Dlaczego nie nauczymy się kodu Morsa?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2013, 19:27
ehh, amatorzy. Ja na testach z kolegami mam własny kod,
najpierw wystukujesz numer polecenia, a potem odpowiedź.
Stuk długopisem - 1
Stuknięcie pięścią(lekko) - 5.
I wyglądało to tak : walniesz pięścią 1x i stukniesz długopisem 2x. czekasz chwilkę i stukniesz długopisem 3x
co oznaczało : 7 polecenie odpowiedź C
Odpisz
13 maja 2021, 14:39
@Vardes: Zapamiętam
Odpisz
1 lutego 2018, 12:06
Myślałam o tym...
Odpisz
4 listopada 2017, 19:00
Bo jesteśmy zbyt leniwi.
Odpisz
4 marca 2013, 16:12
Alfabet morsa wcale nie jest taki trudny, na początku może się trochę mieszać ale po tygodniu już wszystko umiem! .. -- --- --..-. -. .- ...-... -.-. .. .-.- --. .- -.-..!
Odpisz
4 marca 2013, 15:35
wy się uczcie ja Korzystam z tego od 4 klasy :P
Odpisz
4 marca 2013, 13:38
...bo wyginęliście! HA HA HA!!!
Odpisz
4 marca 2013, 10:15
Nauka kodu Morse'a jest łatwa a korzystanie jeszcze łatwiejsze. Wystarczą delikatne stuknięcia, przerabiałem z kumplem 10 lat temu. Nigdy nie zostaliśmy złapani choć po latach fizyk przyznał, że nas podejrzewał.
Odpisz
4 marca 2013, 10:07
powod jest prostszy, trzeba sie go NAUCZYĆ :D
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2013, 08:42
na tym obrazku to naprawde dobry pomysł ale zgadzam sie z Aragornek
Odpisz
4 marca 2013, 09:02
@saskacz: też się zgadzam
Odpisz
4 marca 2013, 07:46
Bo zanim wystukamy odpowiedź na 1 pytanie otwarte minie 20 min. nie mówiąc o tym, że podczas kompletnej ciszy na klasówce nauczyciel zwróci uwagę najpóźniej po 10 stuknięciu :P
Odpisz