Gdybym pracował w fabryce slodyczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Nieuczciwa ocena
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2013, 11:38
Dopóki nie zobaczyłbyś z czego to jest robione :)
Odpisz
8 marca 2013, 15:22
@amanda: Ważne jest to, jak smakuje. xD
Odpisz
8 marca 2013, 18:12
No nie wiem. Skorpiony i węże są całkiem niezłe, ale niezbyt zachęcające. :-)
Odpisz
8 marca 2013, 18:36
@chupacabra001: Jeśli coś mi od tego będzie- niefajnie, a jak nie- co mi tam. xD
Odpisz
8 marca 2013, 18:38
No to tak - łapiesz skorpiona (żywego), odcinasz kolec jadowy i wpier.alasz. :-)
Odpisz
8 marca 2013, 18:41
@chupacabra001: No pewnie- kurde, jakieś zwierzaki tak robiły, to znaczy bodajże jadły skorpiony, nie pamiętam jakie. ^^
Odpisz
11 marca 2013, 11:26
ja pamiętam. Gatunek nazywał się Bear Grylls z rzędu nieparzystopalczastych.
Odpisz
11 marca 2013, 14:48
@amanda: Nie, nie o ten mi chadzało. ;D
Odpisz