Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ładne rzeczy
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 czerwca 2017, 14:03
jak nazywa się jego kanał ?
Odpisz
30 czerwca 2017, 14:21
@benek10: Sceneable chyba
Odpisz
31 maja 2017, 18:11
Pamiętam te błądzenie w kopalni ...
Odpisz
27 maja 2017, 22:19
Wtedy będą mieli po 3.
Idealne rozwiązanie.
Odpisz
31 maja 2017, 16:55
I dla każdego kilofik
Odpisz
31 maja 2017, 17:31
@czarny_ksienrzyc: Ewentualnie nir będą mieli żadnego, bo rząd weźmie dla siebie.
Odpisz
31 maja 2017, 16:50
mój kolega dał mi 10
Odpisz
27 maja 2017, 21:37
My zrobiliśmy sobie z gimbami komunistyczny serwer z podziałem wszystkiego. Było zajebiście.
Odpisz
31 maja 2017, 16:01
@Krzyniu: a grześ zrobił 180% normy
Odpisz
31 maja 2017, 16:04
@kokosek112: Akurat Stach.
Odpisz
31 maja 2017, 16:05
@Krzyniu: Jak to wyglądało?
Odpisz
31 maja 2017, 16:13
@TheHunterMikiPL: Potem wyszło że ma xraya, w każdym razie przetrzebił dokumentnie blisko 200 chunków.
Odpisz
31 maja 2017, 16:19
@Krzyniu: Mój kolega powiedział że komunizm jest potrzebny... dopóki się najbardziej nie wzbogacił.
Odpisz
31 maja 2017, 16:24
@Krzyniu: Ale jak wyglądał ten podział!?
Odpisz
31 maja 2017, 16:43
@Krzyniu: .
Odpisz
31 maja 2017, 16:43
@TheHunterMikiPL: Gimb A mówi: Stachu, masz w ch*j diaxów, daj stacka
A Stachu mówi: k
I daje stacka.
Odpisz
28 maja 2017, 09:58
Jaka mina!! xD
Odpisz
31 maja 2017, 16:34
@Natka_tatka123: Proszę się cofnąć do 2007
Odpisz
31 maja 2017, 17:43
@Natka_tatka123: Jeśli to bait to opiszę to jednym obrazkiem:
Odpisz
31 maja 2017, 21:18
@Dark123456: Wtedy jeszcze nie była plemnikiem...
Odpisz
27 maja 2017, 23:05
Pobawmy sie w komunizm *wykłada diamenty na stół*
Odpisz
27 maja 2017, 22:15
Хехехехехехе. Czy ktoś stoi, czy ktoś leży tyle samo się należy!
Odpisz
27 maja 2017, 21:36
Odpisz
27 maja 2017, 21:16
ktoś ma link do tego film?
Odpisz
27 maja 2017, 21:23
@McMocarz: youtu,be/dqB-EMqpsUA
Odpisz
27 maja 2017, 21:29
Niech Cię Bóg Błogosławi
Odpisz
27 maja 2017, 21:24
Było, przykro mi. Z tą różnicą, że to jest przetłumaczone, a tamto z tego co pamiętam nie było.
Odpisz
27 maja 2017, 21:27
Czyli ten obrazek ma większą szansę na główną bo jest po polsku
Odpisz
27 maja 2017, 21:24
A się okaże że jeszcze 4 osoby nie mają nic i będziesz musiał oddać 1 xd
Odpisz
27 maja 2017, 21:16
było
Odpisz
27 maja 2017, 21:18
Mogę link do obrazka? Przed wrzuceniem sprawdziłem czy już ktoś ten obrazek wrzucił i nie znalazłem.
Odpisz