Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DiKarpio

31 maja 2017, 21:52

Gdyby przyjęcie "uchodźców" miało jakieś korzyści ,to Niemcy by się nimi nie dzielili xD

Avatar CzarnyGoniec

31 maja 2017, 23:08

@DiKarpio: Przyjęcie "uchodźców" sprawiło, że Niemcy nadal mają kilka razy lepszą gospodarkę od Polskiej, kurczy im się dług publiczny oraz nie mają problemu z ujemnym przyrostem naturalnym (co u nas kończy się masakrycznie niskimi emeryturami).

Avatar
Captain_0bvious

31 maja 2017, 23:14

@CzarnyGoniec: może i zmniejszają ujemny przyrost, ale również zmniejszają stężenie Niemców w Niemczech. Za to zwiększają ilość przestępstw i poczucie zagrożenia.

Avatar FD_God

1 czerwca 2017, 00:52

@CzarnyGoniec: Poczekamy kilkanaście lat i zobaczymy ile zostanie Niemców w Niemczech.

Avatar CzarnyGoniec

1 czerwca 2017, 18:04

Tak jakby zmniejszanie ilości jakiejś narodowości w kraju było jakimkolwiek problemem.
Myślałem, że ludzie już wyrośli z takiego myślenia.

Avatar
Captain_0bvious

1 czerwca 2017, 20:53

@CzarnyGoniec: Jest różnica między zmniejszeniem jakiejś narodowości, a oryginalnej narodowości. To nie jest ani mieszanie się, ani ubogacanie kultury jak to niektórzy mówią. To jest zabijanie miejscowej kultury na rzecz zupełnie obcej plagi.

Avatar CzarnyGoniec

1 czerwca 2017, 20:58

Rozumiem, że inne kultury, niż niemiecka są dla Ciebie "plagą"?

Avatar
Captain_0bvious

2 czerwca 2017, 13:26

@CzarnyGoniec: Nie. Nawet nie lubię Niemców. Plagą nazwałem sposób zachowania islamskich imigrantów. Nie wszystkich oczywiście. Są tacy, którzy zatrudniają się i próbują łączyć koniec z końcem nie wchodząc nikomu w paradę. Niestety jest też niemała grupa uchodźców którym właśnie na paradowaniu innym zależy. Zachowują się jakby należały im się wszelkie luksusy, a tubylcy mają się dostosować do ich kultury. To nazywam plagą.

Avatar CzarnyGoniec

2 czerwca 2017, 14:01

Ok, takie podejście robi sens.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2017, 19:42

Trzeba to nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2017, 20:47

Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rape is good ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2017, 07:25

Bardziej chodziło mi o to, żeby zmniejszyć ilość ludzi w Polsce. Wtedy wszystko by się zgadzało.

Avatar Cubek

1 czerwca 2017, 00:50

Twój awatar sugeruje w jaki sposób zmniejszyć ich ilość?

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2017, 16:27

@Cubek: Nie. Niech ludzie po prostu przestaną uprawiać miłość milion razy rocznie.

Avatar TybetianWarrior

Edytowano - 30 maja 2017, 21:49

Co teraz poczniemy???Dokąd zmierzamy??

Avatar Piotro165

30 maja 2017, 21:33

nadrobię to

Avatar Maikielo

30 maja 2017, 19:54

Zawsze my jesteśmy ci najgorsi...

Avatar Znajomy22

30 maja 2017, 20:35

@Maikielo: Racja, u nas jak zawsze w jakimś ciemnogrodzie.

Avatar Jam_Gniewosz96

30 maja 2017, 19:37

Przypadek

Avatar ojciecpolecial

30 maja 2017, 19:40

@Jam_Gniewosz96: incydent

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka