Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2025, 14:26
ja na I Komunię dostałem kasę i rower i zadowolony byłem
Odpisz
9 maja 2025, 15:52
ja do janusza: zamknij pi..ę, śmieciu!
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:27
Moja kol dostała quada, iphone'a, 2k hajsu, rower, jakieś tam słodycze, lapka a jej siostra hoverboarda, iphone'a, 1k hajsu, rower, też troche słodyczy, a ja jakiś gówniany telefon, 2 mp3, 800 hajsu, rower, i słodycze ;u;
Odpisz
18 maja 2017, 17:32
Nie dostałam laptopa, ani nawet rowera ._.
Odpisz
18 maja 2017, 17:36
@Myszkapl: ja też ._.
Odpisz
18 maja 2017, 18:21
@Princess_Unattainable: Ja dostałem pieniądze schrodingera. Dostałem ale jednocześnie ich nie miałem. Nie wiem gdzie są...
Odpisz
21 maja 2017, 15:23
@ZEUS_: Ja dostałem teoretycznie 600 zeta bodajże, ale poszło na monitor do kompa. 40 zeta miałem na użytek własny, to kupiłem gormity.
Odpisz
21 maja 2017, 15:39
@Myszkapl: dostałeś cukierka i na pole?
Odpisz
21 maja 2017, 16:17
@NitroNinja: Nie, w maju na polu to się jeszcze niewiele u mnie robi
Odpisz
21 maja 2017, 16:40
u mnie to samo!
Odpisz
29 maja 2017, 19:43
@Myszkapl: Ja żech dostał kilka książek i kasę, która potem zniknęła. To było 5 lat temu.
Odpisz
26 maja 2017, 07:26
oprócz kasy nic nie dostałam.
Odpisz
21 maja 2017, 19:00
Babcia mi mówiła, że na komunię dostawało się kiedyś rower lub zegarek. Wtedy były takie rozmowy:
- Umiesz jeździć na rowerze?
- Nie, na komunię dostałem zegarek.
Odpisz
21 maja 2017, 16:54
Czy tylko mi rodzice nie zabrali pieniędzy z komunii?
Powiedziałam że chcę laptopa i mi kupili nawet mam go do dzisiaj
Odpisz
21 maja 2017, 16:51
Moje pieniądze z komunii zniknęły w tajemniczych okolicznościach ;-;
Odpisz
18 maja 2017, 17:32
nie miałem komunii.
Odpisz
18 maja 2017, 17:55
Ja tak samo ale przyczyn tego mogę dopatrywać się w tym że nie jestem katolikiem ale ja tam nwm :v
Odpisz
18 maja 2017, 19:04
No ja też nie miałem
Odpisz
21 maja 2017, 15:11
@Palauball: katole was hejtują
Odpisz
21 maja 2017, 15:17
Bo telewizory nie mają komunii
Odpisz
21 maja 2017, 15:37
@ponczeq: Niech chejtują
Odpisz
21 maja 2017, 15:58
@Palauball: To niezły chejt.
Odpisz
21 maja 2017, 15:17
Odpisz
21 maja 2017, 15:16
I dobrze, I Komunia święta jest mega komercyjna.
Odpisz
21 maja 2017, 15:14
I tak powinno być.
Odpisz
18 maja 2017, 21:20
Może trochę przesadzone, ale po części prawdziwe. Ja cieszyłem się jak głupi z rowera, a teraz gówniaki dostają laptoki, konsole, tablety i smartfony
Tak, mam ból dupy z tego powodu
Odpisz
18 maja 2017, 17:25
Bo za Gierka było lepiej
Odpisz
18 maja 2017, 17:33
@EmielRegis: Czy ty przypadkiem nie grywasz w Gwinta?
Odpisz
18 maja 2017, 17:54
@Ares011: Nie, jak na razie nie
Odpisz
18 maja 2017, 19:03
@EmielRegis: Więc pomyliłem Cię z kimś innym o podobnym nicku na YT
Odpisz
18 maja 2017, 17:32
prezenty na komunie? co to?
Odpisz