Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2021, 20:43
niestety już nie działa ale znalazłem linka osoby która to testowała https://youtu.be/9bF1yXSGTn8
Odpisz
15 marca 2019, 17:08
Jakie to stare
Odpisz
5 marca 2013, 17:21
Co się stanie?
Odpisz
5 marca 2013, 17:23
muzyczka będzie
Odpisz
5 marca 2013, 19:28
Spokojnie nic strasznego ;)
Odpisz
5 marca 2013, 21:27
Najpierw włączy się muzyka, potem wszystko zacznie
"tańczyć"
Odpisz
23 marca 2013, 17:09
Na początku nic się nie dzieje,tylko jedna osba zaczyna tańczyć.Potem następuje cięcie i wszyscy tańczą do piosenki Harlem Shake.Spokojnie,nie będzie żadnego "Screamera" ani czegoś tego typu.
Odpisz
23 marca 2013, 17:30
@NieMaKota: Dzięki.
Odpisz
2 września 2018, 22:51
@NieMaKota: Już nie ma, zepsuło się
Odpisz
5 marca 2013, 20:27
A teraz czekać jak przestanie być na to moda...
Odpisz
21 lutego 2018, 21:49
@FD_God: już jej nie ma
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 22:48
@KsionszeFenszuf: fajneeee
Odpisz
6 marca 2013, 08:57
oh god, why?
Odpisz
8 września 2014, 21:19
@meteorr77: maggots im a soldier form future
Odpisz
18 lipca 2017, 22:23
@legend77: tf2 xD?
Odpisz
19 lipca 2017, 06:36
Nie, overwatch.
Odpisz
19 lipca 2017, 17:46
@legend77: *from
Odpisz
19 lipca 2017, 22:42
Szybki jesteś.
Odpisz
20 lipca 2017, 11:34
@legend77: maggots *rockets*
Odpisz
21 lutego 2018, 21:49
@legend77: usunęli mu konto przez ciebie
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:06
BABCIU, TO JEST ZAAAAJEEEBISTEEEEEE!
Odpisz
21 maja 2013, 15:22
WTF?!
Odpisz
26 marca 2013, 13:01
genialnie to Youtube zrobił
Odpisz
26 marca 2013, 12:14
Swietne to jest xD
Odpisz
7 marca 2013, 13:53
Zarąbiste ;)
Odpisz
6 marca 2013, 21:51
ALE FAJNE
Odpisz
6 marca 2013, 19:36
mi ni dzili
Odpisz
6 marca 2013, 19:33
332000 wyników?!
Odpisz
6 marca 2013, 18:34
ALE ŚMIESZNE ;-[
Odpisz
6 marca 2013, 17:28
hehe dobre ;)
Odpisz