Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2020, 10:25
Na mnie mówią Błąd
Odpisz
6 kwietnia 2019, 08:34
Wole żeby mówili do mnie Misai albo Song niż żeby całe SongManka :)
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:47
Na mnie mówią Jóno
Odpisz
31 stycznia 2019, 14:06
Exolen*
Odpisz
3 czerwca 2017, 11:32
do mnie mówią moim starym nickiem - kottina, bo używam tego na stronce, na której gramy aktualnie (gram ze starego konta) :/
Odpisz
2 czerwca 2017, 01:15
na mnie mówią Kopernik do dzisiaj przez 5 lat to samo
Odpisz
2 czerwca 2017, 11:32
@JuliaDwo: no co tam Kopernik
Odpisz
1 czerwca 2017, 23:58
franek→matejak→matej
ewolucja
Odpisz
1 czerwca 2017, 20:04
Niestety na mnie tak mówią :(
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kappa
Odpisz
1 czerwca 2017, 20:06
@SmierdziszKupom: Smierdzisz kupo
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:30
wołanie mnie by długo trwało
Odpisz
30 maja 2017, 19:24
Krzyniu, Michalros i LSD2000 to dotychczas jedyne osoby które w realnym życiu nazywały mnie "Ender".
Odpisz
30 maja 2017, 19:27
@Profesor_Ender: Elo Ender, dodaj mnie do listy ziomek.
Odpisz
30 maja 2017, 19:30
Nie wydaje mi się żebyś w realnym życiu nazwał mnie "Ender".
Odpisz
30 maja 2017, 19:32
@Profesor_Ender: Nie znam cię w realu, ale będę cię tak nazywał w internetach.
Odpisz
30 maja 2017, 19:44
@Profesor_Ender: a można w biedronkowym życiu
Odpisz
30 maja 2017, 19:45
@siemak: Ja wolę Tesko
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:07
@Profesor_Ender: A Monnx nie?
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2017, 14:10
@Krzyniu: JESZCZE nie.
EDIT: Możliwe że zobaczymy się w wakacje.
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:45
@Profesor_Ender: Q ogóle to nie wpadłbym na to, żeby mówić inaczej niż Ender.
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:36
@Krzyniu: "Profesorze" też może być - Nie obrażę się.
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:42
@Profesor_Ender: Tak też mówiłem.
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:53
@Krzyniu: A Ty w ogóle skąd wiesz o moim istnieniu?
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:02
@Monnx: Mam swoje źródła.
Odpisz
1 czerwca 2017, 19:02
@Krzyniu: A, ta. Ender.
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:54
Mnie nikt jeszcze nie nazwał po moim nicku. Może dlatego, że nikt nie wie, żem Monnx.
Odpisz
30 maja 2017, 18:47
Niewiele osób mówi do mnie Vitany, więc jak ktoś to robi, to moja reakcja jest bardziej taka:
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:30
@KiaMao: *Mówi do ciebie Vitany*
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:21
@krzysiu03:
Odpisz
1 czerwca 2017, 18:31
@KiaMao: Pinkne.
Odpisz
31 maja 2017, 14:29
Do mnie każdy mówi po tym nicku... Nauczyciel też powiedział... Kilku
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:03
@Fina258: Fina 258 do tabilcy ! xD
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:41
@LIPERS: Bez 258 i kilkoro tak powiedziało. "O weźcie se Finke do składu i grajcie" xD
Odpisz
30 maja 2017, 19:33
W prowdziwym życiu żoden nie wi, że jestym Myszko. Żoden.
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:27
@Myszkapl: Ja wiem :3
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:55
@Myszkapl: prawdziwe życie jest tu, na jeja
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:46
PL-676-WiśniA-676-LP
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:35
na mnie mówią po prostu Kiślu
Odpisz