Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2017, 07:42
mmmmmmmm olej palmowy pyszotka...
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2017, 14:29
@WinterChildren: mmmmmmmmmm chepioterapia pyszotka...
Odpisz
29 listopada 2020, 14:23
@WinterChildren: dobry jest
Odpisz
23 maja 2017, 15:43
Jak dla mnie to niektóre z tych podróbek biją "Nutellę" na głowę. Są tańsze, słodsze i bardziej niż orzechów czuć w nich smak czekolady - dla mnie ogromny plus. Nutella jest zbyt gorzka jak na mój gust - orzechy robią swoje.
Odpisz
23 maja 2017, 07:29
jest ta podróbka w Lidlu co jest też tak jakby z białą nutellą i jest bardziej gęsta, dość często ją biorę zamiast zwykłej nutelli bo jest mega dobra
Odpisz
23 maja 2017, 09:11
@makajet: Ja też, zawsze najpierw jem tą białą czekoladę.
Odpisz
19 maja 2017, 21:51
Nutella is love Nutella is live
Odpisz
19 maja 2017, 22:39
Life*
Odpisz
20 maja 2017, 08:24
@MrsGinny: autokorekta
Odpisz
23 maja 2017, 07:30
Autokorekta tak nie działa.
Odpisz
23 maja 2017, 09:12
@BaDinGa_Boy: Czasem tak
Odpisz
23 maja 2017, 18:03
@Julcias77: mi zawsze
Odpisz
19 maja 2017, 16:54
W tych podróbkach zawsze bardziej czuć smak orzechów
Odpisz
19 maja 2017, 20:39
@Domijeja: Albo czekolady.
Odpisz
19 maja 2017, 18:48
Jak dla mnie to diametralnej różnicy nie ma.
Odpisz
19 maja 2017, 16:39
Synek, co ja ci bynde tom Nutelem kupywał, to jest ino tańsze i lepsze, nie ma takiej chemi jak w Nuteli!
Odpisz