Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2017, 22:06
żądam memów bożydar spóźnia sie 5 minut
Odpisz
30 maja 2017, 22:31
@kokosek112: no cóż chyba nie będzie...
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2017, 22:33
@kokosek112: lul, po 22 nie wstawia już memów.
Odpisz
30 maja 2017, 23:12
@kokosek112: marchewki wcina
Odpisz
31 maja 2017, 07:53
nie no... czasami o 23 wstawia
Odpisz
30 maja 2017, 22:34
Ja bym chciała, by ktoś ze mną W OGÓLE negocjował. Ludziom tak niesamowicie wisi, że ja nie do końca chcę żyć, że nawet by się nie cieszyli, choć mnie nienawidzą.
Odpisz
31 maja 2017, 02:37
@YFYDB: Nie skacz
Pomyśl o tych wszystkich smacznych rodzajach jedzenia, których jeszcze nie spróbowałaś!
Odpisz
31 maja 2017, 06:27
@YFYDB: Wyobraź sobie, że na słowa "chcę się zabić" rodzina odpowiada "to będzie lepiej dla wszystkich".
Odpisz
31 maja 2017, 00:45
pozno jest
Odpisz
31 maja 2017, 01:34
@Ingvar: Dobranoc.
Odpisz
30 maja 2017, 21:15
jak kiedys bede sie zastanawiac nad sanobójstwem i jakis debilny negocjator powie cos w stylu ,,nie skacz bo..." to wtedy sie na niego popatrze ironicznie. moj wyraz twarzy bedzie mówił wyraźne: ,,serio? sadzisz ze jak powiesz nie skacz to to pomoże?" i w tedy skocze.
Odpisz
30 maja 2017, 21:20
@Sebzer: Ja bym nie skoczył tylko jakby ktoś z ludzi których nie lubię mi kazał, z czystej złośliwości ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
30 maja 2017, 21:54
@Sebzer: Ja jakbym się miał samobójować to bym to zrobił tak żeby miało to jakiś pożytek.
W sensie nie mówię o tym, że na Jeja będzie jednego debila mniej, tylko o bardziej globalnych rzeczach.
Odpisz
30 maja 2017, 22:45
@Krzyniu: Też nad tym rozmyślałem. Np Można kupić sobie kałacha zadłóżyć sie w banku tylko po to by za hajs nauczyc sie dobrze walczyc i strzelac i wyjechac gdzies do jakiegos kraju i tam dokonac zamachu i zrobić takiego trade: typ który i tak chcial zginąć za jakiegoś waznego dowódce jakiegos zgrupowania bądź kraju. opłaca sie.
Odpisz
30 maja 2017, 22:46
@Krzyniu: Globalnych w sensie że nie będziesz zatruwał środowiska swoimi bąkami?
Odpisz
30 maja 2017, 22:21
A mój chomik jest takim głupkiem, że skacze z najwyższej platformy, bo nie widzi przejścia, którym weszła. Mimo to kocham ją. Ma na imię Bazylia, ale nazywam ją Mlemlak, Florka lub małe grube.
Odpisz
30 maja 2017, 22:09
zobaczył rachunki za prąd :v
Odpisz
30 maja 2017, 22:01
Najlepsze wyjście z depresji to wyjście przez okno.
Odpisz
30 maja 2017, 21:57
Najlepiej salto zrobic jeszcze no bo jak odejść to z hukiem ;)
Odpisz
30 maja 2017, 21:56
akurat było poniżej
Odpisz
30 maja 2017, 21:55
>nie skacz!
>bo co?
> dam ci kod do gry na steam za free!
>cebulamode.on
Kolejny sukces
Odpisz
30 maja 2017, 21:01
gdy jarek siedzi to się szatan cieszy
Odpisz
30 maja 2017, 21:19
@mikufiku: O_o
Odpisz
30 maja 2017, 21:04
Czy to kermit?
Odpisz
30 maja 2017, 21:12
@Kolofgen21: tak
Odpisz
24 maja 2017, 21:53
Streszczenie mojego poprzedniego życia.
Odpisz