Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Angielskie śmieszki
Pilne
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2022, 08:40
Mam zj...ne oczy tak bardzo że noszę -6 i -5 okulary
Odpisz
14 września 2018, 08:17
mam astygmatyzm i "widze normalnie" bez okularow... tzn jak teraz to pisze to wszystko widze,wiec nwm o hu* wam chodzi
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:47
A ja nie dość że mam astygmatyzm to jeszcze daltonizm po dziadku
Odpisz
5 czerwca 2017, 00:30
@ghostarcher: Dziadek od strony mamy, prawda?
Odpisz
7 czerwca 2017, 17:34
@wiking101: Tak
Odpisz
7 czerwca 2017, 17:58
@ghostarcher: Genetyka jednak czasem się przydaje
Odpisz
5 czerwca 2017, 16:39
To ja.
Odpisz
31 maja 2017, 07:48
Ja mam astygmatyzm, a bez okularów widzę gorzej, ale bez większych problemów. Tak to nie mógłbym ćwiczyć na WFie.
#nc
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:55
@DeMajkel: ja mam specjalne do sportu bo soczewek nie umiem zakładać
Odpisz
5 czerwca 2017, 08:24
@DeMajkel: Ja z wadą ponad -4 i małym astygmatyzmem ćwiczę bez soczewek czy okularów.
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:28
Czy mogę prosić o to oto zdjęcie ukazujące postać Spongebob, lecz bez napisów?
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:35
@NAPSTABLOOK22: Proszę, tego użyłem do zrobienia tego mema
Odpisz
5 czerwca 2017, 07:17
@Ziemniaczanka: dziękuję przyjacielu
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2017, 15:51
Mam astygmatyzm i bez okularów gówno widze. Na dodatek mam genetyczne niedoje**nie oczu.
Odpisz
31 maja 2017, 15:59
piona
Odpisz
31 maja 2017, 16:08
@mrofpower: piona
Odpisz
5 czerwca 2017, 06:46
Chyba nie tylko oczu
Odpisz
4 czerwca 2017, 23:18
To chyba o mnie
Odpisz
4 czerwca 2017, 22:33
jestem tak ślepy że jak zdejmę okulary u fryzjera to prawie nie widzę jak mam obcięte wlosy. I mam ten niezręczny moment że pytajo czy starczy czy jeszcze przyciąć, a ty mówisz że musisz założyć okluary.
Zawsze wtedy patrzą na mnie jak na niepelnoumyslowe dziecko ;-;
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:13
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:32
@HusariaPodWiedniem:
Odpisz
1 czerwca 2017, 21:26
Areligijne dziecko
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:14
@Ignacy12345: ateistycznemu*
Odpisz
31 maja 2017, 07:23
arachnofobiczne dziecko
Odpisz
31 maja 2017, 07:15
... to ja ;-;
Odpisz
31 maja 2017, 00:22
Aż se przeszedłem na telefon aby pobrać :v
Odpisz