Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2017, 16:56
taki ch*j, na wsi mieszkam, gdzie jest cisza spokój no chyba że mama wróci z wywiadówki
Odpisz
19 maja 2017, 14:18
@Hestio: Też ze wsi,ale mam ch*jowo bo tato kosi.
Odpisz
19 maja 2017, 19:53
jak nie masz kostki na podwórku to tak. Ja nie mam i kosze podwórko i ogródek.
Odpisz
22 maja 2017, 14:16
@Hestio: Ja mam kostke na połowie podwórka i podjazd pod dom,bo mam niepełnosprawnego kuzyna(na podjeździe zajebiście zjeżdża rowerem),mam jeszcze za taką siatką łąkę,a na łące pole,i tata kosi łąkę.
Odpisz
18 maja 2017, 16:11
Aż mi się on przypomniał...
Odpisz
19 maja 2017, 06:02
@Piket: Czy panowie muszą tak nap*erdalać od bladego świtu?
Odpisz
19 maja 2017, 15:27
@xmrocznax: A to był ten moment z kosiarką...
Odpisz
19 maja 2017, 17:31
@Piket: tym to se pan może pan łeb dupe ogolić
Odpisz
19 maja 2017, 20:16
@TheChoosenOne: z czego to?
Odpisz
19 maja 2017, 21:12
@Ruski_Pies: Dzień świra.
Odpisz
19 maja 2017, 18:57
Kurde jak on ogarnął technikę klonowania?
Odpisz
19 maja 2017, 16:24
Ja zawsze uciekam jak ich widze. Jestem magnesen na kamyki i inne małe śmieci które wychodzą spod żyłki.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2017, 08:09
nieeee! Katar wraca razem z nimi ;_; nikt tu o alergikach nie myśli
Odpisz
19 maja 2017, 08:06
Sam chodzę z taką kosiarką
Odpisz
18 maja 2017, 16:40
Mieszkam na wsi.
Odpisz
19 maja 2017, 07:40
@pan_hejter: Też mieszkam na wsi i też całe lato koszą, bo na wsi gorzej niż w lesie, trawy po kolana a drzew nie ma
Odpisz
19 maja 2017, 07:18
Ja tam lubię ten dźwięk ;)
Odpisz
19 maja 2017, 06:52
Tym to sobie pan możesz łeb, dupę ogolić.
Odpisz
18 maja 2017, 22:52
może. zależy kiedy skoszą trawę. jak jestem w szkole to jest dobrze a jak w domu to tak nie.
Odpisz
18 maja 2017, 16:39
Dzisiaj ich widziałem
Odpisz
18 maja 2017, 14:54
Ależ tak! Już czekam na ten niebiański zapach skoszonej trawy C:
Odpisz
18 maja 2017, 14:18
Tak. Zawsze, kiedy koszą, to jestem w szkole, a jak wracam, to przez cały dzień mam ten cudowny zapach koszonej trawy. Mieszkam obok boiska.
Odpisz