Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2017, 08:09
Gdzie są ku*wa moje jaja?
Me jąderka ukochane?
Miałem je pod koniec Maja,
lecz zostały mi zabrane.
Jak to było, nie pamiętam -
Szaro miałem przed oczami.
Ale została mi wzięta
Ma męskość, zwana jajami.
Te dwie szlachetne kule,
O które tak bardzo dbałem,
Pożegnane z wielkim bólem,
A tak bardzo je kochałem.
Czuję bez nich wielką pustkę.
Jak to opisać słowami?!
Płaczę. Dajcie, proszę, chustkę.
Nie mam nic między nogami.
Tyle pytań w mojej głowie,
rodzi się wraz z końcem maja...
Czy mi ktoś nareszcie powie
Gdzie są ku*wa moje jaja?
Odpisz
30 maja 2017, 08:11
@Profesor_Ender: Ciebie do Mam Talent dać :v
Odpisz
30 maja 2017, 08:12
@Profesor_Ender: Niech ktoś dorobi do tego muzykę.
Odpisz
30 maja 2017, 08:23
@Profesor_Ender:
Twoja pieśń jest idealna
Opowiada o jajach
Ta kotka jest poczytalna
Odbywa się w gajach
Chciałbym opisać
Piękno tekstu
Ale nie chcę ci pisać
W czasie gestu
Powinieneś być bogiem
Z takim rymem z takim taktem
Więc nie jesteś geologiem
Więc kończę moje z dużym kontaktem
Odpisz
30 maja 2017, 08:28
@painrix: na górze róże
na dole banany
nie umiem rymować
mikrofalówka
Odpisz
30 maja 2017, 11:37
@Profesor_Ender: Wzruszyłam się
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:08
@Profesor_Ender: *daje chustke*
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:09
@painrix: Czy mi się wydaje czy to nie ma sensu?
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:30
@Profesor_Ender: jak to czytalem to nuciłem rytm piosenki "cztery razy po dwa razy", czy jakoś tak. wpisz w yt to ci wyskoczy, ale chyba powinieneś znać. :>
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:57
@Profesor_Ender: .
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:57
@Profesor_Ender: *trzęsie się ze śmiechu więc ludzie w autobusie myślą że ma padaczkę*
Odpisz
2 czerwca 2017, 22:39
@kwiatki_z_lazienki: .
Odpisz
3 czerwca 2017, 11:03
@Profesor_Ender: dałam setną strzałkę (ta piosenka to sztuka)
Odpisz
3 czerwca 2017, 15:35
@Profesor_Ender: przepraszam za moje frajerskie rymy
które powodują nie małe dymy
chciałbym cię przeprosić za ten bezsens
a teraz znikam bo mam zepsuty kredens
Odpisz
9 września 2017, 07:57
@Profesor_Ender: (dodaje do ulubionych)
Odpisz
30 maja 2017, 07:57
W dupie
Odpisz
30 maja 2017, 07:58
@painrix: to jest żałosne ;-;
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:37
@painrix: Albo zapomniałeś zmienić konta,albo masz rozdwojenie raźni albo sam jesteś zażenowany swoim komentarzem
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:22
Było ale w innej wersji. Heh.
Odpisz
2 czerwca 2017, 19:11
ergkh
Odpisz
30 maja 2017, 08:02
Odpisz
30 maja 2017, 08:07
@creeper_girl: Słowa nasuwają się same
Odpisz
30 maja 2017, 08:08
@creeper_girl: "Dawaj pi**ę"
Odpisz