Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzykrotny T
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2017, 18:51
Szczerze już wolę się odmużdżyć słuchając patologicznego polskiego rapu niż słuchać Shape of You, albo Love the way you lie. Po za tym polski rap to nie w całości dno, i to nie jest tak "bo ieden auutor nie jesd gupi" tylko jest wiele mądrych przekazów. Tolerancja gustu muzycznego
Odpisz
22 maja 2017, 19:02
@Apapapatrunek: Hipokryzja trochę...
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2017, 19:06
@DIGIMKE: ? Gdzie tu widzisz hipokryzję?
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:58
@Apapapatrunek: ?
Odpisz
26 października 2021, 15:16
@Apapapatrunek: odmóżdżyć*
Odpisz
12 czerwca 2021, 20:04
Co ludzie mają do tego, że inni ludzie słuchają tego, czego chcą? Mi, to że ktoś słucha polskiego rapu, absolutnie nie przeszkadza, o ile nie zacznie włączać tego typu muzyki na głośnikach w miejscach publicznych. Tak więc nie rozumiem całego tego zamieszania
Odpisz
11 czerwca 2019, 13:15
słoń najlepszy raper
Odpisz
23 maja 2017, 23:16
Prawda taka, że mówi się "rap polski to dno", a jednak każdy słucha. Może nie aktywnie, nie śledzi, nie jest świadomy, ale słucha. Zaczynając od zagubionych w uczuciach nastolatek, przechodząc przez studentów prawa i kończąc na osobach przeżywających kryzys wieku średniego.
Odpisz
27 września 2017, 19:11
@Lovejoy: ja śledze i uwielbiem, znam wiele utworów i go kocham!
Odpisz
20 marca 2019, 10:27
@Lovejoy: jednak malo kto slucha
Odpisz
22 maja 2017, 18:09
wyczuwam gównoburze
Odpisz
22 maja 2017, 18:11
@Boberek00: Gównoburza jest tylko dla tych którzy myślą że nie ma dobrego rapu a słuchali tylko cypisa i jakiegoś debila z dredami który przeszedł z regee (nwm jak sie piszę) na rap
także spokojnie, na jeja nikt nie lubi polskiego rapu, albo to mały procent
Odpisz
22 maja 2017, 18:14
@matiExtreme: Ja lubię, bo znam poza cypisem i njuskulem dziesiątki dobrych, dojrzałych raperów, którzy nawijają z życiowymi przekazami, lub robią bragga ze świetną techniką i talentem w grach słownych, panczach, świetną dykcja itp
Odpisz
22 maja 2017, 18:21
@DeMajkel: Taki jest spoko, ale jeśli powiesz "polski rap" to znasz 1 skojarzenie.
Odpisz
5 marca 2018, 00:36
@matiExtreme: Po prawie roku uświadamiam cię ,że ten debil z dredami(Kaczmi) od ponad 20 lat działa aktywnie w hip-hopie zaczynając od Nagłego Ataku Spawacza w latach 90. A, że nagrywa z Cypisem to cóż, każdemu na starość może się popie**olić w głowie
Odpisz
23 listopada 2017, 15:53
Ale wszyscy mają problem, polski rap nie jest taki zły a każdy ma swój gust muzyczny
Odpisz
22 maja 2017, 23:16
Kiedy w sumie nie słuchasz rapu, ale słuchasz j-rocka i wszyscy cie uważają za jeszcze większego raka.
Odpisz
23 maja 2017, 18:18
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zawsze mógłby być k-pop xD
Odpisz
3 listopada 2017, 20:35
Słucham K-popu
JAJAJA BUMBAJAIJAIJAIJA
Odpisz
2 października 2017, 22:27
Tylko elektroniczna.
Odpisz
27 czerwca 2017, 19:09
Polski rap nie jest zły o ile nie jest to piosenka gangu albanii
Odpisz
23 maja 2017, 19:00
Paktofonika?
Odpisz
23 maja 2017, 19:37
@MilokoS322: Ale go mi nie obrażać.
Odpisz
24 maja 2017, 18:07
@Ashley12c: Właśnie mi chodzi o to że oni są dobrzy
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2017, 17:48
Ta Wiktoria to żona największego zbrodniarza wojennego Cowieka Maupy
Odpisz
24 maja 2017, 15:19
Hollywood Undead for life!
Odpisz
23 maja 2017, 21:37
Pięć dwa i Zeus są spoko
Odpisz
23 maja 2017, 20:16
Jwst jeszcze odlam patriotic rapu
Odpisz
23 maja 2017, 19:41
Ale kaliber 44 i Magika to ty szanuj.
Odpisz