Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2017, 18:39
Za każdym razem kiedy biorę parasol tata się ze mnie śmieje i mówi "To co? Parasol w dupie?" I aż się odechciewa więc noszę kaptur.. tak bardzo ojciec który lubi memy
Odpisz
23 maja 2017, 18:17
Nie rozmiem po co ludziom parasole. Są niewygodne bo musisz je nosić. A deszcz ci nic nie zrobi :v
Odpisz
23 maja 2017, 18:43
Odpisz
30 maja 2017, 18:13
to oblej się wodą i idź do sklepu w mokrych ubraniach...
Odpisz
30 maja 2017, 18:25
@M_ateo_1: Przecież jak spadnie na ciebie deszcz a oblejesz się wodą to będziesz zupełnie inaczej mokry.
Tak w ogóle to ostatnio w piątek padał deszcz i sobie z kolegą kisneliśmy ze wszystkic którzy się ukrywali pod drzewami
Odpisz
30 maja 2017, 19:07
jak innaczej? nie powiedziałem jak się oblać. weź konewkę ( dużą ) i wylej na siebie kilka litrów wody. i zwykle jak pada deszcz to jest zimno a jak jesteś mokry od deszczu to to tylko potęguje odczucie zimna.
Odpisz
30 maja 2017, 19:22
@M_ateo_1: Przecież jak skonczy padać to to zaraz wyparuje wtf
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2017, 19:29
Teraz jak pokazałeś mi swój debilizm będę miał nadzieję że spotkam cię kiedyś wychłodzonego w mokrych ubraniach, podczas deszczu.
Odpisz
30 maja 2017, 19:33
Ok ;)
Ja tam lubie deszcz
Lubie też słońce
Tylko śniegu nie lubie :<
Po za tym i tak zaraz wyparuje :v
Odpisz
30 maja 2017, 19:34
Tak ku*wa wyparuje, padać to może przez dobre parę godzin, ku*wa mać.
Odpisz
30 maja 2017, 19:38
Tak czy siak lubię deszcz :D
Co prawda słońce bardziej ale to są minimalne różnice
Odpisz
30 maja 2017, 19:45
przecież śnieg to woda. czemu go nie lubisz?
Odpisz
30 maja 2017, 19:51
@M_ateo_1: Bo woda gdzies odplynie a snieg zostanie i zrobi sie z niego bloto
Odpisz
30 maja 2017, 23:04
gdzie Ci woda odpłynie? przecież wsiąka w ubrania. a śnieg zamieni się w błoto jak będzie leżał gdzieś na jezdni
Odpisz
30 maja 2017, 23:11
@M_ateo_1: No mówię że woda odpłynie jak na ziemie spadnie :v
Odpisz
30 maja 2017, 23:14
¿?¿?¿?¿?¿ dobra, skończmy już to bo mam inną męczącą konwersację.
Odpisz
30 maja 2017, 23:21
@M_ateo_1: kkk
Odpisz
30 maja 2017, 23:24
a czy to nie ty przypadkiem się wkurzyłeś bo ktoś Ci odpisał ,,k"?
Odpisz
30 maja 2017, 23:28
@M_ateo_1: Ja tylko wklejałem pastę :v
Odpisz
31 maja 2017, 00:00
k
Odpisz
31 maja 2017, 00:21
@M_ateo_1: O ty śmieciu. A swoją drogą to jak napisz kkk to to jest taka odpowiedź po prostu takie ok ok ok, spoko rozumiem. A jak napiszesz k to wręcz wygląda jakby specjalnie dla pogardy
Odpisz
31 maja 2017, 07:38
ok
Odpisz
30 maja 2017, 21:26
Odpisz
23 maja 2017, 20:54
przecież ma kaptur
Odpisz