Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2021, 23:09
Stary Sonic trochę gruby
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:40
Oceny:
1. Lepszy jest ten nowy, stary ma dziwną kichawę ;-;
2. Stare lepsze....
3. Nowe.
4. Nowy Crash lepszy.
5. Stary Spyro o wiele lepszy, ten nowy ma upośledzony ryj ;-;
6. Nowe lepsze
7. Nowy Sonic ma lepsze oczy i wgl :V
8. Nowy
9. Stare
10. Nowy Rayman, stary ma upośledzoną fryzurę i nowy ma lepszą grafikę.
11. Stare
12. Oba Pikachu są super
13. Nowe
Odpisz
2 lipca 2017, 06:14
@MajaNocnaFuria: 13. No chyba Cię po**bało, że nowe
Odpisz
2 lipca 2017, 13:19
Nie rozumiem cię człowieku, każdy może wyrazić swoje poglądy, a że ty jesteś jakiś niedosrany to ja już tutaj nie mam wpływu. Jeżeli myślisz, że będziesz fajny obrażając osobę o innym zdaniu niż większość to się grubo mylisz. Jeszcze ci to uzasadnić?
Odpisz
2 lipca 2017, 18:35
@MajaNocnaFuria: Nie wiesz co ja myślę, więc nie zgaduj
Odpisz
3 lipca 2017, 11:50
Niestety, nie zgaduję. Wyraźnie widać, że próbujesz błysnąć.
Odpisz
3 lipca 2017, 12:12
@MajaNocnaFuria: Zgadujesz. Ja tak nie myślę
Odpisz
3 lipca 2017, 12:13
Prawdopodobnie robisz to, by być zwyczajnie ,,Zabawnym" BO wszyscy gadają jakie to logo jest złe, brzydkie i wgl :V
Odpisz
4 czerwca 2017, 17:15
Crack Bandicunt (2017)
Odpisz
30 maja 2017, 07:30
a Raymanowi dalej nie wczytało tekstur
Odpisz
29 maja 2017, 19:05
Ale ten ZELDA fajnie wygląda w 1 wersji :>.
Odpisz
29 maja 2017, 15:46
Ale ta Zelda brzydka zupełnie jak chłopak :/
Odpisz
29 maja 2017, 16:39
@L_U_C_Y_F_E_R: Zelda to przecie chłopak.
Odpisz
29 maja 2017, 18:23
@Ashley12c: LINK
Odpisz
30 maja 2017, 19:26
@Mamiczko: miał być dobry bait a wyszło jak zawsze
Odpisz
29 maja 2017, 15:54
Oceny po kolei:
- Hmm, ok. Trochę słodziaśnie... Ale cóż to nintendo.
- Wygląda poważniej i ma swój oryginalny wygląd. Ok.
- Ok. Tylko nie wiem po co zmieniali na niebieski.
- Nie. Wygląda jak jakiś zjarany pluszak.
- To nie jest już Spyro. I wygląda gorzej.
- Ha! Nie. Jej nie zaliczam do Lary, a cała gra z nią w ogóle nie przypomina Tomb Raidera.
- Wygląda w porządku.
- Nie znam za bardzo. Nie mam zdania.
- Ulepszone. Ok.
- Tak samo. Ok
- Zdecydowane ulepszenie i nadanie większej oryginalności.
- Hmm. Stare mi się bardziej podoba ze względu że jest słodszy. Ale oba są ok.
- Nie znoszę jak zmieniają loga na takie o czystszym, prostszym wyglądzie. To nie wygląda lepiej tylko mniej oryginalnie i bardziej upośledzenie.
Uhh, ale się napisałam XD
Odpisz
29 maja 2017, 15:38
czy tylko mnie nie podoba się nowe logo jeja?
Odpisz
29 maja 2017, 14:59
Ahh... Samus.
Odpisz
29 maja 2017, 14:45
przez ostatnie plakam ;;
Odpisz
29 maja 2017, 14:44
5 za ostatnie
Odpisz
29 maja 2017, 10:38
Lara °^°
Odpisz
29 maja 2017, 12:52
@EternalSailorMoon: nie płacz :>
Odpisz
29 maja 2017, 12:49
Czujesz się staro?
Odpisz
29 maja 2017, 12:22
Tyle że ten stary Metal Gear był o Solid Snake'u, a ten nowy o Venom Snake'u. Taka mala niezgodność postaci, ale chodzi o sam tytuł.
Odpisz
29 maja 2017, 10:42
A gdzie ziemniak z czasów w królowej Bony i 2017?
Odpisz