Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hestio

18 maja 2017, 16:56

taki ch*j, na wsi mieszkam, gdzie jest cisza spokój no chyba że mama wróci z wywiadówki

Avatar
Muzel

19 maja 2017, 14:18

@Hestio: Też ze wsi,ale mam ch*jowo bo tato kosi.

Avatar Hestio

19 maja 2017, 19:53

jak nie masz kostki na podwórku to tak. Ja nie mam i kosze podwórko i ogródek.

Avatar
Muzel

22 maja 2017, 14:16

@Hestio: Ja mam kostke na połowie podwórka i podjazd pod dom,bo mam niepełnosprawnego kuzyna(na podjeździe zajebiście zjeżdża rowerem),mam jeszcze za taką siatką łąkę,a na łące pole,i tata kosi łąkę.

Avatar Piket

18 maja 2017, 16:11

Aż mi się on przypomniał...

Avatar xmrocznax

19 maja 2017, 06:02

@Piket: Czy panowie muszą tak nap*erdalać od bladego świtu?

Avatar Piket

19 maja 2017, 15:27

@xmrocznax: A to był ten moment z kosiarką...

Avatar TheChoosenOne

19 maja 2017, 17:31

@Piket: tym to se pan może pan łeb dupe ogolić

Avatar Ruski_Pies

19 maja 2017, 20:16

@TheChoosenOne: z czego to?

Avatar xmrocznax

19 maja 2017, 21:12

@Ruski_Pies: Dzień świra.

Avatar ToFFeXPL

19 maja 2017, 18:57

Kurde jak on ogarnął technikę klonowania?

Avatar LamorozecWafel14

19 maja 2017, 16:24

Ja zawsze uciekam jak ich widze. Jestem magnesen na kamyki i inne małe śmieci które wychodzą spod żyłki.

Avatar i_am_stressed_out

Edytowano - 19 maja 2017, 08:09

nieeee! Katar wraca razem z nimi ;_; nikt tu o alergikach nie myśli

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 08:06

Sam chodzę z taką kosiarką

Avatar pan_hejter

18 maja 2017, 16:40

Mieszkam na wsi.

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 07:40

@pan_hejter: Też mieszkam na wsi i też całe lato koszą, bo na wsi gorzej niż w lesie, trawy po kolana a drzew nie ma

Avatar TheBigBC

19 maja 2017, 07:18

Ja tam lubię ten dźwięk ;)

Avatar Crobat

19 maja 2017, 06:52

Tym to sobie pan możesz łeb, dupę ogolić.

Avatar vince_

18 maja 2017, 22:52

może. zależy kiedy skoszą trawę. jak jestem w szkole to jest dobrze a jak w domu to tak nie.

Avatar Domyciahejpasterze

18 maja 2017, 16:39

Dzisiaj ich widziałem

Avatar GalenMarek

18 maja 2017, 14:54

Ależ tak! Już czekam na ten niebiański zapach skoszonej trawy C:

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2017, 14:18

Tak. Zawsze, kiedy koszą, to jestem w szkole, a jak wracam, to przez cały dzień mam ten cudowny zapach koszonej trawy. Mieszkam obok boiska.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka