Światełko na końcu tunelu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2010, 18:17
nom 3/5
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:23
@paola114: Co "nom"?
Odpisz
10 listopada 2017, 12:00
@Archeologwinternetach: "Nom" używa się, kiedy chcemy powiedzieć, że coś np. jemy.
A po polsku to takie "no".
Wiem, że stare, to nie ma być na serio tak czy siak.
Odpisz
15 marca 2011, 20:22
W pewnym sensie przypomina czapkę z dzwonkiem jeżeli się bardzie wpatrzymy ;P 4/5
Odpisz
18 stycznia 2011, 09:58
@miszcz: ale przynajmniej fajne wyszło. =] 5/5
W ty m obrazku liczy się efekt.
Odpisz
24 marca 2010, 13:57
jakim programem to było robione? :P 5/5
Odpisz
23 marca 2010, 18:50
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ja nie moge w wersji bez tunelu ha ha ha 4
Odpisz
23 marca 2010, 10:05
Świetnie zrobione 5/5
Odpisz
22 marca 2010, 09:45
to jest zachód,poznaję po niebieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpisz
21 marca 2010, 20:40
to albo zachód słońca lub skoro tory to może też być pociąg to było bardziej prawdopodobne bo śmierć nadejdzie
Odpisz
21 marca 2010, 20:40
Genialne 5/5
Odpisz
21 marca 2010, 19:47
Ładny 5/5 fajny zachód
Odpisz
21 marca 2010, 17:54
łądnę dąję 5
Odpisz
21 marca 2010, 15:09
sabaton964,
kubask99 i
mati55255
Nie macie pojęcia o grafice, nie piszcie - proste
5/5 jak dla mnie fajne ujęcie
Odpisz
21 marca 2010, 14:19
ładne :-) 5/5
Odpisz
21 marca 2010, 11:56
Ładnie to wygląda.
5/5
Odpisz
21 marca 2010, 11:54
Fajne :). 5
Odpisz