Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WinterChildren

23 maja 2017, 07:42

mmmmmmmm olej palmowy pyszotka...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 maja 2017, 14:29

@WinterChildren: mmmmmmmmmm chepioterapia pyszotka...

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2020, 14:23

@WinterChildren: dobry jest

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2017, 15:43

Jak dla mnie to niektóre z tych podróbek biją "Nutellę" na głowę. Są tańsze, słodsze i bardziej niż orzechów czuć w nich smak czekolady - dla mnie ogromny plus. Nutella jest zbyt gorzka jak na mój gust - orzechy robią swoje.

Avatar makajet

23 maja 2017, 07:29

jest ta podróbka w Lidlu co jest też tak jakby z białą nutellą i jest bardziej gęsta, dość często ją biorę zamiast zwykłej nutelli bo jest mega dobra

Avatar Julcias77

23 maja 2017, 09:11

@makajet: Ja też, zawsze najpierw jem tą białą czekoladę.

Avatar
foxythepirate12

19 maja 2017, 21:51

Nutella is love Nutella is live

Avatar MrsGinny

19 maja 2017, 22:39

Life*

Avatar
foxythepirate12

20 maja 2017, 08:24

@MrsGinny: autokorekta

Avatar BaDinGa_Boy

23 maja 2017, 07:30

Autokorekta tak nie działa.

Avatar Julcias77

23 maja 2017, 09:12

@BaDinGa_Boy: Czasem tak

Avatar
foxythepirate12

23 maja 2017, 18:03

@Julcias77: mi zawsze

Avatar Domijeja

19 maja 2017, 16:54

W tych podróbkach zawsze bardziej czuć smak orzechów

Avatar legend77

19 maja 2017, 20:39

@Domijeja: Albo czekolady.

Avatar GalenMarek

19 maja 2017, 18:48

Jak dla mnie to diametralnej różnicy nie ma.

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2017, 16:39

Synek, co ja ci bynde tom Nutelem kupywał, to jest ino tańsze i lepsze, nie ma takiej chemi jak w Nuteli!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka