Pewnie zastanawiacie się, dlaczego was tutaj zebrałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Drewniany kominek
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Typowy NPC
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2017, 21:10
Takie stanie jest bezpieczniejsze. Masz pewność że nikt ci nie wbije w plecy noża.
Odpisz
29 maja 2017, 21:18
@Mikatrix: I przy okazji możesz obczajać czy jakiś Janusz Cię nie okrada.
Odpisz
29 maja 2017, 21:28
@Monnx: i czy nikt ci nie wsadzi
Odpisz
29 maja 2017, 21:30
Czego? Hajsu do kieszeni? Jak tak to ja chętnie przyjmę.
Btw. Ostatnio przy zamiataniu sali gimnastycznej udało się wysprzątać grosika.
Odpisz
29 maja 2017, 22:03
@Monnx: Zamiatałaś salę gimnastyczną?
Odpisz
29 maja 2017, 22:40
@TheHunterMikiPL: Ta, to było wczoraj. Po sobie syfu nie zostawiłyśmy.
Odpisz
30 maja 2017, 14:10
@Monnx: Ale od sprzątania nie są czasem sprzątaczki?
Odpisz
30 maja 2017, 17:32
@TheHunterMikiPL: Są, ale że nam udostępnili na weekend szkołę to trzeba posprzątać.
Odpisz
30 maja 2017, 18:25
@Monnx: Przyszłas do szkoły w weekend?
Odpisz
30 maja 2017, 20:34
@TheHunterMikiPL: Miałam biwaaaaak i zakwaterowanie w szkole. Wystarczy?
Odpisz
30 maja 2017, 21:41
@Monnx: Domu nie masz, że śpisz w szkole? xD
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:06
@TheHunterMikiPL: dwa magiczne słowo "zielona szkoła"
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:43
@kokosek112: To "dwa", czy "słowo"?
Ale po co?
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:47
@TheHunterMikiPL: ... jeb*ć wyłączoną autokerkte, po prostu mi sie jebło ...
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:56
@Monnx: "Zakwaterowanie w szkole" w sensie spanie na podłodze? XD
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:59
@Ameron: na karimacie
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:32
@kokosek112: Albo na materacach.
Ja kiedyś widziałem, jak jakiś dzieciak pluł na materac i go lizał xD
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:32
@Monnx: Prawilnie :D
Odpisz
2 czerwca 2017, 22:11
@TheHunterMikiPL: Jak na szkolnego dzieciaka nawet normalne... znam takiego jednego co woreczki foliowe brał w zęby i do kosza odnosił ;-;
Odpisz
24 października 2018, 22:31
@Mikatrix: dużo strzałek
Odpisz
25 października 2018, 23:11
@rousered: nie dopisuj na przedawnione wątki, plox.
Odpisz
26 października 2018, 08:07
@kokosek112: dlaczego? Na tym polega odkop
Odpisz
26 października 2018, 11:25
@rousered: ale odkop jest raczej wkurzający
Odpisz
26 października 2018, 11:44
@kokosek112: tak
Odpisz
26 października 2018, 16:18
@rousered: wkurzający odpoko to odkop posoplity.
prawdziwy mistrz umie odkopać tak by odkopany osobnik był z tego szczęśliwy.
Odpisz
26 października 2018, 16:25
@Ameron: *głosem zmotywowanej postaci z anime* Wiem, ale kiedyś będę najlepszym odkopowiczem w dziejach jeja a możliwe że nawet całego świata!
Odpisz
16 lipca 2023, 13:39
@kokosek112: odkop
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:19
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:22
@Hank1212: o***, wyprzedziłeś mje
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:45
@Hank1212: Tanka łatanka
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:18
@BOSS111: Tanka łatanka? Wybieram śmierć.
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:30
@marcel22205: Tanka Łatanka na śmierć!
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:37
@xGwiezdny:
Odpisz
1 czerwca 2017, 22:48
@Hank1212: Potwierdzam
Odpisz
2 czerwca 2017, 11:03
@xGwiezdny: śmierć przez tanke łatanke*
Odpisz
2 czerwca 2017, 04:59
w Europie winda łączy ludzi lub to najlepsze miejsce na ustawkę 😄
Odpisz
2 czerwca 2017, 11:02
@sieliwiak: wyjdź
Odpisz
2 czerwca 2017, 00:59
To ja chyba jestem z Ameryki. Nawet nie zauważyłam, że w windzie ludzie stają do siebie twarzą.
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:18
A może to pojedynek rewolwerowców?
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:35
@Reaperr: "Obrazki" są za małe dla nas dwóch...
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:09
ale to tylko kółka,strzałki i prostokąty
Odpisz
29 maja 2017, 21:51
nie? Po za tym nawet gdyby w polsce tak stali to skąd wiesz że w innych krajach też?
Odpisz
29 maja 2017, 21:40
Ponieważ amerykanie to zboczeńcy, a europejczycy to fetyszyści od ludzkich twarzy
Odpisz