Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokosek112

30 maja 2017, 22:06

żądam memów bożydar spóźnia sie 5 minut

Avatar kokosek112

30 maja 2017, 22:31

@kokosek112: no cóż chyba nie będzie...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 maja 2017, 22:33

@kokosek112: lul, po 22 nie wstawia już memów.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2017, 23:12

@kokosek112: marchewki wcina

Avatar kokosek112

31 maja 2017, 07:53

nie no... czasami o 23 wstawia

Avatar YFYDB

30 maja 2017, 22:34

Ja bym chciała, by ktoś ze mną W OGÓLE negocjował. Ludziom tak niesamowicie wisi, że ja nie do końca chcę żyć, że nawet by się nie cieszyli, choć mnie nienawidzą.

Avatar lorax12

31 maja 2017, 02:37

@YFYDB: Nie skacz
Pomyśl o tych wszystkich smacznych rodzajach jedzenia, których jeszcze nie spróbowałaś!

Avatar TheUltimateBrony

31 maja 2017, 06:27

@YFYDB: Wyobraź sobie, że na słowa "chcę się zabić" rodzina odpowiada "to będzie lepiej dla wszystkich".

Avatar Ingvar

31 maja 2017, 00:45

pozno jest

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2017, 01:34

@Ingvar: Dobranoc.

Avatar Sebzer

30 maja 2017, 21:15

jak kiedys bede sie zastanawiac nad sanobójstwem i jakis debilny negocjator powie cos w stylu ,,nie skacz bo..." to wtedy sie na niego popatrze ironicznie. moj wyraz twarzy bedzie mówił wyraźne: ,,serio? sadzisz ze jak powiesz nie skacz to to pomoże?" i w tedy skocze.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2017, 21:20

@Sebzer: Ja bym nie skoczył tylko jakby ktoś z ludzi których nie lubię mi kazał, z czystej złośliwości ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Krzyniu

30 maja 2017, 21:54

@Sebzer: Ja jakbym się miał samobójować to bym to zrobił tak żeby miało to jakiś pożytek.

W sensie nie mówię o tym, że na Jeja będzie jednego debila mniej, tylko o bardziej globalnych rzeczach.

Avatar Sebzer

30 maja 2017, 22:45

@Krzyniu: Też nad tym rozmyślałem. Np Można kupić sobie kałacha zadłóżyć sie w banku tylko po to by za hajs nauczyc sie dobrze walczyc i strzelac i wyjechac gdzies do jakiegos kraju i tam dokonac zamachu i zrobić takiego trade: typ który i tak chcial zginąć za jakiegoś waznego dowódce jakiegos zgrupowania bądź kraju. opłaca sie.

Avatar PimpekLord

30 maja 2017, 22:46

@Krzyniu: Globalnych w sensie że nie będziesz zatruwał środowiska swoimi bąkami?

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

30 maja 2017, 22:21

A mój chomik jest takim głupkiem, że skacze z najwyższej platformy, bo nie widzi przejścia, którym weszła. Mimo to kocham ją. Ma na imię Bazylia, ale nazywam ją Mlemlak, Florka lub małe grube.

Avatar EternalSailorMoon

30 maja 2017, 22:09

zobaczył rachunki za prąd :v

Avatar Trollman23

30 maja 2017, 22:01

Najlepsze wyjście z depresji to wyjście przez okno.

Avatar Dulineek

30 maja 2017, 21:57

Najlepiej salto zrobic jeszcze no bo jak odejść to z hukiem ;)

Avatar kokosek112

30 maja 2017, 21:56

akurat było poniżej

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

30 maja 2017, 21:55

>nie skacz!
>bo co?
> dam ci kod do gry na steam za free!
>cebulamode.on

Kolejny sukces

Avatar mikufiku

30 maja 2017, 21:01

gdy jarek siedzi to się szatan cieszy

Avatar jarek200211

30 maja 2017, 21:19

@mikufiku: O_o

Avatar Kolofgen21

30 maja 2017, 21:04

Czy to kermit?

Avatar Jeraszko

30 maja 2017, 21:12

Avatar MasterBeniz

24 maja 2017, 21:53

Streszczenie mojego poprzedniego życia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Angielskie śmieszki

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka