Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

Edytowano - 19 maja 2017, 13:36

Szkoci się triggerują

To whisky tak?

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 16:14

@lorax12: Owszem

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:21

@lorax12: To koniak.. także jest francuski ;)

Avatar lorax12

19 maja 2017, 20:24

@Kami_Sama: nic dziwnego, że nie wiedziałem

Chociaż buty były białe
Mogłem się domyślić jak mogło to do mnie nie dotrzeć

Przecież buty były w kolorze flagi francuskiej
Głupiec ze mnie

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:41

@lorax12: Bardziej chodziło o to, że koniak z reguły jest francuski. I że to nie whisky. Wyczułam w komentarzu nutkę jadu. Niepotrzebnie .-.

Avatar lorax12

19 maja 2017, 20:42

@Kami_Sama: nie jadu a cyjan-... to znaczy cynizmu

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:44

@lorax12: No co kto lubi i jak nazywa ^-^

Avatar lorax12

19 maja 2017, 20:45

@Kami_Sama: dokładnie~

Avatar ozik8921

19 maja 2017, 18:38

przynajmjej fajnie pachną ❤

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:21

@ozik8921: Ja tam bym nie chciała, by mi buty alko je**ły .-.

Avatar revan21

19 maja 2017, 13:22

?

Avatar Monster_

19 maja 2017, 13:45

@revan21: Chyba chodzi o to whisky, że drogie... Ale nie wiem, wytłumaczcie i mi jak się mylę :D

Avatar lukawe

19 maja 2017, 19:08

@Monster_: te buty są projektowane przez kanego westa( wiesz taki super ekskluzywny projektant) i są drogie

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:20

@Monster_: To koniaczek jest .-.

Avatar Dawidosadams

19 maja 2017, 16:05

Hensey to bardzo bardzo drogi koniak

Avatar Kami_Sama

19 maja 2017, 20:19

@Dawidosadams: Ale to jest Hennessy VS, czyli ten najtańszy. Sprzedaję alkohole, ten stoi u mnie po 179zl za 0.7 więc nie jest wcale taki drogi ;)

Avatar COYAN

19 maja 2017, 17:15

Avatar Sir_Snoge

19 maja 2017, 16:15

I tak są za drogie dla zwykłych ludzi xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Angielskie śmieszki

Szybki jak błyskawica

Płać pan

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka