Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2017, 22:00
Czemu tacy ludzie istnieją?
Odpisz
15 listopada 2017, 17:09
gorzej by było, gdyby była terrorystką
"Poddajcie się!"
Odpisz
25 maja 2017, 20:15
Porąby z ISIS: O nie, jakaś biała laska każe nam przestać zabijać niewiernych! Weźmy wszyscy spalmy karabiny, przestańmy mieć wyprane mózgi i powróćmy do swoich wiosek, gdzie będziemy celebrować pokój i miłość.
Wkurzają mnie takie posty. Jasne, jak usłysze co znowu odwaliły te po**by to czasem nie mogę uwierzyć, że to ludzie, ale na miłość boską, kilka osób proszące o pokój nic nie wskura, tylko tysiące żołnierzy, pocisków i bombowców, które wyplenią to ku*wie syństwo, raz a dobrze i na zawsze!
Odpisz
25 maja 2017, 20:45
@Figarus: a może by tak... spie**olić z tej galaktyki i zostawić muslimy na Ziemi?
Odpisz
25 maja 2017, 21:10
@lorax12: Smak by się pozabijali
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2017, 21:44
@lorax12: W sumie niezły pomysł. Tylko że podróżować między galktykami będziemy mogli, gdy nie zostanie proch z kości naszych prapraprawnuków, a Mars nadawałby się do życia, po kilku tysiącach lat przygotowania.
Odpisz
1 czerwca 2017, 13:46
@Figarus: Ale nie obrażaj swoich bliźnich, dobrze?
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:03
@TheHunterMikiPL: Obrażam terrorystów, którzy pod płachtą wiary, chcą usprawiedliwić wszystkie swoje zbrodnie. I wiesz co? ISIS zniszczyło wizerunek muzułmanów na całym świecie. Jasne, że dresy się dowalali, ale oprócz tego, ziomek muslim był normalnym gościem, tylko wierzył w Allaha. A teraz? Aż strach spotkać gościa z ciemniejszym kolorem skóry, bo w każdej chwili może być ,,Allahu Akbar".
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:22
@Figarus: Ale nie powinieneś ich obrażać.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2017, 15:28
@TheHunterMikiPL: A daj se siana z tą uprzejmością ponad wszystko.
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:33
@Figarus: Tylko, że trzeba być miłym...
A tym bardziej, jeśli nazywasz się chrześcijaninem.
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:17
@TheHunterMikiPL: jestem chrześcijaninem nihilistą i nie lubię ludzi
Więc cytując kolegę "daj se siana"
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:57
@lorax12: Nihilistą, czyli co? Z takim nastawieniem na pewno nie jesteś chrześcijaninem. Możesz być co najwyżej katolikiem i myśleć, że jesteś chrześcijaninem.
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:59
@TheHunterMikiPL: No i fajnie
Odpisz
1 czerwca 2017, 17:01
@lorax12: No i poniesiesz karę za to.
Odpowiedz mi co to jest nihilista.
Odpisz
1 czerwca 2017, 17:12
@TheHunterMikiPL: dlaczego?
Twierdzenie, że wszyscy umrzemy więc po co robić cokolwiek na Ziemi
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:03
@lorax12: Bo twoje postępowanie jest złe.
Na ziemi jak najbardziej opłaca się robić coś, skoro jesteś katolikiem. A twierdzenie, że i tak umrzemy, więc mogę obrażać innych i grzeszyć jest niepoprawne tym bardziej jeśli jesteś katolikiem.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2017, 19:04
@TheHunterMikiPL: źle mnie zrozumiałeś
Mylisz nihilizm z dekadencją
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:09
@lorax12: Widocznie twój przekaz był mało zrozumiały.
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:14
@TheHunterMikiPL: nihilizm to bardziej takie "po co się tego uczyć skoro wszyscy umrzemy"
Nie ma to nic z przestępstwami czy religią
Dekadecja za to to takie "żyj jakby każdy dzień był twoim ostatnim"
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:26
@lorax12: I żadne z tych nie każe obrażać bliźnich. A ty powiedziałeś, "Daj se spokój, niech se wszstkich obraża #nihilizm".
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:28
@TheHunterMikiPL: tego nie napisałem
Napisałem byś dał sobie spokój
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:45
@lorax12: Czyli dałeś zezwolenie na wyzywanie innych...
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:48
@TheHunterMikiPL: nic na to nie poradzisz i tak czy tak
To bezcelowe
Odpisz
25 maja 2017, 22:49
-Wysadzimy was!
-Nie
-No szkoda
Odpisz
25 maja 2017, 21:49
i w tedy ja jej mówię ,,weź ty ocal świat przed isis"
Odpisz
25 maja 2017, 12:21
Byo
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2017, 12:29
@mortzmargonem: Ale inny post był
Odpisz
25 maja 2017, 12:46
@Jeja4FunPL: No tak. Ale byo.
Odpisz
25 maja 2017, 21:05
@mortzmargonem: potwierdzam
Odpisz
25 maja 2017, 21:14
@mortzmargonem: Było, no ale nie było. Ale było. Ale nie.
Odpisz
25 maja 2017, 20:52
to było prostsze niż myślałem
Odpisz
25 maja 2017, 20:42
Dzięki niej świat będzie lepszy, trzeba brać z niej przykład.
Odpisz
25 maja 2017, 20:37
Trzeba z niej brać przykład
Odpisz
25 maja 2017, 20:35
Co za szczęście , że na ziemi nadal są tacy ludzie ! Bohaterowie są wśród nas !
Odpisz
25 maja 2017, 20:18
''Dokąd zmierzasz Europo?!'' - Beata Szydło
Odpisz
25 maja 2017, 20:14
Samantha spokojna-isis robi pełno ataków terrorystycznych
Samantha taka szybka i zdeterminowana-Jeden zamach na koncercie Ariany Grande
Odpisz