Na mamę zawsze można liczyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Cóż za brak szacunku
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2017, 15:29
Byłoo :P
Odpisz
27 maja 2017, 20:54
@Waskyy: ale hestes zje**ny tak jak inni któzy piszą podobne komentaże. Skoro mem jest dobry moze sie powtórzyc nawet 100 razy bo jest smieszny
Odpisz
29 maja 2017, 00:10
LOL jestem zje**ny...huh...smutno mi teraz....
Tylko nie wiem dlaczego...Po co powtarzać mema 100 razy...by go zabić? Wolałbym zabić Twojego cudnego "KomentaŻa"...auć. Pisać komuś, że jest "zje**ny" tylko po to, że zwrócił uwagę na powtórzenie mema...Idę Ci klaskać piętami i uszami.
Odpisz
29 maja 2017, 07:01
@Waskyy: to po co piszesz ten komentarz jaak mem jest dobry
Odpisz
29 maja 2017, 13:29
Nic bym Tobie nie odpisywał gdybyś ty nie napisał, że jestem zje**ny.
Odpisz
29 maja 2017, 16:38
@Waskyy: chodzillo mi ten twój pierwszy u góry
Odpisz
29 maja 2017, 17:38
No o tym piszę. Mogłeś nie pisać, że jestem zje**ny
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2017, 20:57
@Waskyy: mogłes nie pisac tego komentarza..........
Odpisz
31 maja 2017, 00:43
Jak ja poinformowałem autora, że ten obrazek miał już tutaj swoje miejsce. To ty mogłes odpisać na mój komentarz kulturalnie zamiast wyzywać i obrażać. Naprawde NIC nie dalej nie ogarniasz?
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:08
@Waskyy: ty nic nie ogarniasz po co informować jak on juz o tym wie, dodal go własnie poto by przyppmnieć stare smieszne memy
Odpisz
5 czerwca 2017, 08:16
Po co kogoś wyzywać zamiast go o tym normalnie poinformować?
Odpisz
5 czerwca 2017, 09:00
@Waskyy: ty pierwszy napisales komentarz wiec gdybys nie napisal je tez bym nie napisał
Odpisz
5 czerwca 2017, 09:43
A ty mogłeś nie odpisywać ;)
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2017, 10:00
@Waskyy: mogłes nie pisac....
Odpisz
5 czerwca 2017, 10:39
A to dlaczego?
Odpisz
5 czerwca 2017, 16:45
@Waskyy: bo twój komentarz nic nie wniósł
Odpisz
5 czerwca 2017, 20:42
A Twoj coś wniósł?
Odpisz
6 czerwca 2017, 07:59
@Waskyy: nie ale twój był pierwszy
Odpisz
6 czerwca 2017, 09:23
And?
Odpisz
6 czerwca 2017, 09:29
@Waskyy: to ze nie bylo powodu bys go pisał
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2017, 10:02
Był powód by użyć wulgaryzmu do mojej osoby? Jeszcze parę innych osób napisało, że było idź ich obraź. Napisz, że są zje*ani
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2017, 10:15
Ku*wa człowieku udajesz?..przestań..."mogłeś nie pisać" no śmiać się chce...Użyj czegoś takiego jak "MÓZG" Trzeba było człowieka nie obrażać, tak? Zwrócił uwagę, że owy mem się powtarza i ty mu piszesz, że mógł nie pisać...No ku*wa ręce Opadają. Właśnie to TY mogłeś nie pisać...Masz teraz problem, że Ci odpisuje... TRZEBA BYŁO NIE WY-ZY-WAĆ. Mogłeś napisać inaczej, albo najlepiej IGNOROWAĆ taki kometarz jak Ci coś nie pasuje. Waskyy ma rację. Idź napisać innym, że są z*ebani, bo...heh...tez napisali, że mem się powtarza
Odpisz
6 czerwca 2017, 10:49
@M4cieek: to niech jedna osoba napisze albo w ogóle bo nikomu to nie jest potrzebne a naapisalem mu bo wybralem pieewszego lepszego i to było ogólnie o wszystkich takich komentarzach
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2017, 12:57
Ta jasne. To, że są zje**ni to też to wszystkich. Super, dobrze wiedzieć -,-
Odpisz
6 czerwca 2017, 13:26
@M4cieek: no jak piszątakie konetarze to nie są zbyt inteligentni
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:29
Japie**ole...i pisze to "inteligentny" człowiek który pisze komuś, że jest zje**ny bez sensownego argumentu POZDRAWIAM PRZYSZŁE POKOLENIE **********
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:34
Piszą takie komentarze "Byłoo :P" no..."masz rację" (nie masz) A teraz ty : ale jesteś zje**ny" - tak rozpocząłeś komentarz. Jakby nie można było napisać "To nic nie szkodzi może się powtórzyć" *NO Klaszczę Ci uszami* Myślenie to u Ciebie zwalnia prawda? Trzeba kogos obrażać bo gimby nie myślą
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2017, 00:39
@M4cieek: Weź Maciek przestań to jest ten typ człowieka który będzie to ciągnął aż nie wygra mimo, że totalnie nie ma racji i nie widzi swojego błędu -,- dobrze, że nie będę żył w XXII wieku. Tacy ludzie mnożą się tak szybko jak ebola. Tfu. Odpuść z głupotą nie wygrasz. Nie walcz z nim.
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:43
@M4cieek: " nic nie szkodzi " nie jest dobrym komentarzem bo szkodzi i to bardzo rozsiewając głupote
Odpisz
26 maja 2017, 21:41
le bło
Odpisz
27 maja 2017, 14:04
le jednak przeszło
Odpisz
27 maja 2017, 14:05
@OrtograficznyPies: Co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
27 maja 2017, 14:06
Wiatrak się nie pierniczy.
Odpisz
27 maja 2017, 14:06
aha
Odpisz
27 maja 2017, 15:00
ma tyle samo liter
Odpisz
27 maja 2017, 18:25
@TheChoosenOne: ale to piernik już się wiatraczy?
Odpisz