Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2021, 21:46
Gdzie Sony Ericsson?
Odpisz
3 czerwca 2021, 23:18
Gdzie xperia ?
Odpisz
9 maja 2021, 22:27
A gdzie LG?
Odpisz
14 stycznia 2021, 09:56
GDZIE XIAOMI
Odpisz
18 października 2020, 14:34
#motorola
Odpisz
13 czerwca 2019, 22:47
Myphone to gówko wypadł mi jakies 10 cm nad stołem i sie zbij jak spadl z metra nawet sie wlaczyc nie chcial
Odpisz
26 maja 2019, 20:02
Motorole najlepsze, mam moto e5 i wpadł mi do jeziora, pół godziny szukałem, a on dalej działa, mam do dziś.
Odpisz
5 maja 2019, 12:35
#teammotorola
Odpisz
6 kwietnia 2019, 17:26
Motorola najlepsza.
Odpisz
9 marca 2019, 15:37
myPhonie nie taki zły 😉😎
Odpisz
23 sierpnia 2020, 15:17
@Nokia_701: o nei, moje piersze komy
Odpisz
31 stycznia 2019, 01:06
MyPhone'y są całkiem dobre i tanie
Odpisz
28 maja 2017, 23:22
MyPhone robi nawet całkiem dobre telefony, niezłe wnétrza mają. Niestety ja nie posiadam.
Odpisz
31 maja 2017, 16:37
@SzyMONECKI009: Jak ja miałem myPhone'a to mi bateria wybuchła
Odpisz
2 października 2018, 23:16
@jeste_czlowiekie96: miałem myPhone Infiniti 2s i kur baterie wycofano a bateria mi się zepsuła....
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 07:01
pff... Nokia
Odpisz
29 maja 2017, 16:26
Telefunken!
Odpisz
30 maja 2017, 12:18
@ZeeKo: skąd znasz moje hasło do wifi?!
Odpisz
30 maja 2017, 18:53
@BOSS111: Czej.... co?
Odpisz
30 maja 2017, 20:06
@ZeeKo: nic
Odpisz
30 maja 2017, 21:14
@BOSS111: Bo to marka mojego starego telefonu...
Odpisz
30 maja 2017, 21:42
@ZeeKo: lel to marka wzmacniacza mojego brata
Odpisz
30 maja 2017, 21:12
kto twierdzi że ten obrazek jest bezsensowny strzałka w górę!
Odpisz