Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Fergus
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2017, 22:11
też tak mam
Odpisz
30 maja 2017, 11:34
Każdy tak ma
Odpisz
30 maja 2017, 14:41
@Ferikusu: ja nie mam
Odpisz
30 maja 2017, 17:12
Masz drugą opcję zawsze tak?
Odpisz
30 maja 2017, 18:11
@Mr_Ziemniaczek: ciężko mieć przy wadze 43 kg
Odpisz
30 maja 2017, 18:36
A jaki wzrost?
Odpisz
30 maja 2017, 18:50
@xxxPaterrix03xxx: idk cos ponad 160
Odpisz
30 maja 2017, 19:22
To faktycznie trochę za mało ;-;
Odpisz
30 maja 2017, 14:55
Drugi podpis źle zrobiony :v
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2017, 14:26
Masz brzuch w kroczu?
Odpisz
30 maja 2017, 14:21
.
Odpisz
30 maja 2017, 14:01
So Tru
Odpisz
30 maja 2017, 13:51
gdzie ten siedzący?
Odpisz
30 maja 2017, 12:45
Smutne, ale prawdziwe.
Odpisz
30 maja 2017, 11:52
Zaskoczę Cię, ale w brzuchu są flaki i przy siadaniu gdzieś się to musi ułożyć
Odpisz
30 maja 2017, 12:00
Oraz często jest to wyłącznie skóra - nie tłuszcz
Odpisz