid
Odpisz
19 maja 2017, 16:00
mid szonta: jungle!
Odpisz
10 marca 2018, 14:54
@Tymek590: Jungle rzszomda Mirage
Odpisz
18 maja 2017, 22:11
Niech europa się ogarnie z tym że islamiści są to nie wolno pokazywać wiary bo się urażą. Gdyby oni nie zabijali ludzi to rozumiem , ale oni mordują setki ludzi co tydzień!
Odpisz
19 maja 2017, 13:08
masz na myśli islamskich terrorystów :)
Poza tym niech każdy pokazuje swoje znaki i będzie fajnie
Odpisz
17 maja 2017, 17:44
Argumentem tego jest...?
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 00:23
@jacek1s: "Mohammed al Arefe – saudyjski teolog islamski, którego “nauki” śledzi w Internecie prawie 20 mln muzułmanów na całym świecie – jest oburzony, że chrześcijańscy piłkarze wykonują znak krzyża kiedy uda im się strzelić bramkę albo wygrać mecz.
“Widziałem w sieci filmy ze sportowcami. To byli lekkoatleci i piłkarze, którzy biegali, strzelali i robili znak krzyża na klatce piersiowej po wygranym meczu. Pytam więc: czy zasady FIFA na to pozwalają?” – napisał saudyjski duchowny na Twitterze."
Nie podoba mu się to, bo jest muzułmaninem. I to by było na tyle.
Odpisz
18 maja 2017, 21:23
kiedy ogarniesz kto zrobił błąd
Odpisz
18 maja 2017, 21:01
Aha to ja jako osoba nie wierząca zabraniam wam wysadzać stadiony zabijać niewiernych i żebyście przestali wprowadzać swoje poje**ne prawo
deal?
Odpisz
18 maja 2017, 20:15
Przy okazji,polecam film "Eurodame,help!" czyli jak Europa Zachodnia coraz bardziej się stacza
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2017, 17:56
Może sobie żądać ale i tak tego nie zabranią(ktoś na siłę chce zrobić nagonkę na muzułmanów) ludzie dużo pie**olą głupot
Odpisz
17 maja 2017, 17:19
PETA to zUo.
Odpisz
17 maja 2017, 16:31
wszyscy to wszyscy babcia też
Odpisz
17 maja 2017, 16:14
zawsze mam beke z narodowców
Odpisz