Jak dobrze, że jest Switch
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2017, 10:23
Jest też ps vita, nintendo ds i psp.
Odpisz
20 września 2017, 15:10
@xmrocznax: a 3ds?
Odpisz
20 września 2017, 16:16
@WCZORAJ: Pisząc nintendo ds miałam na myśli wszystkie rodzaje.
Odpisz
20 września 2017, 18:18
@xmrocznax: 3ds nie jest rodzajem ds, jest rodzina ds i 3ds
Odpisz
20 września 2017, 18:37
@WCZORAJ: Właśnie o to mi chodziło.
Odpisz
26 lutego 2025, 20:09
@WCZORAJ: Gejmboj Adwans
Odpisz
23 listopada 2018, 19:52
moja reakcja kiedy uświadomiłam sobie że mam 49% szans że dostane n switch
Odpisz
30 maja 2017, 19:38
Jest też Vita ;-;
Odpisz
30 maja 2017, 19:41
@Loser: Nintendo Vita?
Odpisz
30 maja 2017, 19:46
@Loser: Społeczność Vita jeszcze żyje?
Odpisz
30 maja 2017, 19:47
@Bastet_Deity: *ekhem* PSP *ekhem*
Odpisz
30 maja 2017, 19:49
Co?
Odpisz
30 maja 2017, 19:49
@Bastet_Deity: Ja gram na Vicie, ale zbieram na PS4
Odpisz
30 maja 2017, 19:52
@Bastet_Deity: PSP to "dziadek" vity.
Odpisz
30 maja 2017, 19:53
Wiem
Odpisz
30 maja 2017, 19:55
@Loser: Ale to nie było do ciebie, lul
Odpisz
30 maja 2017, 19:55
@Loser: Kiedyś miałam tam fajną grę, ale myślałam, że już wycofali wsparcie, np sklep, bo długi czas był wyłączony
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:14
@Bastet_Deity: Wgl, czemu Vita umarła? Przecież pozwalała na lepszą grafikę, nie była aż tak wadliwa i w ogóle miała dobre recenzje.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2017, 18:56
@PolskiRusek: Rozmowa w Sony:
- ej zajebmy vite xd
- czmu
- nwm tak dla hecy xd
- k xd
Odpisz
1 czerwca 2017, 20:22
@PolskiRusek: Nie wiem.. Gdyby sklep był aktualizowany to jeszcze bym korzystała.
Z Vitą można było robić wszystko, nawet grać w zawody, kto szybciej się rano obudzi :x
Do tego miała VR i można było np malować graffiti po ścianach budynków
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:25
@Bastet_Deity: to samo było na 3ds, i lepiej się sprzedało (o dziwo)
Odpisz
1 czerwca 2017, 16:36
Ja wtedy gram na vicie.
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:21
Dlatego warto mieć też laptopa.
Odpisz
30 maja 2017, 21:00
co to za dziewczyna
Odpisz
30 maja 2017, 21:58
@Szymon2410: Gabriel z Gabriel Dropout
Odpisz
1 czerwca 2017, 12:40
@Skryteq: imienniczka
Odpisz
1 czerwca 2017, 12:39
1 bo reklama.
Odpisz
1 czerwca 2017, 13:12
@werenspawel: Idź do gier
Odpisz
1 czerwca 2017, 13:25
Nie lubię. Tak samo jak nahalnej reklamy.
Reklama, reklama, aaa...
Pranie ale mózgu już od rana...
Odpisz
1 czerwca 2017, 13:42
@werenspawel: No to przyjdź tu za kilka lat
Odpisz
1 czerwca 2017, 13:48
Myślisz? Wątpię czy będzie mniej reklam. A póki co ilość memów bez reklam jest spora.
Odpisz
1 czerwca 2017, 14:01
@werenspawel: Chyba nie do końca zrozumiałeś przesłanie tego obrazka i mojego komentarza
Odpisz
5 czerwca 2017, 22:48
To masz problem.
Odpisz
5 czerwca 2017, 22:49
@werenspawel: 181
Odpisz
3 lutego 2019, 09:50
@werenspawel: Obecnie jest więcej reklam.
Odpisz
1 czerwca 2017, 02:13
Można poprostu grać na telefonie :|
Odpisz