Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Apapapatrunek

22 maja 2017, 18:51

Szczerze już wolę się odmużdżyć słuchając patologicznego polskiego rapu niż słuchać Shape of You, albo Love the way you lie. Po za tym polski rap to nie w całości dno, i to nie jest tak "bo ieden auutor nie jesd gupi" tylko jest wiele mądrych przekazów. Tolerancja gustu muzycznego

Avatar DIGIMKE

22 maja 2017, 19:02

@Apapapatrunek: Hipokryzja trochę...

Avatar Apapapatrunek

Edytowano - 22 maja 2017, 19:06

@DIGIMKE: ? Gdzie tu widzisz hipokryzję?

Avatar SongMan

28 stycznia 2018, 16:58

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

26 października 2021, 15:16

@Apapapatrunek: odmóżdżyć*

Avatar HanukaPL

12 czerwca 2021, 20:04

Co ludzie mają do tego, że inni ludzie słuchają tego, czego chcą? Mi, to że ktoś słucha polskiego rapu, absolutnie nie przeszkadza, o ile nie zacznie włączać tego typu muzyki na głośnikach w miejscach publicznych. Tak więc nie rozumiem całego tego zamieszania

Avatar Kupahaha

11 czerwca 2019, 13:15

słoń najlepszy raper

Avatar Lovejoy

23 maja 2017, 23:16

Prawda taka, że mówi się "rap polski to dno", a jednak każdy słucha. Może nie aktywnie, nie śledzi, nie jest świadomy, ale słucha. Zaczynając od zagubionych w uczuciach nastolatek, przechodząc przez studentów prawa i kończąc na osobach przeżywających kryzys wieku średniego.

Avatar Nemezis_

27 września 2017, 19:11

@Lovejoy: ja śledze i uwielbiem, znam wiele utworów i go kocham!

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2019, 10:27

@Lovejoy: jednak malo kto slucha

Avatar Boberek00

22 maja 2017, 18:09

wyczuwam gównoburze

Avatar matiExtreme

22 maja 2017, 18:11

@Boberek00: Gównoburza jest tylko dla tych którzy myślą że nie ma dobrego rapu a słuchali tylko cypisa i jakiegoś debila z dredami który przeszedł z regee (nwm jak sie piszę) na rap
także spokojnie, na jeja nikt nie lubi polskiego rapu, albo to mały procent

Avatar DeMajkel

22 maja 2017, 18:14

@matiExtreme: Ja lubię, bo znam poza cypisem i njuskulem dziesiątki dobrych, dojrzałych raperów, którzy nawijają z życiowymi przekazami, lub robią bragga ze świetną techniką i talentem w grach słownych, panczach, świetną dykcja itp

Avatar matiExtreme

22 maja 2017, 18:21

@DeMajkel: Taki jest spoko, ale jeśli powiesz "polski rap" to znasz 1 skojarzenie.

Avatar COYAN

5 marca 2018, 00:36

@matiExtreme: Po prawie roku uświadamiam cię ,że ten debil z dredami(Kaczmi) od ponad 20 lat działa aktywnie w hip-hopie zaczynając od Nagłego Ataku Spawacza w latach 90. A, że nagrywa z Cypisem to cóż, każdemu na starość może się popie**olić w głowie

Avatar masky222

23 listopada 2017, 15:53

Ale wszyscy mają problem, polski rap nie jest taki zły a każdy ma swój gust muzyczny

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

22 maja 2017, 23:16

Kiedy w sumie nie słuchasz rapu, ale słuchasz j-rocka i wszyscy cie uważają za jeszcze większego raka.

Avatar
RhobarIII

23 maja 2017, 18:18

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Zawsze mógłby być k-pop xD

Avatar kroljanjulian

3 listopada 2017, 20:35

Słucham K-popu
JAJAJA BUMBAJAIJAIJAIJA

Avatar JakubJJJ

2 października 2017, 22:27

Tylko elektroniczna.

Avatar roxy697

27 czerwca 2017, 19:09

Polski rap nie jest zły o ile nie jest to piosenka gangu albanii

Avatar MilokoS322

23 maja 2017, 19:00

Paktofonika?

Avatar Ashley12c

23 maja 2017, 19:37

@MilokoS322: Ale go mi nie obrażać.

Avatar MilokoS322

24 maja 2017, 18:07

@Ashley12c: Właśnie mi chodzi o to że oni są dobrzy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 maja 2017, 17:48

Ta Wiktoria to żona największego zbrodniarza wojennego Cowieka Maupy

Avatar Keraton

24 maja 2017, 15:19

Hollywood Undead for life!

Avatar jacek1s

23 maja 2017, 21:37

Pięć dwa i Zeus są spoko

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2017, 20:16

Jwst jeszcze odlam patriotic rapu

Avatar KapitanKokosel

23 maja 2017, 19:41

Ale kaliber 44 i Magika to ty szanuj.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka