Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2017, 22:58
Mnie pani od matematyki już zwyczajnie pomija, bo wie, ze nie warto
Odpisz
26 maja 2017, 20:40
Bitch please. Ja kiedyś nie miałam odrobionego i nauczycielka spytała czy mam, a ja ze stresu powiedziałam, że tak. Bez sprawdzania wstawiła mi 5 i przeszła do lekcji. Taaaaki wygryw.
Odpisz
26 maja 2017, 22:57
@Julciaak: łat
Odpisz
26 maja 2017, 18:01
Kiedy jest test, a nauczycielki nie ma. Radość euforia. Czasem ktoś je**ie głową w sufit. Skoki, padaczka, a dla mnie po prostu git.
Odpisz
26 maja 2017, 16:45
U mnie na biologii tylko przechodziła i sprawdzała czy masz napisane. Parę razy w puste miejsca wpisałem na szybko losowe słowa i nie zauważyła xD
Odpisz
17 maja 2017, 21:43
Pechowym Brianem naszych czasów był mój kolega.
Jednego dnia tuż przed lekcjami ktoś powiedział że jest zadane coś. Wszyscy spisują albo robią na szybko, prócz jednego kolegi który przyszedł 3 min przed dzwonkiem.
Spytała tylko jego i tylko on zalufił.
#nobody
Odpisz
17 maja 2017, 21:33
ラッキー!
Odpisz
26 maja 2017, 15:39
@Sh4deniac: nie
Odpisz
17 maja 2017, 19:07
Najgorzej, to jest jak nie masz i pani zaczyna sprawdzać, a ty sobie przypominasz, że miałeś zgłosić nieprzygotowanie.
Odpisz
17 maja 2017, 17:11
Ja czasami chowam ćwiczeniówke do plecaka i mówię, że nie wziąłem.
#nc
Odpisz
17 maja 2017, 17:33
@DeMajkel: tylko że jeżeli nie masz zeszytu albo zeszytu ćwiczeń to to samo co brak zadania
Odpisz
17 maja 2017, 18:52
@apappap: u mnie pani z matematyki nie praktykuje takiego czegoś
Odpisz
17 maja 2017, 17:09
Mi dzisiaj sprawdzała 8 zadań i wszystkie rozwiązywałem na bieżąco xd Najlepsze jest to, że nie umiem niemieckiego
Odpisz