Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2017, 15:13
ale beyblade było super
Odpisz
6 maja 2018, 09:48
@drzefko: miałem Pegasusa czy jak mu tam było
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2017, 16:20
To raczej ta akustyczna dziewczyna nie ma szans z czymś tak zajebistym jak Beyblade
Odpisz
29 maja 2017, 15:08
Boże Figet Spiner (czy jak to sie piszę) to najbardziej autystyczna zabawka jaką można było wymyśleć!
Odpisz
29 maja 2017, 17:57
@KukiZ17: przecież nawet została wynaleziona dla dzieci z ADHD
Odpisz
29 maja 2017, 21:48
@Staropolanka_Niegazowana: no w sumie...
Odpisz
29 maja 2017, 14:35
Krasz, serio? Po ludzku nie można? Kolejne słowo z anglika... jak tak dalej pójdzie, to w końcu polskie rozmowy w necie będą wyglądać tak:
- haj, hał ar ju?
_ haj, ajm fajnf fenks.
Odpisz
29 maja 2017, 14:29
Rodzina raków .
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2017, 13:06
Jej krasz.
Odpisz
22 maja 2017, 15:10
Bleye nie są rakowe.
Odpisz
21 maja 2017, 23:42
Krasz bandi cot
Odpisz
21 maja 2017, 20:54
co to ,,krasz "?
Odpisz
21 maja 2017, 20:57
@reptilian: Np. osoba która ci się podoba jest twoim krasz
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2017, 21:29
@Maikielo: ale nie jest twoim chłopakiem/dziewczyną
Odpisz
21 maja 2017, 23:35
@reptilian: Autystycznie zapisane Crush.
Odpisz
21 maja 2017, 20:55
Beyblade'y zawsze będą zajebiste
Odpisz
21 maja 2017, 20:12
Autystyczny trójkąt miłosny
Odpisz
21 maja 2017, 20:26
@Buras: ok**fa.jpg
ktos pamięta bayblade? ja sam kilka mam
mój zestaw:
Odpisz
21 maja 2017, 20:38
@Wreqpl: Pamiętam jak w 3 klasie podstawówy rozje**łem tym obraz ^-^
Miałem Pegazusa!
Odpisz
21 maja 2017, 20:45
@SirPomarancza: ja se rozciołem palca ray strikerem
Odpisz
29 maja 2017, 18:03
@Wreqpl: Taki z niego wariat!
Odpisz
6 maja 2018, 09:49
@Buras: buras, czemu zmieniłeś avatar z normalnego kyle'a na tego z yaoi?
Odpisz
21 maja 2017, 20:36
Ty raczej jesteś tym:
Odpisz