Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2017, 13:40
ŁEEEEEEEEEEEE
Odpisz
28 maja 2017, 16:57
@Frutti56: EEEEEEEEEĘEEEEEEEEEEE
Odpisz
2 lutego 2019, 18:11
@hubi123456789: EEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
28 maja 2017, 14:52
wtedy czekam aż sam wstanie, nie ma tak
Odpisz
26 maja 2017, 18:09
I tak patrze na ten obrazek i myślę o tym, że taki piłkarz (nienawidze piłki nożnej to nie jest sport dla mnie) zarabia więcej niż ktoś kto pracuje fizycznie no nocach i ledwo wyrabia z rachunkami (przemyślenia o równości między ludźmi)
Odpisz